اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در بارسلون به سرقت رفت

یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در بارسلون به سرقت رفت

به گزارش زوم ارز، جرایم مرتبط با ارز های دیجیتال در چند وقت اخیر در اسپانیا در حال افزایش بوده و آخرین حادثه مربوط به یک دستگاه خودپرداز بیت کوین بود که در شهر بارسلون به سرقت رفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دستگاه های خودپرداز بیت کوین کیوسک هایی هستند که به افراد اجازه می‌دهند بیت کوین و یا سایر ارز های دیجیتال را با استفاده از پول نقد یا کارت اعتباری خود خریداری کنند و بنا به گزارش های معتبر، اسپانیا بیشترین تعداد دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال را در سرتاسر قاره اروپا دارا است.

در سراسر اسپانیا 185 دستگاه خودپرداز ارز های دیجیتال وجود دارد که این کشور را به چهارمین دارنده خودپرداز های ارز دیجیتال در جهان تبدیل می‌کند.

کوین کده

اخبار محلی روز جمعه گزارش داد که پلیس اسپانیا در حال تحقیق در مورد سرقت یک دستگاه خودپرداز بیت کوین است و سارقان این دستگاه را در یورش به یک صرافی ارز دیجیتال در یکی از محله های ثروتمند بارسلون به سرقت بردند.

نیروی پلیس کاتالونیا گفت که سرقت این خودپرداز حوالی ساعت 3 بامداد به وقت این کشور صورت گرفته اما آنها برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات نسبت به ارائه دیتای بیشتر ممانعت کردند.

بیشتر بخوانید:  کاهش قیمت بیت کوین در پی درخواست IRS

به گزارش این خبرگزاری، منابع پلیس گفتند سارقان دستگاه خودپرداز را از مغازه ای در خیابان بتهوون در منطقه ساریا به سرقت بردند و در این منطقه شعبه ای از صندوق تراست بیت کوین گری اسکیل نیز وجود دارد و شرکت گری اسکیل از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کرد.

یک ویدیو تأیید نشده از این سرقت منتشر شد که در آن یک خودرو شاسی بلند به ویترین فروشگاه GBTC برخورد رکرد و پس از آن افرادی از این خودرو پیاده شدند و این دستگاه خودپرداز را با خود بردند.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره این سرقت چیست?

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: NewsBTC


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا