صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

با این حجم از اصلاح قیمت هنوز هم وارد بازار خرسی نشدیم

شرکت تحلیلی کریپتو کوانت در توییتی جنجالی اعلام کرده که برخلاف آنچه که بسیاری از مردم به آن باور دارند، پرچمدار ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین هم اکنون در بازار خرسی قرار ندارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شاخص MVRV بیت کوین نشان می‌دهد که هنوز هم وارد بازار خرسی نشدیم چرا که قیمت بیت کوین به اوج قیمتی که در سال 2017 یعنی 20 هزار دلار ثبت کرد نرسیده‌ایم.

این شاخص مخفف نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق یافته است.

داده های به اشتراک گذاشته توسط کریپتو کوانت نشان می‌دهد که بازگشت سرمایه در صورتی رخ می‌دهد که وارد بازار خرسی شویم و این به عنوان یک فرصت خوب برای جمع آوری بیت کوین در کف قیمتی استفاده شود.

مدیر شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Future Fund LLC آقای گری بلک که سابقه مدیریت در بانک بزرگ گلدمن ساکس را نیز دارد در توییتر خود نوشت که بیت کوین از اوج قیمت خود تاکنون فقط 52 درصد اصلاح قیمت را تجربه کرده است.

وی همچنین اشاره کرد که موسسات بیت کوین های خود را از طریق صرافی کوین بیس پرو به فروش رساندند و به همین خاطر جریان ورودی بیت کوین به صرافی ها به بالاترین میزان خود در سال 2021 رسیده است، در همین حال نیز تعداد کیف پول هایی که به تازگی بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کردند به سطح بسیار پایینی رسیده است.

بیشتر بخوانید:  نظر فرانسیس سوارز ، شهردار میامی در مورد بیت کوین

با این حال، داده های ارائه شده از سوی کریپتو کوانت نشان می‌دهد که کیف پول هایی که بین هزار الی 10 هزار واحد بیت کوین در اختیار دارند اخیراً 57 هزار واحد بیت کوین خریداری کردند که این رقم معادل حدوداً 1.7 میلیارد دلار است.

بنظر شما همراهان زوم ارز آیا بیت کوین همچنان در بازار گاوی قرار دارد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا