اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شکسته شدن مقاومت بیت کوین 😍 تحلیل گران چه می گویند 🔎

بیت کوین به‌سرعت در حال نزدیک شدن به مقاومت مهم خود در محدوده ۱۹٬۵۰۰ دلار است. فشار فروش در این محدوده به‌قدری زیاد بود که منجر به کاهش قیمت شدید بیت کوین تا ۱۶٬۴۰۰ دلار شدازجمله عواملی که باعث تقویت این ریزش قیمت شد، ترس از وضع قوانین سخت‌گیرانه، با توجه به اظهارات وزیر خزانه‌داری آمریکا، استیون منوچین، بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

روند بازار در میان‌مدت تقریباً به‌طور کامل به بیت کوین بستگی دارد همان‌طور که با برگشت بیت کوین از سطح ۱۹٬۰۰۰ دلار بسیاری از آلت کوین‌ها ریزش داشتندیک احتمال قوی وجود دارد که روندی که آغازشده بیشتر گسترش می‌یابد زیرا گاوها با جبران ضررهای اخیر خود، به دنبال بالا بردن پرچم پیروزی هستند. در مورد اینکه ادامه روند بیت کوین به چه صورت خواهد بود یکی از تحلیل گران اظهار داشت که ثبات قیمت بالای ۱۸٬۴۰۰ دلار می‌تواند علائم ضعف قیمت را کاهش دهد. اگر بیت کوین بتواند جایگاه محکمی در منطقه میانی ۱۸٬۰۰۰ دلار به‌دست آورد، ممکن است در کوتاه‌مدت روند صعودی پرقدرتی را داشته باشد.

شکستن سطح ۱۸٬۴۰۰ دلار می‌تواند حرکت صعودی بیت کوین را ادامه‌دار کند. نحوه بسته شدن کندل هفتگی بیت کوین، چشم‌اندازی برای بقیه سال ۲۰۲۰ فراهم می‌کند.

کوین کده

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  آیا هنوز سولانا در کف قیمتی قرار دارد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا