اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شاخص ترس و طمع بیت کوین به حالت نرمال بازگشت

شاخص ترس و طمع بیت کوین به حالت نرمال بازگشت

به گزارش زوم ارز، شاخص ترس و طمع بیت کوین که به عنوان معیاری برای اینکه کاربران دنیای ارز های دیجیتال چه احساسی نسبت به بیت کوین و یا هر رمز ارز دیگری دارند و بنظر آنها پادشاه ارز های دیجیتال در کوتاه مدت در چه وضعیتی قرار خواهد گرفت بالاخره نشانه هایی از بهبود و ریکاوری را از خود نشان داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی وبسایت Alternative.me، شاخص ترس و طمع بیت کوین پس از دست دادن 50 درصد از مقدار خود طی سه روز، حالا شروع به ریکاوری کرده است.

در حالی که هنوز این شاخص در منطقه زیر 50 یعنی ترس قرار دارد اما بطور دقیق در 49 جا خوش کرده و این موضوع بیانگر این است که کاربران نسبت به بیت کوین حس خنثی و به معنای دقیق بی حس هستند.

کوین کده

دیروز در 19 نوامبر 2021 این شاخص به 34 از 100 رسید که پایین ترین سطح ثبت شده از اوایل اکتبر است و بدین ترتیب موفق شد از سقوط شدید به منطقه ترس شدید جلوگیری کند.

تنها ده روز پیش و در 9 نوامبر 2021، این شاخص دوباره به بالاترین سطح هشت ماهه خود یعنی 84 از 100 رسید و این افزایش با صعود بیت کوین به بالاترین سطح قیمت تاریخ خود همراه بود.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: بیت کوین یکی از بزرگترین روش های پرداخت تبدیل میشود

در 10 نوامبر 2021، پادشاه ارز های دیجیتال برای اولین بار در کل تاریخ خود و همراه با انتشار خبر رکوردشکنی تورم ایالات متحده به سطح قیمت 69 هزار دلار رسید.

پس از آن بیت کوین دچار مقداری کاهش قیمت شد و این رمز ارز طی هفت روز گذشته 8.5 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده و هم اکنون نیز در سطح قیمت 59256 دلار قرار گرفته است.

شما همراهان زوم ارز چه حسی نسبت به پادشاه رمز ارز ها دارید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا