اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش قیمت بیت کوین و لیکویید شدن سرمایه گذاران

کاهش قیمت بیت کوین و لیکویید شدن سرمایه گذاران

به گزارش زوم ارز و به نقل از منبع مرجع و معتبر دنیای ارز های دیجیتال یعنی کوین مارکت کپ، بیت کوین تقریباً تمام دستاورد های هفته گذشته خود را از دست داد و به دنبال تست کردن منطقه حمایت 45 هزار دلار است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پوزیشن های باز زیادی لیکویید شدند و در مجموع کل لیکوییدی ها به 312 میلیون دلار نیز می‌رسد و این در حالی است که بیش از نیمی از پوزیشن های لیکویید شده در صرافی Bybit رخ داده است.

بیت کوین و ارز های دیجیتال در روز دوشنبه دچار کاهش قیمت شدیدی شدند و افت عظیم بیش از 5 درصدی ارزش کل بازار ارز های دیجیتال عمدتاً ناشی از نقدینگی در مبادلات مشتقه بود و در کمتر از یک ساعت حجم نقدینگی به بیش از 312 میلیون دلار رسید و صرافی بای بیت بیش از نیمی از این مبلغ را به خود اختصاص داد که دقیقاً 153 میلیون دلار بود.

کوین کده

ضررها در بازار وسیع ارز های دیجیتال ادامه دارد و برخی از ارز های دیجیتال تأثیر زیادی از بیت کوین گرفتند و بیت کوین در 24 ساعت بیش از 5 درصد اصلاح قیمت را تجربه کرد و در حدود سطح قیمت 45 الی 46 هزار معامله می‌شود و در بین ده ارز برتر نیز بیشترین کاهش قیمت متعلق به سولانا بود که 10.6 درصد اصلاح قیمت را تجربه کرد و هم اکنون در سطح قیمت 145 دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  دریافت پاسپورت آمریکا در عرض 4 هفته با بیت کوین

هفته گذشته، بیت کوین به سطح قیمت 550 هزار دلار رسید و مبارزه سختی را آغاز کرد و قادر به نگهداری این سطح قیمت نبود و به سطح 49 هزار دلار رسید و حتی قادر به نگهداری این سطح قیمت نبود و دچار کاهش قیمت بیشتری شد.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز، بیت کوین دچار کاهش قیمت بیشتری خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinGape


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا