کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول 2 BitBox

آشنایی با کیف پول سخت افزاری بیت باکس 2

کیف پول 2 BitBox ، امروزه با گسترش تکنولوژی و ارز های دیجیتال، کیف پول های زیادی برای ذخیره رمز ارز ها توسعه داده شده است. بسیاری از کیف پول ها معروف هستند و شما می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید اما بعضی از کیف پول ها معروف نیستند و استفاده از آن ها کمی افراد را دو دل کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که می دانید کیف پول ها انواع مختلفی دارند. اگر نمی دانید در این قسمت ما اشاره ای به این موضوع خواهیم کرد. انواع کیف پول های ارز دیجیتال عبارت اند از:

 1. کیف پول های نرم افزاری یا تحت وب
 2. کیف پول های سخت افزاری
 3. کیف پول های کاغذی

بسته به انتخابتان شما می توانید هر کدام از کیف پول هایی که خواستید را انتخاب و سپس آن را تهیه و استفاده کنید. تمامی کیف پول ها تنها هدفشان ذخیره رمز ارز ها می باشند اما موارد کاری هر کدام متفاوت است. برای درک بهتر این موضوع به مثال ذیل توجه کنید.

کوین کده

اگر قصد سرمایه گذاری بر روی یک و یا چند ارز دیجیتال دارید، بهتر است که از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید زیرا هدف شما نگهداری رمز ارز ها می باشد. این نگه داری می تواند مدت مختلفی داشته باشد و شما باید در این مدت خیالتان از امنیت کیف پول راحت باشد. خوشبختانه کیف پول های سخت افزاری امنیت خوبی را دارند و شما می توانید با خیال راحت عملیات ذخیره سازی رمز ارز هایتان را انجام دهید.

اگر می خواهید ترید کنید و تنها خرید و فروش رمز ارز ها را انجام دهید، می توانید از کیف پول های نرم افزاری و تحت وب استفاده کنید این کیف پول ها امنیت مناسبی دارند و مناسب ترید و خرید و فروش رمز ارز ها می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا درباره یکی دیگر از کیف پول های سخت افزاری با شما گفتگو کنیم. این کیف پول هم اندازه یک فلش مموری است اما می تواند بسیاری از رمز ارز ها را در خود ذخیره کند. اگر قصد آشنایی با کیف پول سخت افزاری Digital BitBox را دارید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

نیم نگاهی به کیف پول سخت افزاری Digital BitBox

نیم نگاهی به کیف پول سخت افزاری Digital BitBox
نیم نگاهی به کیف پول سخت افزاری Digital BitBox

این کیف پول سخت افزاری، همانند دیگر کیف پول های سخت افزاری، به شما کمک می کند تا رمز ارز های خود را ذخیره کنید. همانطور که می دانید ذخیره رمز ارز ها در کیف پول سخت افزاری با امنیت بالا انجام می شود. این ذخیره سازی در محیطی آفلاین و به دور از هر نوع کنترلی صورت می گیرد و این موضوع یک موضوع بسیار مهم می باشد.

این کار باعث می شود تا هیچ فردی جز شما، نتواند به کیف پول دسترسی داشته باشد. منظور از دسترسی هکران و سودجویان است زیرا آن ها در تلاش اند تا به هر راهی که شده است به حساب کاربری افراد مختلف نفوذ کنند.

برای اینکه  بتوانید با این کیف پول کار کنید نیاز به یک نرم افزار دارید. نرم افزار این کیف پول متن باز می باشد و می تواند تغییرات دلخواه را بر روی نرم افزار پیاده سازی کرد.گفته می شود که برای پشتیبان گیری در این کیف پول از کارت Micro USB استفاده شده است.

کیف پول دیجیتال بیت باکس 2 توسط یک شرکت سوئیسی با نام Shift Cryptosecurity تولید شده است. این کیف پول را می توان به عنوان یک کیف پول بیت کوینی شفاف و بهینه انتتخاب کرد. اگر علاقه دارید تا این کیف پول را بهتر بشناسید، در ادامه همراه ما باشید.


ویژگی های کیف پول بیت باکس BitBox

ویژگی های کیف پول بیت باکس
ویژگی های کیف پول بیت باکس

در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از ویژگی های کیف پول بیت باکس آشنا شوید:

1.کنترل سرمایه

کیف پول بیت باکس به شما کنترل کامل رمز ارزها را می دهد. این بدان معناست که هیچ شخص ثالثی نمی تواند وجوه شما را مسدود کند. کاربران مسئول ایمن سازی و پشتیبان گیری از کیف پول خود هستند.

2.محیط بسیار امن

این کیف پول دارای یک محیط ایمن است و این گزینه محافظت بسیار قوی در برابر آسیب پذیری های رایانه و بدافزارها را ارائه می دهد.

3.راه اندازی بسیار ساده

کاربران می توانند با اتصال این کیف پول به USB به راحتی آن را راه اندازی نمایند.

4.پشتیبان گیری

کیف پول بیت باکس را به راحتی می توانید به صورت آفلاین پشتیبان گیری کنید و بازگردانی با استفاده از Micro SD امکان پذیر است.


مشخصات ظاهری کیف پول بیت باکس BitBox2

مشخصات ظاهری
مشخصات ظاهری

این کیف پول نیز همانند دیگر کیف پول های سخت افزاری، از قسمت های مختلف تشکیل شده است و برای ساخت آن نیز مواد های مختلفی به کار رفته است. در این قسمت از امقاله در نظر داریم تا شما را با مشخضات ظاهری آن آشنا کنیم.

 1. جنس بدنه این کیف پول از شیشه های ضد گلوله ساخته شده است تا کیف پول شما آسیب نبیند.
 2. در پشت کیف پول، لوگو شرکت یعنی Shift Cryptosecurity هک شده است.
 3. طبق جنس بدنه، این کیف پول ضد ضربه است.
 4. در بدنه همانند فلش مموری، یک چراغ وجود دارد که این چراغ به شما کمک های زیادی می کند.
 5. شما می توانید این کیف پول را بر روی یک جاسویچی آویزان کنید.

امنیت کیف پول بیت باکس2

امنیت
امنیت

خوشبختانه این کیف پول نیز همانند دیگر کیف پول های سخت افزاری دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و شما می توانید با خیال راحت رمز ارز هایتان را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. این کیف پول همانطور که گفتیم به شما کمک می کند تا به صورت آفلاین تمامی رمز ارز هایتان را ذخیره کنید. کیف پول سخت افزاری بیت باکس 2 بک اپ و یا پشتیبان خود را در یک Micro USB می گیرد.

علاوه بر اینکه می توانید بک اپ و یا پشتیبان خود را بر روی یک Micro SD  بگیرید، می توانید عبارت امنیتی 12 کلمه ای را نیز یادداشت کنید. یکی از موارد امنیتی مهم این کیف پول ویزگی تایید دو مرحله ای می باشد. شما می توانید در این کیف پول تایید هویت دو عاملی را فعال کنید تا بهتر بتوانید امنیت کیف پولتان را برقرار کنید. فعالسازی این قابلیت سبب می شود تا امنیت کیف پولتان یک پله بیشتر شود و این موضوع کمک بسیار زیادی به شما نیز می کند. در ادامه با مزایا و معایب کیف پول بیت باکس آشنا خواهید شد، همراه ما باشید.


هشدار: هیچگاه رعایت مسائل امنتی را شوخی نگیرید. تمامی مسائل امنیتی را رعایت کنید. گاهی پیش می آید که رعایت نکردن مسائل امنتی باعث پشیمانی می شود زیرا در این موارد پول های زیادی از دست شما خواهد رفت.


مزایا و معایب کیف پول بیت باکس 2

مزایا و معایب
مزایا و معایب

هر کیف پول دارای مزایا و معایبی است که دانستن آن ها خالی از لطف نیست. یکی از بهترین راه ها برای انتخاب درست کیف پول دانستن مزایا و معایب آن ها است.  در این قسمت از مقاله، در نظر داریم تا به صورت کامل درباره مزایا و معایب کیف پول سخت افزاری بیت باکس با شما گفتگو کنیم. همراه ما باشید.

مزایا:

 1. سایز مناسب
 2. بدنه مقاوم و ضد ضربه
 3. امنیت بالا
 4. پشتیبان گیری بر روی Micro SD
 5. دارای نرم افزار اختصاصی برای کاهش ریسک
 6.  امکان پشتیبان گیری آفلاین

معایب:

 1. قیمت نسبتا بالا
 2. پشتیبانی از رمز ارز های بسیار کم

کیف پول بییت باکس 2 از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟

کیف پول بییت باکس 2 از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟
کیف پول بییت باکس 2 از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟

این کیف پول از رمز ارز های زیادی پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی اقدام به ذخیره سازی رمز ارز ها کنید. متاسفانه همانطور که می دانید، این کیف پول از رمز ارز های زیادی پشتیبانی نمی کند.

با این حساب اگر بخواهید این کیف پول را تهیه کنید، ابتدا باید ببینید که از رمز ارز مورد نظرتان پشتیبانی می کند یا خیر؟ اگر مشتاق این هستید تا بدانید که این کیف پول از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

رمز ارز هایی که کیف پول بیت باکس 2 پشتیبانی می کند عبارت اند از:

 1. بیت کوین ( Bitcoin )
 2. اتریوم ( Ethereum )
 3. اتریوم کلاسیک ( Ethereum Classic )
 4. توکن های استاندارد ERC-20

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که منظور از توکن های ERC-20 چیست؟

یعنی این کیف پول از تمامی توکن هایی که زیر مجموعه استاندارد ERC-20 هستند نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید تمامی این توکن ها را در آن ذخیره کنید. در کنار کوین های نام برده شده، می توانید توکن های ERC-20 را هم ذخیره سازی کنید.


کیف پول بیت باکس 2 را از کجا می توان تهیه کرد؟

خرید و فروش این کیف نیز همانند دیگر کیف پول ها ممنوع نمی باشد و شما می توانید آن را به راحتی تهیه کنید. یکی از پرطرفدار ترین راه های تهیه کیف پول های سخت افزاری خرید اینترنتی است. می توانید با مراجعه به یک سایت فروشگاهی ایرانی اقدام به خریداری این کیف پول کنید. در صورتی که این کیف پول برای خرید در بستر اینترنت موجود نبود، می توانید با مراجعه به برخی از فروشگاه ها کیف پول ها را خریداری کنید.

هشداری مهم درباره خرید کیف پول های سخت افزاری:

سعی داشته باشید تا کیف پول های سخت افزاری را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. کیف پول یک وسیله مهم است و ممکن است در صورت خرید ناموفق به سمت  افراد کلاهبردار بروید.

بهتر است اول از معتبر بودن فروشگاه مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید کنید. افراد نا معتبر می توانند کیف پول ها را دستکاری کرده باشند و قطعه ای برداشته و یا قطعه گذاشته باشند تا بتوانند اطلاعات داخل کیف پول را بخوانند. حتما کیف پول خود را از مکانی تهیه کنید که نماد اعتبار دارد.


آموزش کار با کیف پول بیت باکس BitBox2

شاید برای برخی از افراد، کار با این کیف پول کمی مشکل باشد. در ادامه این مقاله ما قصد دارمی تا نحوه کار با این کیف پول را به صورت کامل به شما آموزش دهیم. تقریبا می توان گفت که کار با این کیف پول آسان است اما اگر نیاز می بینید تا قبل از شروع کار آموزش ببینید، این قسمت از مقاله را مشاهده  کنید.


دانلود نرم افزار کیف پول بیت باکس 2

دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار

قبل از شروع کار، ابتدا باید نرم افزار بیت باکس را دانلود و سپس نصب کنید. با کمک این نرم افزار شما می تواندی کیف پول خود را راه اندازی کنید و از طریق آن اقدام به ارسال و دریافت رمز ارز کنید و یا اینکه در نهایت دیگر کارهایتان را انجام دهید.

شما می توانید این نرم افزار را برای سیستم عامل های ” ویندوز ” Windows “، ” مکینتاش ” MAC “، ” لینوکس ” Linux ” و همچنین ” اندروید ” Android ” دانلود و استفاده کنید. در اصل کیف پول سخت افزاری بیت باکس قابلیت این را دارد که با گوشی نیز راه اندازی شود. برای اینکه بتوانید به نسخه اصلی این نرم افزار ها دسترسی داشته باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از سایت های معتبر و یا سایت رسمی دانلود کنید. می توانید با جستجو در گوگل به راحتی به نرم افزار ها دسترسی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:  کیف پول اینفینیتو Wallet Infinito | آموزش ساخت کیف پول کاردانو با Infinito

شما می توانید با کلیک بر روی” این قسمت ” وارد سایت رسمی کیف پول سخت افزاری بیت باکس 2 شوید. در این قسمت می توانید به راحتی فایل مناسب سیستم عاملتان را دانلود و نصب کنید. متاسفانه این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز 32 وجود ندارد و شما نمی توانید آن را در سیستم عامل 32 بیت نصب کنید. اگر سیستم عامل ویندوز شما 32 بیت است باید از طریق تلفن همراهتان کیف پول بیت باکس را فعالسازی کنید اما اگر ویندوز سیستم عامل شما 64 بیت است می توانید نصب و راه اندازی کیف پول را به راحتی انجام دهید.

پس از اینکه سیستم عاملتان را انتخاب کردید، آن را دانلود کنید و پس از پایان باید آن را نصب و راه اندازی کنید. این کار بسیار اسان است. پس از نصب نوبت به راه اندازی کیف پول می رسد. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل راه اندازی کیف پول را آموزش ببینید. در این مقاله کیف پول بیت باکس توسط ویندوز راه اندازی شده است و شما آموزشی راه اندازی کیف پول بیت باکس نسخه ویندوز را به صورت تصویری خواهید دید، همراه ما باشید.


راه اندازی کیف پول بیت باکس 2

در این قسمت، نرم افزار دانلود و نصب شده است. حال می خواهیم این کیف پول را راه اندازی کنیم. انجام این کار آسان است اما اگر برایتان همین آسانی مشکل دارد، همراه ما باشید تا این آسانی برایتان آسان تر شود.

برای راه اندازی کیف پول بیت باکس 2 ابتدا باید:

 1. نرم افزار را اجرا کنید.
 2. حال کیف پول را به سیستم خود متصل کنید.
 3. بر روی گزینه ” Create a new wallet ” کلیک کنید.
  راه اندازی کیف پول بیت باکس 2
  راه اندازی کیف پول بیت باکس 2
 4. در این قسمت با کلیک بر روی گزینه ” Set Password ” می توانید برای کیف پول خود یک رمز عبور مشخص کنید.
  برای کیف پول خود یک رمز عبور مشخص کنید.
  برای کیف پول خود یک رمز عبور مشخص کنید.
  برای کیف پول خود یک رمز عبور مشخص کنید.2
  برای کیف پول خود یک رمز عبور مشخص کنید.2
 5. پس از مشخص نمودن رمز عبور، وارد صفحه ای جدید می شوید. در این صفحه باید بر روی گزینه ” Upgrade ” کلیک کنید تا کیف پول شما با آخرین نسخه موجود در بازار این کیف پول بروزرسانی شود.
  بروزرسانی نرم افزار
  بروزرسانی نرم افزار
 6. پیغامی بر روی صفحه نمایش برایتان نمایش داده می شود. در این پیغام نرم افزار از شما می خواهد که انگشت خود را به مدت 3 ثانیه بر روی دکه موجود در کیف پول بفشارید و سپس رها کنید.
  پیام بالا را مانند تصویر اجرا کنید
  پیام بالا را مانند تصویر اجرا کنید
 7. پس از آپدیت باید یک بار رمز عبور کیف پول که در مرحله اول وارد کرده بودید را وارد کنید.
 8. در مرحله بعد که همین مرحله می باشد، باید یک رمز عبور برای هنگام ریکاوری شدن کیف پول وارد کنید.
  جاهای خالی را پر کنید
  جاهای خالی را پر کنید
 9. در فیلد اول باید یک نام وارد کنید و در فیلد و سوم نیز یک گذرواژه انتخاب کنید. این گذرواژه باید با گذرواژه قبلی شما که برای ورود کیف پول انتخاب کرده بودید، متفاوت باشد.
 10. پس از انتخاب گذرواژه باید قوانین را تایید کنید. با کلیک بر روی هر کادر تیک تایید قوانین فعال می شود.
 11. حال باید صبر کنید تا کیف پول شما ایجاد شود.
 12. تبریک در این مرحله کیف پول شما ایجاد شده است. زین پس می توانید رمز ارز های خود را ذخیره کنید.

در این قسمت از مقاله به صورت کامل با آموزش راه اندازی کیف پول بیت باکس آشنا شدید. حال در ادامه همراه ما باشید تا با موضوعاتی همچون: طریقه ارسال و دریافت کوین، بازیابی کیف پول، آموزش کار با تنظیمات آشنا شوید.


چگونه با کیف پول بیت باکس 2 ارز دیجیتال ارسال کنیم؟

ارسال ارز دیجیتال در کیف پول بیت باکس بسیار آسان است و هیچ سختی خاصی ندارد. به محض اینکه وارد کیف پول شوید، خودتان می توانید درک کنید که چگونه می توان ارز دیجیتال ارسال کرد. حال در این قسمت ما نیز به توضیح این موضوع خواهیم پرداخت.

اگر در نظر دارید تا برای فردی ارز دیجیتال از کیف پول بیت باکس2 ارسال کنید، باید تنها دو مرحله ذیل را پیش بگیرید. برای انجام این کار:

 1. ابتدا باید ارز دیجیتال مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 2. پس از انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر، باید روی آن کلیک کنید. با کلیک می بینید که گزینه های ” Receive ” و ” Send ” برایتان نمایان می شود. برای ارسال باید بر روی گزینه ” Send ” یا ارسال ضربه بزنید.
  چگونه با کیف پول بیت باکس2 ارز دیجیتال ارسال کنیم؟
  چگونه با کیف پول بیت باکس2 ارز دیجیتال ارسال کنیم؟
 3. در این قسمت باید مقادیر تعریف شده از جمله مقدار رمز ارز انتقالی و همچنین آدرس مقصد را وارد کنید.
 4. در صورتی که گزینه ارسال برای شما غیر فعال بود، موجودی حسابتان خالی است و یا مقدار مناسبی برای ارسال وجود ندارد.

به همین سادگی شما توانستید رمز ارز مودر نظر خود را برای فرد مورد نظر ارسال کنید. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه دریافت ارز های دیجیتال را به صورت کامل آموزش ببینید.


چگونه با کیف پول بیت باکس 2 ارز دیجیتال دریافت کنیم؟

دریافت ارز دیجیتال نیز در این کیف پول همانند ارسال بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی اقدام به دریافت ارز دیجیتال کنید. برای انجام این کار نیز همانند ارسال باید دو مرحله را پیش بگیرید.

 1. ارز دیجیتال مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 2. پس انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر، همانطور که می بینید دو گزینه ” Receive ” و ” Send ” برایتان فعال می شود. در این قسمت با ارسال یعنی ” Receive ” کار خواهیم داشت. برای ارسال کوین بر روی Receive کلیک کنید.
  چگونه با کیف پول بیت باکس 2 ارز دیجیتال دریافت کنیم؟
  چگونه با کیف پول بیت باکس 2 ارز دیجیتال دریافت کنیم؟
 3. حال برایتان یک آدرس نمایش داده می شود. این آدرس، آدرس دریافت همان کوینی است که انتخاب کرده اید. آدرس را برای فرد فرستنده ارسال کنید و منتظر باشید.

به همین راحتی توانستید مقداری کوین دریافت کنید. در ادامه همراه ما باشید تا کار با تنظیمات و همچنین طریقه بازیابی کیف پول را آموزش ببینید.


چگونه می توانیم کیف پول حذف شده بیت باکس با ریکاوری کنیم؟

برای اینکه بتوانید کیف پول بیت باکس2 را بازیابی کنید ابتدا باید بک اپ و یا پشتیبان داشته باشید. اگر در طول مقاله یادتان باشد اشاره کردیم که این کیف پول بک اپ و یا پشتیبان خود را درون یک حافظه جانبی ذخیره می کند. از این طریق می توانید کیف پول خود را در صورت ایجاد مشکل مجدد بازیابی کنید. برای بازیابی کیف پول خود باید:

 1. ابتدا حافظه جانبی که بک اپ و یا پشتیبان کیف پول در آن ذخیره شده است را به خود کیف پول متصل کنید و آن را به سیستم وصل کنید.
 2. حال نرم افزار را اجرا کنید.
 3. در اولین صفحه در کنار گزینه ” Create a New Wallet ” مشاهده می کنید که گزینه ی دیگری با نام ” Restore Wallet Frome backup ” وجود دارد. بر روی این گزینه کلیک کنید.
  چگونه می توانیم کیف پول حذف شده بیت باکس با ریکاوری کنیم؟
  چگونه می توانیم کیف پول حذف شده بیت باکس با ریکاوری کنیم؟
 4. حال باید رمز عبور بک اپ خود را وارد کنید.
 5. صبر کنید تا عملیات ریکاوری کیف پول شما با موفقیت انجام شود.

حال زمانی که کیف پول شما بارگزاری شد، می توانید از آن استفاده کنید.


سوالات متداول:

من می خواهم از نسخه موبایلی کیف پول استفاده کنم، چگونه کیف پول را به تلفن همراه ام متصل کنم؟

انجام این کار توسط رابط های موجود در بازار انجام می شود. نام این رابط ها ” OTG ” می باشد. شما با تهیه این رابط می توانید به راحتی کیف پول را به  تلفن همراهتان متصل کنید. لازم به ذکر است که معمولا بعضی از تلفن های همراه استفاده از رابط OTG را ساپورت/پشتیبانی نمی کنند و شما نمی توانید به این تلفن های همراه کیف پول را متصل کنید. اگر می خواهید تا از این کیف پول در تلفن همراهتان استفاده کنید، حتما باید موبایلی تهیه کنید که از OTG استفاده می کند.


چگونه می توان به تنظیمات کیف پول در نرم افزار  رفت؟چگونه می توان به تنظیمات کیف پول در نرم افزار  رفت؟

برای اینکه به تنظیمات دسترسی داشته باشید باید از سمت چپ برنامه گزینه Manage Wallet را انتخاب کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا تنظیماتی که می خواهید را بر روی کیف پولتان اعمال کنید. اگر می خواهید اطلاعات بک اپ و یا پشتیبانی حسابتان را داشته باشید و یا رمز های عبور را تغییر دهید باید از این قسمت اقدام کنید. در کنار تمام مواردی که گفتیم، می توانید به راحتی تنظیمات دیگری نیز اعمال کنید.


در گذشته می توانستم کیف پول را به تلفن همراه ام متصل کنم و کار هایم را انجام دهم اما اکنون نمی توانم، دلیل آن چیست؟

اینکه در گذشته می توانستیداز کیف پول در تلفن همراهتان اسفاده کنید و اکنون نمی توانید، دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد. عمده ترین دلایل را در این بخش به شما می گوئیم و آن را نیز حل می کنیم. همراه ما باشید.

دلیل شماره یک:

اگر گوشی همراه شما کیف پول را می شناسد اما برنامه عمل نمی کند، قطعا برنامه مورد پیدا کرده است. ابتدا به سراغ این بروید که ببنید آیا کمپانی سازنده برای برنامه آپدیت داده است یا خیر؟ در صورتی که آپدیت وجود داشت، آپدیت را دانلود و نصب کنید. احتمال اینکه مشکلتان حل شود وجود دارد. در صورتی که با آپدیت مشکل حل نشد، باید ابتدا از کیف پول بک اپ تهیه کنید. پس از تهیه بک اپ برنامه را پاک کنید و مجدد آن را نصب کنید. این کار باعث می شود تا تنظیمات برنامه مجدد نصب شود و شاید در این مورد مشکلتان حل شود.

دلیل شماره دوم:

اگر نرم افزار کار می کند اما تلفن همراه شما کیف پول را شناسایی نمی کند، این موضوع می تواند شامل دو بخش شود. این دو بخش عبارت اند از:

بخش اول: خرابی رابط یا OTG

ممکن است رابطی که از آن استفاده می کنید خراب باشد و یا مشکلی برایش پیش آمده باشد. پیشنهاد ما این است که رابط را تعویض کنید و با یک رابط دیگری تست کنید. امکان دارد با این کار مشکلتان حل شود. در صورتی که با این موضوع مشکل حل نشد و یا اینکه در هنگام تست دید که رابط شما سالم است به سراغ امتحان کردن بخش دوم بروید.

بخش دوم: تنظیمات اشکال زدایی USB در گوشی

اگر تست کردید و دیدید که رابط سالم است، باید اشکال زدایی USB یا USB Dibaging تلفن همراهتان را فعال کنید. اگر مشکل از قسمت دیگری نباشد، با فعال نمودن این گزینه، مشکل شما حل خواهد شد.


کلام پایانی کیف پول 2 BitBox

کیف پول سخت افزاری بیت باکس امکان ذخیره سازی بسیاری از ارزهای دیجیتال را برای شما کاربران عزیز فراهم می نماید. این کیف پول از امنیت بالایی برخوردار می باشد و ذخیره سازی رمز ارزها در محیطی آفلاین انجام می پذیرد.

در این مقاله به صورت کامل با کیف پول بیت باکش آشنا شدید و کار با آن را آموزش دید. در انتها سعی کردیم مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید را رفع کنیم. این موضوع سبب می شود تا کمتر درگیر مشکلات شوید و وقتتان را صرف موارد این چنینی کنید. در صورت ایجاد هر گونه مشکل می توانید آن را در قسمت نظرات مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان به آن پاسخ دهیم.

ممنون از اینکه تا پایان “ کیف پول 2 BitBox ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا