اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

درآمد ماینر های بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد

salamcrypto

همانطور که روند صعودی بیت کوین همچنان ادامه دارد، ماینر ها شاهد رکورد شکنی درآمد خود از پاداش های بلوکی و کارمزد معاملات هستند.
بر اساس خبرنامه ای که گلس نود منتشر کرد ماینر های بیت کوین در میان روند صعودی فعلی در حال رکورد زدن در کسب درآمد هستند و به طور متوسط تا 52.3 میلیون دلار در روز درآمد کسب می‌کنند.
در عین حال، نمودار گلس نود نشان می‌دهد که به طور روزمره سود ماینر ها به طور قابل توجهی بالا رفته است. به عنوان مثال بالاترین میزان سود روزانه ماینر های بیت کوین در کل تاریخ این ارز دیجیتال معادل 64.7 میلیون دلار است که در 14 مارچ ثبت شده است.
فقط در این ماه ماینر ها در تاریخ 3 مارچ 54.6 میلیون دلار و در تاریخ 10 مارچ 57.7 میلیون دلار و در 12 مارچ نزدیک به 60 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند و این تاریخ ها بهترین روز های ثبت شده بودند. کل درآمد ماینر ها از پاداش بلوک و هزینه کارمزد معاملات بدست می‌آید.
با این حال تحلیلگر گلس نود یعنی Checkmate در این خبرنامه نوشت که این روز های اوج درآمد را نباید پایدار در نظر گرفت و در عوض ما هم رقم 52.3 میلیون دلار را با استفاده میانگین متحرک 14 روزه حساب کردیم.
وی گفت: این سر و صدا ها و این درآمد پایدار نیست و می‌تواند تحت تأثیر برخی از بلوک های سریعاً حل شده قرار گیرد که نمایانگر درآمد واقعی در طول زمان نیست.
در خبرنامه وی همچنین اشاره کرد که چنین درآمد بالایی واقعاً چشمگیر است به ویژه با توجه به اینکه پاداش بلوک های مانیر های بیت کوین در ماه می 2020 به نصف کاهش یافته بود.
از زمان نصف شدن سود ها در سال 2020 سود ماینر ها در حدود روزانه هزار بیت کوین بود که 900 بیت کوین آن درآمد ماحصل از هزینه پاداش بلوک ها بود و درآمد حاصل از هزینه کارمزد معاملات به طور مداوم بین 75 تا 125 بیت کوین در روز در نوسان است.
همانطور که قبلاً گزارش دادیم ماینر ها از زمان افزایش قیمت شدید بیت کوین، مقدار فروش بیت کوین خود را افزایش داده اند.

بیشتر بخوانید:  گری‌ اسکیل 2 میلیارد دلار ارز دیجیتال خرید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: decrypt


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا