اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین یک دارایی “غیرعقلانی” است که منطقی بنظر می رسد.

رئیس یک شرکت سرمایه گذاری انگلیس می گوید بیت کوین یک دارایی به ظاهر “غیرعقلانی” است – اما پس از سودآوری آن در زمستان ، همچنان منطقی به نظر می رسد. شرکت وی ، شرکت سرمایه گذاری روفر ، در ماه نوامبر بخشی از دارایی های طلای خود را به بیت کوین تبدیل کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

Ruffer Investment Company  در ماه نوامبر 2.5٪ از چند صندوق استراتژی خود را از طلا به بیت کوین به عنوان مانعی در برابر “کاهش ارزش مداوم” فیات تخصیص داد. از آن زمان ، ارزش طلا 4٪ افزایش یافته است ، در حالی که ارزش بیت کوین بیش از 92٪ رشد کرده است.

Jonathan Ruffer ، رئیس Ruffer که در یک بررسی سرمایه گذاری برای سه ماهه آخر سال 2020 نوشت ، گفت که پس از مشورت داخلی ، شرکت او بیشتر در معرض بیت کوین قرار گرفت زیرا فکر می کرد بیت کوین می تواند وضعیت طلا را به عنوان “ارز فوق العاده” به چالش بکشد.

کوین کده

او نوشت:

“دلیل اصلی ما این است که بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک رقیب برای طلا به عنوان یک ارز فوق العاده است ، چیزی که باید در هنگام کارپرداخت ارزهای فیات داشته باشید.”

شركت Ruffer از 30 نوامبر 20.3 میلیارد پوند (27.5 میلیارد دلار) دارایی تحت مدیریت داشت. این شركت در سال 1994 تأسیس شد و 330 كارمند در آن مشغول به كار است و به حدود 6600 مشتری متشكل از صندوق های بازنشستگی ، خانواده ها ، خیریه ها و افراد در سراسر جهان خدمت می كند.

بیشتر بخوانید:  منفعل بودن سازمان بورس آمریکا در برابر ریپل

جاناتان رافر در وب سایت شرکت به خوانندگان گفت که حتی اگر بیت کوین به عنوان یک دارایی “غیرعقلانی” به نظر می رسید ، این دارایی مطابق با دیدگاه جهانی است.

با وجود صعود بیت کوین به بالاترین سطح جدید در طول زمستان ، روفر گفت که او فقط احساس “رضایت مضطرب” از نتیجه دارد ، و ایمنی مشتریان مهمتر از افزایش قیمت های کوتاه مدت است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا