تریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

بازگشت بیت کوین به سطح 40000 دلار

بیت کوین به 40 هزار دلار باز می گردد و بیش از 50 میلیون دلار پوزیشن فروش را در چند ساعت لیکویید می کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این مرگ ناگهانی برای کسانی است که بیت کوین یا آلت کوین ها را در 4 فوریه در فیوچرز فروش زده بودند، زیرا سطوح صعودی عمده پس از دو هفته غیبت دوباره ظاهر شدند. بیت کوین برای اولین بار در طی دو هفته گذشته، در 4 فوریه به 40000 دلار بازگشت. زیرا نوسانات وال استریت برای گاوهای بیت کوین یک مزیت بود.

نمودار بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته 2022/02/05

نمودار بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته 2022/02/05
نمودار بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته 2022/02/05

لیکویید شدن پوزیشن های فروش بیت کوین

داده ‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌ دهند که بیت کوین/دلار آمریکا به طور ناگهانی از سطح 40000 دلار در 4 فوریه گذشته است، درست دو ساعت پس از افتتاحیه وال استریت که باعث افزایش سریع قیمت شد.

کوین کده

در زمان نگارش این مقاله، این جفت در ارز در طی 2 ساعت، 3000 دلار افزایش یافت – یک عملکرد غیرمنتظره قوی، که به طور طبیعی باعث دردسر قابل توجهی برای فروشندگان کوتاه مدت شد. با توجه به منبع نظارت آن چین Coinglass، لیکویید های بیت کوین در آخرین دوره 4 ساعته 50 میلیون دلار بوده است، و نقدینگی کریپتوها از 100 میلیون دلار گذشته است.

نمودار میزان لیکوییدی های بیت کوین

نمودار میزان لیکوییدی های بیت کوین 
نمودار میزان لیکوییدی های بیت کوین

تحلیلگرانی که به شدت به منطقه 39600 دلاری برای آزمایش و نگهداری چشم دوخته بودند، به همان اندازه خوش بین نبودند. میشائل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، گفت: “خب، من فکر می کنم مردم شروع به احساس FOMO می کنند.”

جلسه وال استریت با دستاورد های جدیدی آغاز شد، که محرک بزرگی برای آمازون بود، بنابراین با وجود اطلاعات زیربنایی شرکت که با عملکرد سهام آن در تضاد بود، به افزایش رشد ارزهای دیجیتال کمک کرد. در میان یک محدوده کوتاه ‌مدت گیج‌ کننده، بسیاری از این فرصت استفاده کردند و اهداف قیمتی بالاتر را در بازه زمانی بالاتر تکرار کردند.

بیشتر بخوانید:  تفاوت صرافی و بروکر چیست؟ | تفاوت های صرافی و بروکر در بازار ارزدیجیتال

حساب کاربری محبوب توییتر در مورد پایداری این حرکت ها گفت:

سناریو برگشت سریع قیمت زیر 38.500 دلار و سپس رشد مجدد، سناریوی تقریبا عالی است، و هدف میان مدت سطح 48000 دلار و اینکه اندیکاتور MA 360 روزه را به خاطر داشته باشید.

حساب کاربری محبوب توییتر لایت در مورد پایداری این حرکت ها ادامه داد: “من شک دارم کاهش لحظه ای برای فروش با قیمت زیر 40 هزار دلار وجود داشته باشد. آنچه قرار بود فروخته شود، قبلاً در یک روند نزولی دو ماهه فروخته شده است، که توسط یک وحشت بزرگ محدود شده است.”

“همچنین خریداران در منطقه 30 هزار دلاری که برای فروش در اینجا خرید کرده اند شک دارند. از بسیاری جهات مشابه سطح 6 هزار دلاری در سال 2019 است.”

بیت کوین قبل از شروع مرحله ادغام، به سطح 40,450 دلار در صرافی Bitstamp رسید، و نوسانات هنوز کاملاً مشهود است. اتریوم نزدیک به 30 درصد نسبت به پایین ‌ترین قیمت ژانویه افزایش پیدا کرده است.

آلت‌ کوین‌ها نیز همین روند را دنبال کردند، و اتریوم بیش از 10 درصد در روز افزایش یافت، و به مرز 3000 دلار رسید.

نمودار اتریوم بازه زمانی روزانه 2022/02/05

نمودار اتریوم بازه زمانی روزانه 2022/02/05
نمودار اتریوم بازه زمانی روزانه 2022/02/05

منبع: کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا