اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش شدید سختی شبکه بیت کوین در چین

استخر استخراج بیت کوین BTC.TOP که جزو بزرگترین استخر های استخراج بیت کوین می‌باشد و در 365 روز گذشته 2.3 درصد از سختی شبکه بیت کوین را در اختیار داشته است و به تازگی مدیرعامل این استخر آقای جیانگ زوئر در مورد کاهش سختی شبکه بیت کوین صحبت کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به یک پست وبلاکی که آقای زوئر نوشته، 90 درصد از مراکز استخراج بیت کوین در چین در حال حاضر خاموش شده اند و فعالیتی ندارند و فقط نهاد های کوچک به فعالیت خود ادامه می‌دهند و تمامی استخر های بزرگ کاملاً از بازی خارج شده اند.

بنابراین، سختی شبکه بیت کوین با کاهش شدید مواجه شده و اکثر مراکز استخراج بیت کوین که در چین فعالیت می‌کردند تصمیم به خروج از این کشور گرفته اند.

کوین کده

به گفته مدیرعامل استخر  BTC.TOP، مرکز استخراج Huobi Global نیز همه مدیران و تمامی دستگاه ها و برخی از کارمندان خود را به خارج از چین منتقل کرده است و صرافی چینی OKEx نیز بدنبال خروج از چین می‌باشد.

در نتیجه ممنوعیت حضور و فعالیت ارز های دیجیتال در چین، مشاغل بلاکچین گرا در این کشور کاملاً نابود شدند و حتی اگر سرویس زیر ساخت های سخت افزاری خود را به خارج از کشور منتقل کنند اما باز هم فعالیت عادی برای آنها در جمهوری خلق چین ممکن نیست.

بیشتر بخوانید:  ریال ملی حول محور جزیره کیش راه اندازی خواهد شد!

حملات به بیت کوین و ارز های دیجیتال نه تنها ماینر ها و کارآفرینان را بلکه معامله گران خرد و متوسط را نیز مورد هدف قرار داده است و همانطور که دیروز برای شما همراهان گرامی زوم ارز گزارش دادیم، شهروندان چینی توانایی دسترسی به صرافی بایننس را ندارند.

دامنه صرافی بایننس توسط Great Chinese Firewall در لیست سیاه قرار گرفته و فیلتر شده است و پیش از آن نیز در ماه ژوئن موتور های جستجوگر چینی شروع به فیلتر کردن کلمات مرتبط با ارز های دیجیتال گرفتند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا