اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین در برابر کارت های اعتباری

salamcrypto

آیا بیت کوین، کارت های  اعتباری  را  از  بین می برد؟

یکی از  شرکت های بزرگ فروش مبلمان معتقد است  به دلیل مزایای  زیاد رمزارزها برای مشاغل و مصرف کنندگان ، کارت پلاستیکی اعتباری به سبک قدیمی کم کم کنار  گذاشته می شوند.

آیا بیت کوین می تواند کارت اعتباری را از صحنه خارج کند؟ بله ، یکی از برندهای  بین المللی مبلمان برای روش پرداخت  خود از رمزارزها استفاده می کند.

Beliani شرکت  تولید کننده مبلمان مدرن و لوازم خانگی ارزان قیمت در سراسر اروپا است. این شرکت  از  سه ماهه چهارم سال 2019  دریافت رمزارزهای مانند Bitcoin (BTC) ، Ripple (XRP) ، Ether (ETH) و  USD Coin (USDC)  را قبول کرد که  1٪ -2٪ از کل  فروش انها را را تشکیل می دهد.

این شرکت فرصت مغتنم برای استفاده از ارزهای دیجیتال را  با سقف بازار “عظیم” 250 میلیارد دلاری برای خود در نظر دارد.چالش اصلی پیش روی  Beliani ، افزایش آگاهی مشتریان  و اطمینان از خریداران برای  پرداخت با استفاده از BTC است  و حتی برای استقبال بیشتر از این روش پرداخت ، تخفیفات خاصی را ارائه کرده اند.

“مزایای بزرگ”

مزایای فروشندگان

BitPay خاطرنشان می کند که این  روش مزایای قابل توجهی برای بازرگانان دارد از جمله:

  • عدم پرداخت، هزینه های تراکنش استفاده از کارت های اعتباری توسط شرکت های پردازنده آنها که  گاها گران تمام می شود.
  •  پذیرش رمزارزها بسیار ارزان تر است  و  احتمال وقوع بازگشت شارژ بسیار کمتر است.

آمار و ارقام این شرکت ، حاکی از آن است که بیشتر  بازرگان تازه کار، مشتریانی هستند  که با استفاده از بیت کوین و سایر رمزارزها پرداخت انجام می دهند و  گاهی اوقات تا دو و نیم برابر بیشتر هزینه پرداخت می کنند. در نتیجه فروشندگانی  که به سمت دارایی های دیجیتال روی می اورند ، فرصتی برای فریب خریداران با هزینه های کلان دارند!

مزایای خریداران

  • یک گزینه پرداخت که می تواند در هر نقطه از دنیا استفاده شود .
  • هزینه های پرداخت های مرزی را کاهش می دهد.
  • همچنین مزایای ایمنی نیز وجود دارد ، زیرا مصرف کنندگان برای انجام معامله باید اطلاعات بسیار کمتری را ارائه دهند.
  • بیت کوین نیاز به شماره کارت را از بین می برد .

آینده

Beliani معتقد است که رمزارزها در جهت صحیحی حرکت  می کنند و طی پنج تا 10 سال آینده به منبع اصلی پرداخت تبدیل شود. در واقع ، ما شاهد جریان مداوم اعلامیه های مهمی هستیم که  به میلیون ها مشتری برای خرید با رمز ارزها اطلاع رسانی می کنند.فیس بوک آخرین تحولات را در مورد ثبات خود در Libra ایجاد کرده است. Reddit قصد دارد جوایزی از رمزارزها را به کاربران خودعطا کند.

بیشتر بخوانید:  پذیرش روزافزون دوج کوین بین شرکت ها

سخنگوی Beliani گفت: “پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای رمزارزها شده ما را در برابر دنیای جدیدی از خریداران بالقوه قرار می دهد. بیت کوین یک جایگزین عالی برای کارتهای اعتباری است ، زیرا ارزان تر است ، فاقد شارژ است و ما را قادر می سازد از بخش جدید مشتری فروش داشته باشیم.

سخنگوی BitPay افزود: “بازار بیت کوین بسیار بزرگ است و 200 میلیارد دلار ارزش دارد و به فروشندگان الکترونیکی مانند Beliani فرصتی عظیم برای گسترش دامنه جغرافیایی و جذب مشتری می دهد. توانایی پذیرش پرداخت های رمزارزها ، بازرگانانی مانند Beliani را قادر می سازد با جذب مشتری جدید و افزایش مقادیر متوسط ​​سفارش ، فروش خود را افزایش دهند. “

موفقیت این برند مبلمان نشان می دهد که انگیزه زیادی در پرداخت های رمزارزها وجود دارد و البته  افرادی  که از رمزارزها مانند بیت کوین   استفاده می کنند، فراتر از حدس و گمان است.

بسیاری از بازرگانان به دلیل نوسان بازار علاقه ای به ارائه پرداخت های BTC در صندوق خود  ندارند. اما Beliani ، که از پلتفرم BitPay استفاده می کند ، می گوید این مسئله ،برای انها نگران کننده نبوده است. این شرکت در برابر حرکات و نوسانات  بازار محافظت شده است زیرا  از نظر فیزیکی  رمزارزها ی پرداختی را  در اختیار نمی گیرد. در عوض ، به برند خود ،  آزادی دریافت درآمد با ارمز ارزها را  داده است.

منبع: cointelegraph.com 


بیشتر بخوانید

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا