اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دارایی شرکت Grayscale نوزده میلیارد دلار است!

باری سیلبرت، بنیانگذار Grayscale در توییتر اعلام کرد که این شرکت اکنون مقدار حیرت انگیزی از رمز ارز ها را در اختیار دارد:که ارزش آن 19 میلیارداست.

سلام کریپتو

Grayscale  طی دو هفته 6 میلیارد دلار رمز ارز اضافه می کند

Grayscale  امسال بطور فعال بیت کوین ، اتریوم و سایر رمز ارزهای برتر را خریداری کرده است، در تاریخ 1 نوامبر ، مقدار رمز ارز این شرکت و ارزش آن در دلار آمریکا بالغ بر 7.6 میلیارد دلار بود که تا 15 دسامبر ، این میزان به 13 میلیارد دلار رسید و تقریبا رشد دو برابر در یک ماه و نیم را نشان می دهد، اکنون ، باری سیلبرت با ارسال توییتر به جامعه اطلاع داده است که این شرکت رمز ارزی به ارزش 19 میلیارد دلاردر اختیار دارد.

اماGrayscale  اخیراً خدمات به مشتریان جدید را به حالت تعلیق درآورده است. با این حال ، طبق گزارش  U.Today، این واقعیت فقط روشن تر شد که مشتریان فعلی آن خواهان بیت کوین بیشتر در قالب سهام GBTC Grayscale هستند. و مدیر عامل CryptoQuant ، کی یانگ جو همچنین توئیت باری سیلبرت را به عنوان نمونه ای از اظهارات خود مبنی بر اینکه 16 درصد از سرمایه های محقق شده توسط بیت کوین اکنون متعلق به موسسات مالی است ، به اشتراک گذاشت.

بیشتر بخوانید:  تجارت رمزارز ها در PayPal

Grayscale مورد انتقاد پیتر شیف قرار گرفت

اخیراً ، پیتر شیف ، منتقد مشهور بیت کوین و طرفدار طلا ، به شدت به Greyscale به دلیل بازگرداندن تبلیغات تلویزیونی “Drop Gold” انتقاد کرد. او همچنین CNBC را به دلیل فروش زمان تبلیغ به Grayscale و در نتیجه یک طرفه بودن درباره بیت کوین با دعوت از فقط مبلغ BTC به برنامه های تلویزیونی خود ، مورد انتقاد قرار داد. همچنین شیف از Grayscale به عنوان “بزرگترین خریدار بیت کوین” تا زمانی که BTC در حال افزایش است یاد می کند.

MicroStrategy یکی دیگر از شرکت های بزرگ (و یک شرکت تجاری عمومی) است که امسال بیش از یک میلیارد دلار به بیت کوین اختصاص داده است.

صرافی ایرانی کارت

به همین دلیل 650 میلیون دلار از این مبلغ به صورت توسط سرمایه گذاران جمع شده است.

منیع: یو تودی


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا