صرافی کوینکده
ارزهای دیجیتالمعرفی ارز دیجیتال

ارز بلانک BLANK چیست؟

بررسی ارز دیجیتال BLANK

ارز بلانک BLANK ، در این مقاله قصد داریم تا شما را با رمز ارز BLANK آشنا نماییم . در ابتدا شما با پلتفرم این توکن که یک کیف پول است آشنا خواهید شد . سپس در ادامه مطالب به بررسی عملکرد و ویژگی های Blank Wallet می پردازیم . اگر شما هم قصد دارید تا این رمز ارز را ذخیره نمایید و اقدام به سرمایه گذاری ارز BLANK کنید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید چرا که در این مقاله با روند قیمت این رمز ارز آشنا خواهید شد .

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نگاهی اجمالی به پلتفرم بلانک ( Blank )

نگاهی اجمالی به پلتفرم بلانک ( Blank )   
نگاهی اجمالی به پلتفرم بلانک ( Blank )

Blank از جمله خصوصی ترین کیف پول مرورگر اتریوم است که غیرمتمرکز می باشد . Blank از قراردادهای هوشمندی استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد مقدار و مبدا ارز رمزنگاری شده را به صورت غیرمتمرکز و بدون اصطکاک پنهان کنند .هر بار که بخواهید برداشتی انجام دهید ، Blank برای شما یک ادرس کیف پول جدید با مقدار رمز گذاری درخواستی شما ایجاد می کند ، که از قرارداد هوشمندی است که منابع مالی همه در آن جمع می شود .

همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم ، توکن ارائه شده این پلتفرم BLANK است . در ادامه به بررسی این توکن خواهیم پرداخت .


ارز دیجیتال بلانک ( BLANK ) چیست ؟

ارز دیجیتال بلانک ( BLANK ) چیست ؟
ارز دیجیتال بلانک ( BLANK ) چیست ؟

بلانک طرحی است که برای افراد به وجود آمده است . همه ی افراد و کاربران به دنبال به دست آوردن حقوق حریم خصوصی و نا شناس ماندن می باشند . بنابراین بلانک می تواند این نیازها را برای افراد تامین نماید .

قدرت افراد توسط توکن سودمند پلتفرم یعنی BLANK به دست می آید . دارندگان این توکن یکی از ستون های رشد پلتفرم بلانک هستند . در واقع این توکن نقدینگی را برای پلتفرم فراهم می کند و به عنوان مکانیزم بازاریابی عمل می کند .

فراتر از همه ی اینها ، توکن BLANK ریشه عمیقی در اکو سیستم محصول دارد . در این قسمت از مقاله چهار مورد از موارد استفاده این توکن را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

1.کاهش کارمزد برای دارندگان توکن بلانک ( BLANK ) : کاربران کیف پول هنگام استفاده از برخی از خصوصیات حریم خصوصی ، مشمول کارمزد خدمات می شوند . با این وجود ، دارندگان توکن BLANK از کاهش قابل توجه کارمزد بهره مند می شوند .  چنین کاهش کارمزدی مبتنی بر ردیف خواهد بود و به میزان توکن های موجود بستگی دارد .

2.سوختن توکن : نیمی از کارمزدهای جمع شده از قراردادهای هوشمند کیف پول بلانک برای خرید مجدد توکن های بلانک از بازار و سوزاندن آن صرف خواهد شد . در نتیجه ، میزان عرضه کل توکن در گردش کاهش می یابد .

3.سیستم پاداش : سیستم های پاداش از توکن بلانک استفاده می کنند . کاربران کیف پول پاداش های خود را در قالب توکن بلانک دریافت می کنند .

4.ویژگی های انحصاری و عملکرد : برخی از ویژگی های بلانک فقط به کسانی که توکن بلانک را دارا می باشند ، محدود می شود . کسانی که این توکن را دارا نمی باشند به تعداد آدرس های میزبان دسترسی ندارند .


بنیانگذار ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

بنیانگذار ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
بنیانگذار ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

بنیانگذار پلتفرم بلانک ولت فردی به نام Aleksandras Gaska می باشد . وی مشاور عملیات در Mintlayer نیز می باشد . پیش از این ، توسعه دهنده تجارت در carVertical نیز بود .

پس از شناخت بنیان گذار پلتفرم بلانک به سراغ عملکرد آن می رویم . در قسمت بعدی مقاله شما با عملکرد این ارز دیجیتال و پلتفرم آن آشنا خواهید شد .


عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( Blank Wallet )

عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( Blank Wallet )
عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( Blank Wallet )

Blank Wallet V1 از نظر عملکردی بر اساس معاملات خصوصی Tordano Cash خواهد بود . بنابراین ابزار Tornado Cash به هر آدرسی اجازه می دهد تا اتر خود را به روش غیر حضوری و بر اساس رمز نگاری قوی ارسال کند . این فرآیند از قرادادهای هوشمندی استفاده می کند که حریم خصوصی کاملی را فراهم می کند .

Tornado Cash یک راه حل حریم خصوصی غیرمتمرکز و غیر حضوری است که بر روی اتریوم ساخته شده است . با قطع ارتباط بین آدرس های گیرنده و مقصد ، حریم خصوصی معاملات را بهبود می بخشد . Tornado Cash از قراردادهای هوشمندی استفاده می کند که سپرده های اتریوم و ERC-20 را می پذیرد .


ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
بررسی ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

در این قسمت از مقاله به بررسی ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک که یک کیف پول می باشد ، می پردازیم .

1.پلتفرم بلانک دارای امنیت بالایی می باشد . این پلتفرم با استفاده از رویکردهای آزمایش شده صنعت ، امنیت قراردادهای هوشمند خود را افزایش می دهد . به عنوان مثال ، هدف ان جلوگیری از هک شدن قراداد هوشمند با به کارگیری راه حل فنی اثبات شده است .

2.کیف پول بلانک دارای ویژگی های بیشتری نسبت به کیف پول Tornado Cash و MetaMask است و ویژگی هایی همچون سپرده های قرارداد هوشمند خودکار ، سیستم ارجاع و تقسیم درآمد را دارا می باشد .

3.بلانک همانند متامسک یک برنامه افزودنی مرورگر در گوگل کروم ارائه می دهد که دسترسی به آن را برای کاربران راحت می کند . به علاوه ، این برنامه با حفظ ویژگی های حریم خصوصی خود ، از پشتیبانی وب 3 در همه برنامه های DeFi برخوردار است .

بیشتر بخوانید:  ارز کامپاند comp چیست؟

روند قیمت ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

در زمان نگارش این مقاله قیمت رمز ارز بلانک برابر با 1.76 دلار می باشد و حجم معاملات این رمز ارز برابر با 4،094،105 دلار است . ارز دیجیتال بلانک در 24 ساعت گذشته 4.33% افزایش یافته است . این ارز دیجیتال اکنون در سایت CoinMarketCap در رتبه 749 قرار دارد . در این قسمت از مقاله شما روند قیمت رمز ارز بلانک را از 5 مارس 2021 تا اکنون مشاهده می نمایید . همانطور که در نمودار مشاهده می شود ، ارز دیجیتال بلانک در 5 مارس به ATH خود رسیده است .

روند قیمت ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
روند قیمت ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

کیف پول های ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

در این قسمت از مقاله می خواهیم بررسی نماییم که در چه کیف پول های دیجیتالی می توانید ارز دیجیتال بلانک را ذخیره نمایید . برای انتخاب کیف پول در ابتدا باید بررسی نمایید که آیا کیف پول مورد نظر از رمز ارز شما پشتیبانی می کند یا خیر . به عبارتی می توان گفت کیف پول های سخت افزاری ، نرم افزاری و کاغذی امکان ذخیره سازی رمز ارزها را دارا می باشند . نکته ای که در انتخاب کیف پول باید در نظر بگیرید امنیت کیف پول می باشد . کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار هستند اما به علت قیمت بالا مورد استقبال کاربران زیادی قرار نمی گیرند .

کیف پول هایی همچون کیف پول تراست ( Trust ) و کیف پول اتمیک ( Atomic ) قابلیت ذخیره سازی ارز دیجیتال بلانک را دارا می باشند . هر دوی این کیف پول از نمونه کیف پول های موبایلی می باشند . کیف پول اتمیک از جمله کیف پول های دستکتاپی نیز به شمار می رود .


نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک باید از طریق صرافی های ارز دیجیتال اقدام نمایید . همانطور که در مقالات مربوط به رمز ارزها بیان شده است باید از صرافی هایی استفاده نمایید که از رمز ارز مورد نظر شما پشتیبانی می نمایند . صرافی های آنلاین داخلی و خارجی وجود دارند که به کاربران برای خرید و فروش رمز ارزها خدماتی را ارائه می دهند . شما می توانید برای استفاده از صرافی های آنلاین خارجی در ابتدا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و سپس به ارز مورد نظر خود تبدیل نمایید . برای اینکه با خیال راحت معاملات خود را انجام دهید از صرافی استفاده نمایید که از اعتبار بالایی برخوردار است و حجم معاملات روزانه آن بالا باشد .

در قسمت بعدی مقاله با صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده رمز ارز بلانک ( BLANK ) آشنا خواهید شد .


صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
صرافی های ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

اکنون کاربران می توانند برای خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک از طریق پلتفرم های معاملاتی و یا صرافی هایی همچون یونی سواپ ، Gate.io ، PancakeSwap ، Hoo و Bilaxy اقدام نمایند . که در ادامه هر کدام از صرافی های مورد نظر را به شما معرفی می نماییم .

1.صرافی Uniswap(V2) : صرافی یونی سواپ یکی از پروتکل های خودکار برای تبادل رمز ارزها به شمار می رود . صرافی نام برده در 2 نوامبر 2018 آغاز به کار کرد .

2.صرافی Gate.io : علاوه بر اینکه در این صرافی می توان رمز ارز بلانک را خرید و فروش نمود ، می توان ارزهای دیگری همچون بیت کوین ،اتریوم ، فایل کوین و دیگر رمز ارزها را خریداری کرد .

3.صرافی PancakeSwap : یکی از پلتفرم های معاملاتی غیرمتمرکز برای توکن های با استاندارد BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس است .

4.صرافی Hoo : تیم اصلی صرافی هو از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین ، توسعه دهندگان بلاکچین و محققان فناوری تشکیل شده است . این صرافی نیز علاوه بر ارز بلانک از رمز ارزهایی همچون لایت کوین ، ایاس ، وی چین و … پشتیبانی می کند .

5.صرافی Bilaxy : صرافی بیلکسی در آوریل 2018 به عنوان یک صرافی متمرکز راه اندازی شد . این صرافی ادعا می کند که بیش از صد ها هزار کاربر از نقاط مختلف جهان دارا می باشد .


کلام آخر ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

در ابتدای این مقاله پلتفرم ارز دیجیتال BALANK که یک کیف پول است ، معرفی نمودیم . سپس به بررسی توکن این پلتفرم و کاربردهای ان پرداختیم . در ادامه مطالب بررسی نمودیم که از چه صرافی هایی می توانید ارز دیجیتال بلانک را خریداری نمایید . در انتها بیان کردیم که کاربران می توانند با استفاده از کیف پول های اتمیک و تراست این ارز دیجیتال را ذخیره نمایند .

ممنون از اینکه تا پایان “ ارز بلانک BLANK  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

متاورس

سم سئو: موفقیت متاورس با ورود به Web2 محقق می‌شود

ALCX از حیث حجم معاملات نهنگ‌ها از شیبا پیشی گرفت

ALCX از حیث حجم معاملات نهنگ‌ها از شیبا پیشی گرفت

رشد بیت کوین تولیدی Core Scientific علی‌رغم معضل برق تگزاس

رشد بیت کوین تولیدی Core Scientific علی‌رغم معضل برق تگزاس

رشد 41 درصدی مونرو نسبت به ژوئن

رشد 41 درصدی مونرو نسبت به ژوئن

138 میلیون دلار کاردانو توسط نهنگ‌ها در ژوئن خریداری شد

138 میلیون دلار کاردانو توسط نهنگ‌ها در ژوئن خریداری شد

Voyager به دنبال از سرگیری امکان برداشت از هفته آینده

Voyager به دنبال از سرگیری امکان برداشت از هفته آینده

 

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا