اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیرعامل بایننس: برنامه‌ی بازیابی لونا نتیجه نخواهد داد

مدیرعامل بایننس: برنامه‌ی بازیابی لونا نتیجه نخواهد داد

به گزارش زوم ارز، چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، فاش کرد که وی باور دارد که برنامه‌ی دو کوان برای نجات لونا نتیجه نخواهد داد. در روز 13 می، دو کوان پیشنهادی برای فورک کردن لونا به یک نسخه‌ی جدید، جهت نجات این اکوسیستم، معرفی کرد. مدیرعامل بایننس گفت: این اقدام نتیجه نخواهد داد؛ فورک کردن باعث ارزش‌بخشی به فورک جدید نمی‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی در ادامه پرسید: بیت کوینی که توسط LFG نگهداری میشد، پس از اینکه به بازارسازان قرض داده شد، کجا رفت؟ دو کوان اذعان داشت که گزارشی کامل از این موضوع تهیه خواهد شد و LFG در حال مستند سازی از استفاده از این بیت کوین است. وی درخواست صبر دارد؛ چرا که بنا به دیدگاه وی، این تیم چند فعالیت مختلف را به طور همزمان در دست دارد. همچنین، CZ این استراتژی را با فورک کردن بیت کوین در اوج قیمتی تاریخی و انتظار حفظ ارزش، مقایسه کرد.

همچنین، CZ اشاره کرد که وی هرگز UST نگهداری نکرده است و این توکن را به اندازه‌ی کافی نمی‌شناسد، با این ادعا که وی معمولا درگیر چیزهای دیگری است، اما حال به سوی این استیبل کوین کشیده شده است. تحقیر دو کوان و چین ترا در توییت‌های اخیر مدیرعامل بایننس واضح است.

کوین کده

همچنین، به نظر می‌رسد وی بخشی از اعتبار بازگردانی بلاکچین ترا را برای خود دانسته و گفته است: اگر ما برای این مشکل فشار نمی‌آوردیم، ممکن بود بلاکچین ترا هنوز در حالت معلق قرار داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  هک 300 میلیونی بریج شبکه سولانا

هنوز هیچ پیشنهادی از سوی اعتبارسنج‌ها انتخاب نشده است اما جامعه به بحث و تبادل نظر با فروم‌های ترا ادامه می‌دهد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا