اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دولت ها تجارت ارز های دیجیتال را متوقف نخواهند کرد

salamcrypto

دیوید رونشتین بنیان گذار و رییس هیئت مدیره کارلایل، هفته گذشته در مصاحبه ای با CNBC درباره بیت کوین و آینده ی این رمزارز صحبت کرد، وی پیش از این به عنوان مدیر اجرایی گروه کارلایل فعالیت کرده بود، این شرکت در زمینه مدیریت دارایی فعالیت می‌کنند و بنا به شاخص PEI، در سال 2015 کارلایل بزرگترین شرکت سرمایه گذاری خصوصی در جهان بود.
روبنشتاین گفت:
ارز های دیجیتال اینجا هستند که تا ابد بمانند، برای برخی این ارز ها جایگزین طلا هستند، ارز های دیجیتال از بین نخواهند رفت و همچون طلا اینجا هستند که بمانند.
وی افزود:
این ایده که دولت ها قصد دارند تجارت ارز های دیجیتال را ممنوع کنند غیر واقعی و تخیلی به نظر می‌رسد.
مدیر گروه کارلایل خاطرنشان کرد که ارز های دیجیتال فراز و نشیب دارند و با این حال او تأکید کرد که این موضوع در مورد  تمامی بازار های نوظهور صدق می‌کند.
وی همچنین باور دارد که ارز های دیجیتال از بین نخواهند رفت و ناپدید نخواهند شد.
وی ادامه داد: ارز های دیجیتال اینجا هستند که بمانند زیرا مردم خواستار حضور آنها هستند و مردم چیزی فراتر از ارز های فیات می‌خواهند.
روبنشتاین تأکید کرد:
اگر وارد بازار ارز های دیجیتال می‌شوید باید انتظار فراز و نشیب های بزرگ و نوسانات شدید را داشته باشید و اگر برای این فراز و نشیب ها آماده نیستید به این بازار وارد نشوید.
جامعه رمزنگاری از نظرات روبنشتاین استقبال کرد و مایکل سیلر مدیرعامل شرکت مایکرو استراتژی که تاکنون بیش از 92 هزار واحد بیت کوین در اختیار دارد اظهار داشت:
اینکه دیوید روبنشتین به بازار ارز های دیجیتال علاقه مند است برای این بازار خوش یمن است. وی رزومه و سابقه خوبی دارد و فردی خوش نام در بازار های جهانی است.

بیشتر بخوانید:  رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا