اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

به اوج رسیدن سختی استخراج بیت کوین

به اوج رسیدن سختی استخراج بیت کوین

به گزارش زوم ارز، شبکه بیت کوین سختی استخراج جدید به میزان 26.643 تریلیارد با میانگین نرخ هش 190.71 اگزاهش در ثانیه را ثبت کرد که نشان دهنده حمایت قوی جامعه با وجود بازار نزولی در حال انجام است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سختی شبکه بیت کوین توسط قدرت محاسباتی کلی تعیین می‌شود که به دشواری در تایید تراکنش ها و استخراج بیت کوین مرتبط است و همانطور که در داده های blockchain.com نشان می‌دهد، مشکل شبکه بین ماه می و جولای 2021 به دلایل مختلف از جمله ممنوعیت کل استخراج رمز ارز از چین کاهش یافت.

با این حال از آنجایی که ماینرهای آواره از کشورهای دیگر فعالیت خود را از سر گرفتند، سختی شبکه از آگست 2021 بهبود جشمگیری را تجربه کرد و در نتیجه در 22 ژانویه شبکه سختی 26.643 تریلیارد را ثبت کرد.

کوین کده

داده های BTC.com تخمین می‌زند که شبکه با دستیابی به اوج دیگری در 12  روز آینده با سختی شبکه 26.70 تریلیارد ادامه داد.

در چهار روز گذشته، F2Pool با استخراج 88 بلاک بیت کوین بیشترین سهام را در هش ریت داشته و پس از آن استخر Poolin با 76 بلاک در رتبه بعدی قرار دارد و از دیروز میانگین کارمزد هر تراکنش تقریباً به 1.58 دلار رسیده و این شاخص در ماه آوریل به اوج خود رسید و سطح 62.78 دلار را ثبت نمود.

بیشتر بخوانید:  دومین ارز دیجیتال برتر بازار اوج قیمت جدیدی را ثبت کرد

بیت کوین طی هفت روز اخیر کاهش قیمتی 17.4 درصدی را تجربه نموده و البته این شاخص برای یک روز اخیر در سطح 0.6 درصد قرار دارد و در سطح 35633 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا