صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بانک آمریکایی به دنبال ارائه معاملات فیوچرز بیت کوین برای کاربران خود

سال های طویلی این ایده که یک موسسه مالی سنتی همچون بانک ها بتواند وارد فضای ارز های دیجیتال شود خنده دار تلقی می‎شود ولی با این حال اخیراً ما شاهد علاقه فراوان بانک ها به دنیای ارز های دیجیتال هستیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دومین بانک بزرگ ایالات متحده یعنی Bank of America در حال ورود به بازار 598 میلیارد دلاری بیت کوین است و به برخی از سرمایه گذاران وال استریت راهی برای تعامل با دنیای ارز های دیجیتال را ارائه می‌دهد.

بنا به گزارشاتی که از سوی دو منبع ناشناس به کوین دسک ارائه شده است، BofA قصد دارد تا امکان تجارت در فضای معاملات فیوچرز بیت کوین را برای مشتریان خود میسر سازد.

این بانک که در منطقه The Charlotte از ایالت کارولینای شمالی فعالیت می‌کند تاکنون معاملات فیوچرز را از طریق صرافی ارز دیجیتال CME ارائه می‌داد تا بتواند تا حدودی وارد این بازار شود.

قابل توجه است که بدانید بانکداران هنوز در مورد مسائلی مانند نگهداری بیت کوین به نتیجه ای نرسیدند و بنظر می‌رسد که تمایلی به انجام این کار ندارند.

اولین شرکتی که معاملات فیوچرز بیت کوین را راه اندازی کرد صرافی CME بود و این کار را در جریان بازار گاوی سال 2017 انجام داد و در آن زمان بیت کوین حتی به 20 هزار دلار نیز رسید.

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک با توییت آخر خود دوباره چالش ایجاد کرد.

علی‌رغم ناخوشایند بودن قیمت بیت کوین طی ماه های اخیر، تمایل مردم نسبت به بازار فیوچرز بیت کوین افزایش یافته و حجم معاملات فیوچرز بیت کوین در CME فقط در مدت دو ماه از حدود 900 هزار دلار به بیش از 22 میلیون دلار رسیده است.

طی بازار گاوی بیت کوین که تا ماه آپریل نیز ادامه داشت، بسیاری از بانک های بزرگ آمریکایی موضع خود را نسبت به بیت کوین تغییر دادند و به برخی به دنبال پذیرش آن نیز بودند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZyCrypto


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا