اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گام بلند بایننس به سوی قانونی‌سازی رمز ارز

گام بلند بایننس به سوی قانونی‌سازی رمز ارز

به گزارش زوم ارز، در روز جمعه، غول صرافی کریپتوی جهان، بایننس، اعلام کرد که به اولین عضو کریپتویی اتحادیه ی بانک های روسیه (ABR) تبدیل شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همزمان، هیئت رئیسه ی ABR ایجاد مرکز تخصصی جدید برای دارایی و ارز های دیجیتال با تمرکز بر گستره ی بزرگی از مسائل پیرامون قانون‌گذاری کریپتو را اعلام کرد.

علاوه بر آن، این مرکز جدید بر آماده کردن نظرات حرفه ای پیرامون چرخه ی دارایی و ارز های دیجیتال، و همچنین بر فراهم آوردن ABR و نمایندگانش با داده های تحلیلی و تخصصی پیرامون این موضوع با هدف تعمیم و گسترش تجربه ی بین المللی تمرکز خواهد کرد.

کوین کده

مدیر بایننس در ناحیه ی اروپای شرقی، در مصاحبه ای گفت: به عنوان بزرگترین اکوسیستم رمز ارز در جهان، بایننس سابقه ی خوبی از کار کردن با قانون‌گذاران دارد. من اطمینان دارم که توسعه‌دهنگان و متخصصان ما به خوبی توسط جامعه ی بانکداری روسیه پذیرفته خواهند شد.

این جدیدترین رویداد پیرامون گام های بزرگ بایننس به سوی قانون‌گذاری در سراسر جهان بوده است. بنا به گزارشات، در ماه دسامبر سال میلادی گذشته، این صرافی در موردی مشابه اعلام کرد که تفاهم نامه ای با مرکز تجارت جهانی دبی برای “مطرح کردن چشم‌انداز شتاب بخشیدن به راه‌اندازی یک صنعت جدید برای دارایی مجازی جهانی” منعقد کرده است.

بیشتر بخوانید:  توئیت جدید ایلان ماسک در مورد دوج کوین

این کمپانی گفت: با این تفاهم نامه، بایننس به پیشروی تعهد دبی برای بنانهادن یک اکوسیستم دارایی مجازی بین المللی جدید که منجر به رشد اقتصادی بلند مدت توسط ابتکار دیجیتال می‌شود، کمک خواهد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا