صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بنیان‌گار بایننس از دفتر رومانی رونمایی کرد

بنیان‌گار بایننس از دفتر رومانی رونمایی کرد

به گزارش زوم ارز، مدیرعامل بایننس در طی اقدامات خود در بخارست، فاش کرد که صرافی بایننس در حال راه اندازی یک دفتر محلی در رومانی است. همچنین، این پلتفرم معاملاتی، نسخه‌ای رومانیایی از خدمات پشتیبانی خود ارائه خواهد کرد که از اکتبر آغاز خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این اقدام، بخشی از برنامه‌های بایننس جهت گسترش بیشتر در اروپای شرقی است. همین حالا این صرافی سهم بزرگی از بازار رمز ارزها را در اختیار دارد و 120 میلیون مشتری از سراسر جهان، از این پلتفرم جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال گوناگون استفاده می‌کنند.

سال گذشته، صرافی بایننس، عملیات خود برای همسایه‌ی جنوبی خود، بلغارستان، را راه اندازی کرد. این صرافی رمز ارز، در حال گسترش حضور خود در بقیه بخش‌های بازارهای برجسته و کشورهای شرق اروپا که عضو شوروی سابق بودند، بوده است.

ژائو اشاره کرد که تورم و رشد قیمت انرژی، موضوعی که در اروپا کاملا شفاف است، موجب افزایش توجه به رمز ارزها در این ناحیه شده است، این بدان معناست که چشم اندازی برای رشد وجود دارد. وی باور دارد که بازار رمز ارز نوپا است و به طور مثال، وی انتظار دارد که پرداخت‌های رمز ارزی به تدریج، اهمیت بیشتری پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:  دو نهنگ 480 هزار واحد چین لینک خریداری کردند

در بخارست، مدیر ارشد بایننس با نخست وزیر رومانی، نیکولای چوکا و وزیر دیجیتال سازی، سباستین بوردویا، دیدار کرد. صنعت در حال توسعه‌ی رمز ارز، توجه قانون‌گذاران را جلب کرده است. هرچند، بنا به دیدگاه ژائو، قانون‌گذاری صرف، منجر به از بین رفتن خطرات نخواهد شد.

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا