صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بایننس توکن سهام اپل، مایکروسافت و مایکرواستراتژی را لیست خواهد کرد

توکن های لیست شده سهام شرکت ها در صرافی دیجیتال بایننس به 5 خواهد رسید.

به دنبال راه اندازی توکن سهام یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو های برقی یعنی تسلا و پس از آن بزرگترین صرافی دیجیتال ایالات متحده یعنی کوین بیس در اوایل ماه جاری، حالا بایننس اعلام کرد که طی هفته آینده سه توکن سهام جدید را لیست خواهد کرد.
در تاریخ 26 آپریل بایننس اعلام کرد که علاوه بر شرکت اپل و مایکروسافت جفت ارز سهام شرکت پیشرو اطلاعات تجاری مایکرو استراتژی را راه اندازی خواهد کرد.
این توکن ها به کاربران این امکان را می‌دهند تا حتی کمتر از یک واحد از یک سهام را معامله کنند و حداقل مقدار آن 0.01 از هر واحد سهام است.
قرار است توکن شرکت مایکرواستراتژی در تاریخ 26 آپریل و 6 صبح به وقت ایران لییست شود و پس از آن توکن اپل در 28 آپریل ساعت 6 صبح به وقت ایران و پس از آن توکن مایکروسافت در 30 آپریل لیست خواهد شد.
این صرافی مدعی شد که این سهام ها کاملاً تحت حمایت سبد سهام سپرده های اصلی هستند که این سبد توسط شرکت  CM-Equity AG نگهداری خواهند شد و این موضوع نشان دهنده سلامت معاملات این سهام هستند.
این توکن ها فقط با جفت ارز BUSD یعنی استیبل کوین بایننس قابل خرید و فروش خواهند بود و توکن این سهام ها برای ساکنان چین، ایالات متحده، ترکیه و سایر حوزه های قضایی محدود شده توسط  CM-Equity مثل ایران در دسترس نیست.
بایننس اولین توکن سهام خود را در تاریخ 12 آپریل لیست کرد و به مشتریان خود اجازه خرید سهام تسلا را داد و پس از آن سهام کوین بیس را در تاریخ 15 آپریل لیست کرد.
به نظر شما لیست شدن توکن سهام این صرافی ها تاثیری در روند بازار خواهد گذاشت؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  گری اسکیل به دنبال گسترش صندوق های خود

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا