صرافی کوینکده
بیوگرافی

ولد زمفایر Vlad Zamfir کیست ؟ | موسس کسپر لبز CasperLabs

بیوگرافی ولد زمفایر (Vlad Zamfir):

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به ارز های دیجیتال علاقه مندین و قصد دارید در این حوزه سرمایه گذاری کنید ؛ بهتر است قبل از هر کاری با افراد موثر و مشهور در زمینه ی ارز های دیجیتال و توسعه دهندگان آن بیشتر آشنا شوید . ولد زمفایر نیز یکی از آن افراد تاثیر گذار در حوزه ی رمز ارز ها است که بیشتر به خاطر تحقیقات خود در کسپر لبز شناخته شد. پس برای شناخت بیشتر وی این متن را مطالعه کنید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ولد زمفایر (Vlad Zamfir) در کانادا متولد شده و در دانشگاه گولف به تحصیل پرداخته است و هم اکنون در لندن اقامت دارد.وی  محقق اقتصادی رمزنگاری های اجماع ,به ویژه پروتکل های اثبات سهام است . که از سال 2014 در حال تحقیق در مورد پیاده سازی های اثبات سهام با پیش بینی انتقال اتریوم از اثبات کار است .مدل کنونی او در حال تکمیل بوده و کاسپر (Casper) با ساخت و ساز صحیح , نامیده می شود. همچنین وی در سال 2020 یکی از اعضای ETH2.0 نام گرفته است.


عملکرد ولد زمفایر (Vlad Zamfir):

با وجود شخصیت جنجالی ولد زمفایر و شیوه ی خاص زندگی اش توانسته در زمینه ی رمز ارز ها شهرت کسب کند. البته با پروژه ی کسپر وی کار بزرگی در شبکه ی اتریوم انجام داد.استارت آپ جدیدی به نام کسپر لبز CasperLabs با هدف ساخت بلاکچین جدید مبتنی بر نسخه اثبات سهام (PoS) ، پروتکل اجماع تجربی که بیشترین ارتباط را با اتریوم را دارد ، با همکاری زمفایر راه اندازی شده است.

بیشتر بخوانید:  برایان آرمسترانگ Brian Armstrong کیست ؟ | مدیرعامل صرافی کوین بیس Coinbase

ولد زمفایر ، محقق بنیاد اتریوم ، به عنوان معمار ارشد پروتکل اجماع این شرکت فعالیت خواهد کرد و گزارش های قبلی در مورد ارتباط وی با این شرکت را تأیید می کند.شرکت کسپر لبز برای حل سه گانه ی مقیاس ,تمرکز زدایی وامنیت تلاش می کند اما همچنین برای ساخت و کار با برنامه ها نیز سازگار است.کسپر لبز قصد دارد بسیاری از تحقیقات ولد زمفایر را در مورد PoS حمایت کند تا بلاکچین نسل بعدی کاملاً غیرمتمرکز ، خرد شده و مقیاس پذیر را بتواند به کار گیرد.زمفایر در ادامه به CoinDesk گفت که وظیفه تولید مشخصات پروتکل را در نقش جدید خود دارد که از تیم کسپر لبزپشتیبانی می کند تا فناوری نهایی ایجاد شده را درک کند.وی کد گذار خود بلاکچین نخواهد بود و به عنوان یک محقق دقیقاً به او کمک خواهد کرد.

ولد زمفایر خود را پوچ گرا و ترول (ترول به کسانی گفته میشود که با رفتار های مخرب در فضای وب تشنج ایجاد کرده و دنبال جلب توجه کاربران هستند) معرفی کرده است . و دائم درگیر بحث کردن در حوزه ی بلاکچین است .وی معتقد است باید مراقب بود تا بلاکچین به مسیر اشتباهی نرود زیرا بسیار خطرناک است.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fN7tE


با افراد بیشتری آشنا شوید:

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا