اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش از توییت ایلان ماسک، 620000 کیف پول 570000 واحد بیت کوین در افت قیمت خریداری کردند

salamcrypto

آژانس IntoTheBlock اعلام کرده است که بر خلاف توییت ضد بیت کوین ایلان ماسک، بیت کوین پشتیبانی قوی ای از هولدر های حال حاضر و صاحبان جدید آن خواهد داشت.

داده هایی که توسط تیم تحلیل IntoTheBlock به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد که پیش از لحظه  ای که ایلان ماسک باعث افت ارزشر بیت کوین شد، تعداد بسیار زیادی از سرمایه گذاران جدید 570000 واحد بیت کوین خریداری کردند.

داده های Glassnote نشان می دهد که هولدر های بلند مدت در حال خریداری بیت کوین بوده اند در حالی که هولدر های کوتاه مدت در حال فروش آن بوده اند.

با توجه به گزارش IntoTheBlock، پیش از افت ارزش بیش از 3 درصدی بیت کوین توسط ایلان ماسک، 622000 کیف پول جدید حدود 570000 واحد بیت کوین را در میانگین قیمت 35600 دلار خریداری کردند.

این مقدار بیت کوین ارزشی معادل 20912901000 دلار دارد.

یان هاپل و یان المان نموداری را در توییتر به اشتراک گذاشته اند که نشان دهنده ی افت در دارایی کلی بیت کوین هولدر های کوتاه مدت و خیز در دارایی کلی هولدر های بلند مدت است.

توییتی که ایلان ماسک منتشر کرده بود بیت کوین را از سطح قیمتی 39000 دلار به منطقه ی 36500 دلار رساند. هرچند گابور گورباکز دلیل دیگری را نیز برای این اتفاق در نظر گرفته است: مقدار فروش، بیش از مقدار خرید بود.

بیشتر بخوانید:  شرکت میکرواستراژی 50 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید !

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا