صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها به دنبال خرید بیت کوین

نهنگ ها به دنبال خرید بیت کوین

به گزارش زوم ارز، پادشاه ارز های دیجیتال اخیراً تحت فشار فروش قرار گرفته و مدتی است که در سطح قیمت 45 هزار دلار و بالا و پایین آن جا به جا می‌شود و با این حال این امر مانع خرید نهنگ های بیت کوین در مقادیر زیاد نشده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

علی مارتینز تحلیلگر بازار ارز های دیجیتال با استناد به داده های سانتیمنت خاطرنشان کرد:
نهنگ هایی که بین 10 هزار الی 100 هزار واحد بیت کوین در اختیار دارند طی چهار روز گذشته تقریباً 50 هزار واحد بیت کوین خریداری کردند و همی موضوع منجر به این شد که فشار فروش بیت کوین کاهش یابد.

از طرف دیگر گلس نود چشم انداز جالبی در مورد کسانی که به صورت کوتاه مدت و بلند مدت بیت کوین در اختیار دارند ارائه می‌دهند و تقریباً 17 درصد از کل عرضه بیت کوین طی پنج ماه گذشته هزینه شده است.

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما گزارش داد، بیت کوین به نقطه عطف جدیدی دست یافت و 700 هزارمین بلاک نیز به شبکه بیت کوین اضافه شد و همین نقطه عطف نشان دهنده استقبال روز افزون بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال است.

بیشتر بخوانید:  رخنه ی امنیتی بزرگ در لایه 2 اتریوم

بدین ترتیب کل عرضه بیت کوین در گردش به حدوداً 18.8 میلیون واحد رسید که این رقم معادل 89 درصد از کل عرضه بیت کوین است؛ بیت کوین به تازگی در رادار بسیاری از بازیکنان بزرگ دنیای سرمایه گذاری قرار گرفته و چندین صندوق بازنشستگی و مدیریت دارایی به دنبال خرید این رمز ارز هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Coingape


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا