اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ثابت ماندن قیمت بیت کوین تحت تاثیر توکن Uni ی Uniswap

salamcrypto

در حالیکه تریدرها توجه خود را به رمزارز های DeFi مانند Uniswap (UNI) معطوف کرده اند ، قیمت بیت کوین هنوز با مقاومت 11000دلاری مواجه است.

با  شروع تعطیلات آخر هفته ، قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در دامنه 10800 تا 11000 دلار متغیر است.

نمای بازار ارزدیجیتال
نمای بازار ارزدیجیتال 99.06.29

ثبات قیمت بیت کوین

تحلیلگران می گویند این دارایی دیجیتال شتاب خود را از دست داده است .اما با نگاهی سریع به نمودار 1 ساعته یا 4 ساعته بیت کوین،  چند فشرده سازی در امتداد پهلو در یک محدوده مشخص شده است .

نمودار قیمتی بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین 99.6.29

علی رغم بی رغبتی تریدرهای ارزدیجیتال به نظر می رسد ، قیمت بیت کوین همچنان  پایین ترین سطح خود  را نشان می دهد و اگر این الگو ادامه یابد ، انتظار می رود که قبل از تعطیلات هفتگی با یک شکست روبرو شود. البته پیش بینی جهت این شکست ، مهمترین قسمت است.

اگر روند صعودی  باشد ، مقاومت بالای سر 11150 دلار و 11600 دلار تلاش برای رسیدن به 12000 دلار را دشوار می کند.

در صورت شکسته شدن قیمت ، تریدرها  انتظار حمایت از 10550 دلار را دارند اما فاصله 10826 دلار تا 10480 دلار در محدوده قابل مشاهده پروفایل حجم، نشان می دهد که توقف قیمت در 10490 تا 10،400 است.

از این رو ، در حال حاضر ریسک برای پاداش بیت کوین برای یک تریدر متوسط ​​، اغواکننده نیست به ویژه درمقایسه با  روند توکن UNI UniSwap که 124٪ دیگر در روز جمعه جمع شده است.

بیشتر بخوانید:  پرونده ریپل علیه یوتیوب حل و فصل شد
نمودار قیمت UNI
نمودار قیمتی UNI 99.6.29

در واقع ، داده های DeFi Pulse نشان می دهد ارزش کل در UniSwap DEX به 1.75 میلیارد دلار رسیده است زیرا تریدرها برای دستیابی به انواع توکن های مرتبط با DeFi یا کسب سود زیاد از طریق تولید محصول ، به پلتفرم رجوع می کنند.

سرمایه موجود در UNISWAP
سرمایه موجود در UNISWAP

طی 24 ساعت گذشته این پلتفرم 80٪ افزایش ورودی داشته است و این امکان وجود دارد که تمرکز شدید تریدرها برای کسب سود DeFi باعث کاهش تقاضا برای بیت کوین شود زیرا صرافی های متمرکز افت حجم نقاط را ثبت کرده اند.

با توجه به اینکه تقاضا برای توکن های مرتبط با DeFi افزایش می یابد. تریدرها قیمت Ether را تحت نظر دارند زیرا این ارز، از ابتدای هفته قبل 10٪ افزایش یافته است و اگر گاوهای نر(اصلاح)بتوانند قیمت را از طریق بازار افزایش دهند ، ممکن است به 422 دلار برسد. گره VPVR با حجم زیاد 392 دلار است.

منبع:کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا