اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پتانسیل رسیدن به 100 هزار دلار از سوی بیت کوین

پتانسیل رسیدن به 100 هزار دلار از سوی بیت کوین

به گزارش زوم ارز، مایک مک گلون استراتژیست ارشد بلومبرگ در توییتی نموداری را به اشتراک گذاشت و بر روی آن توضیح داد که چرا بیت کوین امسال به سطح قیمت 100 هزار دلار خواهد رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مک گلون در توییت خود اظهار داشت که بیت کوین به احتمال زیاد در سال 2021 پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و به طور بالقوه به مرز 100 هزار دلار خواهد رسید.

او باور دارد که این جریان بخاطر کاهش عرضه بیت کوین و پذیرش روزافزون آن از سوی شرکت ها اتفاق خواهد افتاد و وی در توییتی که پیش از این نوشته بود مدعی شد که بعید است قانونگذاران ایالات متحده بتوانند پیشرفت بیت کوین را مختل کنند.

کوین کده

پیش از این مک گلون چندین بار به اهمیت تورم برنامه ریزی شده برای بیت کوین اشاره کرده بود که همین موضوع می‌تواند منجر به افزایش قیمت خوب بیت کوین شود و البته آمریکا در موضع ضعف نسبت به سایر کشور ها از جمله بریتانیا، اتحادیه اروپا و … قرار می‌دهد.

بنا به داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی پلتفرم Arcane Research مقدار بیت کوین ذخیره شده در صرافی های دیجیتال به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید:  صحبت‌های بانک مرکزی پیرامون زمان راه‌اندازی رمز ارز ملی

در حال حاضر در آخرین توییت آنها آمده است که دفعه قبلی که این حجم از کم بودن بیت کوین در ذخایر صرافی ها مشاهده شد آگست سال 2018 بود.

بنظر شما این موضوع چه پیامدی بر روی بازار ارز های دیجیتال خواهد داشت؟

برای مطالعه بیشتر در مورد ارز دیجیتال بیت کوین کلیک کنید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا