اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین دیگر یک حباب نیست 😉

salamcrypto

بعضی افراد 12 سال قبل و در هنگام ظهور بیت کوین آنرا یک حباب نامیدند اما مایکل وو مدیر ارشد گروه امبر جور دیگری فکر می‌کند.
وو در رابطه با حباب بودن بیت کوین در یک مصاحبه با شبکه CNBC افزود : من فکر می‌کنم مردم هر وقت وارد یک موضوع جدید می شوند همین گونه رفتار می‌کنند. مردم با تردید و بدبینی شروع می‌‌کنند. این بسیار طبیعی است چون مردم برای درک چیزی که جدید است نیاز به زمان دارند.
” در مراحل اولیه هر زمان که نوسان قیمت ایجاد میشد این نوع از درک و دریافت، این نوع از بدبینی بوجود می‌آمد. اگرچه، من فکر نمیکنم که شما دیگر بتوانید بیت کوین را حباب بنامید، همانگونه که قبلا هم اشاره کردم زیرا این همه موسسه، این همه میلیاردر، شرکت های مولتی میلیارد دلاری، افراد تازه وارد به دنیای ارز دیجیتال، همگی در حال خرید بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال هستند اما فقط 21 میلیون بیت کوین وجود دارد.”
منابع مرتبط می‌گویند که خرید بیت کوین بین خریداران اصلی و بزرگ ارز های دیجیتال در ماه های اخیر بسیار رایج شده است.
Microstrategy  در سال 2020 بیش از یک میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. پس از آن MassMutual، 100 میلیون دلار و Square در بیت کوین 50 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند.
وو توضیح داد دلیل منطقی برای افزایش قیمت بیت کوین در دراز مدت بخاطر محدودیت عرضه و تقاضای زیاد است، همچنین او گفت : نوسان هایی در قیمت رخ خواهد داد، بعضی اوقات این اختلاف قیمت ها بسیار شدید اند اما من فکر می‌کنم که از مرحله ای که بیت کوین را حباب بنامیم عبور کرده ایم. وو همچنین درباره شباهت نقش ارزشی بین بیت کوین و طلا گفت : در بدترین حالت بیت کوین همچنان از طلا بهتر است.

بیشتر بخوانید:  لیست شدن دوباره ریپل در یک صرافی

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا