صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بالا رفتن قیمت بیت کوین sv

قیمت بیت کوین sv پس از اینکه کریگ رایت احتمال دسترسی به ثروت بیت کوین را افزایش داد, بالا رفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که میدانید هاردفورک بیتکوین کش موجب شد, تا بلاکچین این رمزارز به دو بخش مجزای بیتکوین کش ABC و بیتکوین کش SV  تقسیم شود. که به ترتیب با نام های بیتکوین کش و بیتکوین sv در بازار شناخته می شوند. و هر بخش طرفداران خاص خود را داشته باشد.وتوسعه گران در این حوزه فعالیت میکنند. بیتکوین اس وی ( Bitcoin sv ) که مخفف عبارت Bitcoin Satoshi Vision یا چشم انداز ساتوشی است،

به گزارش cointelegraph ، قیمت بیت کوین sv پس از اینکه کریگ رایت احتمال دسترسی به ثروت بیت کوین را افزایش داد, بالا رفت و رشد خوبی داشت. کریگ رایت ، چهره قطبی ومعروف که ممکن است ساتوشی ناکاموتو باشد ، امروز به دادگاه می گوید.وی کلیدهای دستیابی به ثروت رمزنگاری 8.9 میلیارد دلاری موسوم به Tulip Trust را دریافت کرده است.

برخی تصورات در مورد این شخص بدان معناست که: رایت شریک تجاری دیوید کلیمان بوده است . آنها خیلی از بیت کوین را با هم استخراج کردند. و این کاررا به سادگی انجام دادند.این زوج به 1.1 میلیون بیت کوین رسیدند و دیوید کلیمان در سال 2013 درگذشت .

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل مشترک شرکت Alameda جایگاه خود را ترک می‌کند

طبق قانون میبایست   که نیمی از دارایی های تجارت  به دارایی های کلیمان واریز شوند. اما این هرگز اتفاق نیفتاد ، بنابراین برادر بازمانده کلیمان در حال تلاش برای گرفتن سهم دارایی ها است.

افزایش قیمت بیت کوین sv

رهبربیت کوین ساتوشی ویژن ، ( بیت کوین sv )  قصد دارد ، از نزدیک به ایده های خالق ناشناس بیت کوین در مورد رمزنگاری بپردازد. و بدین جهت بیت کوین sv امروز افزایش قیمت داشته است.

بازار ارزی معاملات روز را با قیمت 193.99 دلار آغاز کرد. و قبل از تسویه حساب در حدود 388 دلار به 447.13 دلار رسید. و به سود روزانه 100٪نزدیک شد. ، این تاکتیک های Wright  شاید یک کلاهبرداری برای خروج مستقیم باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا