اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش بینی Ben Armstrong در مورد قیمت بیت کوین

salamcrypto

بن آرمسترانگ تحلیلگر و معامله گر ارز های دیجیتال از تاریخی رونمایی کرد و گفت باور دارد که روند صعودی بیت کوین به پایان خواهد رسید.
آرمسترانگ که در دنیای ارز های دیجیتال با نام BitBoy Crypto شناخته می‌شود به 635 هزار مشترک خود گفت که گرچه روند صعودی شدید بیت کوین تمام نشده ولی دارندگان بیت کوین باید باید برای زمانی که به پایان می‌رسد آماده باشند زیرا وقتی پادشاه ارز های دیجیتال دچار سقوط شود افت شدیدی خواهد کرد.
“این اتفاق برای افرادی بی شماری در سال 2018 اتفاق افتاد. من بای چشم های خود نابود شدن ارزش کیف پول خودم را دیدم. چرا؟ چون در آن زمان من روانشناسی بازار را درک نمی‌کردم. من نفهمیدم که وقتی در بیشترین هیجان ممکن هستید دقیقاً لحظاتی بعد همه چیز خراب می‌شود. در آن لحظه حرکت هوشمندانه این است که از بازار بیرون بیایید.”
در حالی که این تحلیلگر برجسته اعتراف می‌کند که نمی‌توان زمان دقیقی را برای اینکه چه زمانی بیت کوین از روند صعودی خود خارج می‌شود را تعیین نمود ولی اون باور دارد که این اتفاق در طی یک دوره خاص دو هفته ای رخ خواهد داد.
“من دقیقاً می‌دانم که روند صعودی بیت کوین چه زمانی به پایان خواهد رسید ولی نمی‌توانم آن را به طور دقیق مشخص کنم ما باید تاریخ پایان این روند را بدانیم، ممکن است یک یا دو هفته قبل از سپتامبر این اتفاق رخ دهد و در این زمان شما فقط باید به دنبال خروج از بازار باشید.”
آرمسترانگ می‌گوید که پیش بینی خود را از The Golden Bull Cycle Ratio گرفته که نمودار آنرا  TradingShot همان گروهی که داده هایی در  TradingView تولید می‌کند گرفته است.
این نمودار برای پیش بینی روند صعودی بیت کوین در آینده به روند های صعودی گذشته متکی است.
“همانطور که مشاهده می‌کنید در دو چرخه قبلی نسبت دقیقاً 51-49 درصد در کندل های هفتگی بین دو قسمت مجزا از روند صعودی وجود داشت.”
وقتی داده ها را تحلیل می‌کنید آنها تاریخ 28 سپتامبر را به شما نشان می‌دهند.
گرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که تاریخ تکرار شود و لی آرمسترانگ اشاره کرد که این چرخه بسیار شبیه به چرخه ی سال 2017 است.
منبع: dailyhodl

بیشتر بخوانید:  عذر خواهی Coinbase از مشتریان اتحادیه اروپا و انگلیس

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا