اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ بیت کوین در چه سطحی فشار فروش زیادی ایجاد کرد؟

عملکرد قیمت بیت کوین این اواخر بسیار مورد پسند خریداران قرار گرفته است،چرا که بیت کوین درگیر خط 19000 دلار است و خریداران در تلاش هستند که این محدوده را شکست دهند.فشار فروش در این محدوده زیاد بوده است اما در چند روز گذشته هیچ فشار فروش شدیدی اعمال نشده است.به نظر می رسد این موضوع نشان دهنده قدرت اساسی خریداران است و می تواند صعود کوتاه مدت را نشان دهد.اگر گاوها موفق شوند این سطح را شکست دهند،مقاومت بعدی در محدوده 19300 دلار خواهد بود.

سلام کریپتو

یکی از معامله گران اشاره کرذ که یکی از نهنگ های خرسی بیت کوین وجود دارد که سفارشات فروش خود را در این سطح ثبت کرده است که غلبه بر آن در اولین تلاش دشوار به نظر می رسد.یک تحلیلگر در توییت اخیر خود توضیح داد که انتظار دارد بیت کوین این مقاومت را شکست دهد و به اوج قیمت خود برسد.

بیت کوین نشانه های قدرت مندی را نشان می دهد در حالی که گاوها 19000 دلار را هدف قرار دارند

در زمان نگارش این مقاله،بیت کوین با قیمت 18750 دلار در حال معامله شدن است.شکستن پرقدرت محدوده 19000 دلار می تواند بیت کوین را به بالاترین حد خود برساند.به محض اینکه بیت کوین به بالاترین قیمت خود برسد،شهرت بیت کوین و FOMO می تواند حتی آن را بالاتر ببرد.به دلیل قدرت فعلی که در بیت کوین مشاهده می شود به نظر می رسد یک شکست قدرتمند،قریب الوقوع است.

بیشتر بخوانید:  روز های رویایی کاردانو ادامه دارد

یک نهنگ ممکن است صعود بیت کوین را آهسته کند

در حالی که نظرات خود را در مورد روند بیت کوین در کوتاه مدت به اشتراک می گذاشت،یک تحلیلگر توضیح داد که او منتظر رسیدن به اوج قیمت است.وی همچنین خاطر نشان کرد که یک نهنگ خرسی وجود دارد که فشارفروش جدی را با قیمت 19300 ایجاد می کند.

نمودار قیمت بیت کوین

صرافی ایرانی کارت

اگر چه ممکن است مدتی طول بکشد تا گاوها این مقاومت را بشکنند،اما با شکستن این مقاومت،آینده روشنی پیش روی بیت کوین خواهد بود.

منبع: نیوز بی تی سی

لینک منبع : http://bit.do/fLhmk


گزیده اخبار

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا