صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رستوران Bored & Hungry به پشتیبانی از رمز ارز پایان داد

رستوران Bored & Hungry به پشتیبانی از رمز ارز پایان داد

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش Los Angeles Times، برگر فروشی Bored & Hungry، که اخیرا باز شده و مضمون NFT دارد، پشتیبانی از رمز ارز در پرداخت برای هزینه‌ی غذای خود را متوقف کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی از کاربران Bored & Hungry که مورد سوال قرار گرفته بود گفت که اطلاعی پیرامون زمان اتخاذ این تصمیم یا اینکه در آینده این امکان دوباره فراهم خواهد شد یا خیر، ندارد.

در ابتدا Bored & Hungry در ماه آپریل سال جاری راه اندازی شد. در آن زمان، یکی از کارکنان در صحبت با Los Angeles Times گفت که گویا بیشتر مشتریان این رستوران اهمیتی به گزینه‌های پرداخت رمز ارز نمی‌دادند، همچنین وی اشاره کرد که در کل مشتریان این کمپانی به وفاداری این رستوران به رمز ارزها بی تفاوت بوده‌اند.

یکی دیگر از کارکنان رستوران‌های Bored & Hungry به Los Angeles Times گفت “مردم خواهان هولد کردن دارایی اتریوم خود هستند. آن‌ها نمی‌خواهند از آن استفاده کنند.” ریچارد روبالکابا، مشتری این رستوران گفت: من نمی‌دانم که خریدهای رمز ارزی با استفاده از پول نقد چگونه انجام می‌شوند.

بسیاری از مشتریان این کمپانی اعلام کردند که آن‌ها از طرفداران سرسخت رمز ارز نیستند.

بیشتر بخوانید:  همکاری کلیدی سندباکس برای گسترش کی‌پاپ در متاورس

به نظر می‌رسد که تغییرات اعمال شده در روش‌های پرداخت یا کسب درآمد، از افول اقتصاد رمز ارز و ماکرو در سراسر جهان نشات گرفته باشد. البته، هنوز رستوران‌هایی با امکان پرداخت رمز ارزی همچون Chipotle، که از ماه ژوئن این امکان را فراهم آورد، برای علاقه مندان به رمز ارز در دسترس هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا