اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اشاره‌ی پیتر برنت به یک رشد 30 درصدی دیگر برای بیت کوین

اشاره‌ی پیتر برنت به یک رشد 30 درصدی دیگر برای بیت کوین

به گزارش زوم ارز، به دنبال رشد محسوس بیت کوین و رسیدن به سطح قیمت 47000 دلار، تحلیل‌گران متعدد بازار، از جمله پیتر برنت، تریدر باسابقه، تفکرات و تحلیل‌های خود پیرامون حرکت احتمالی پرچمدار بازار را به اشتراک گذاشتند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به چارت ارائه شده و الگو، برنت انتظار حرکت قیمتی مشابه برای بیت کوین با زمانی که این رمز ارز در حدود قیمت 4000 و 8000 دلار قرار داشت، را دارد. در آن هنگام، بیت کوین یک عبور از مقاومت مشابه داشت.

به دنبال این شکست مقاومت در سال 2019، بیت کوین وارد یک رنج صعودی پس از رشدی 20 درصدی شد، که در نهایت به یک شکست مقاومت دیگر منجر شد و طلای دیجیتال را به اوج کوتاه‌مدت جدیدی رساند.

کوین کده

برخلاف نمایش حرکات مشابه سابق، این تریدر هشدار داد که چارت‌ها نمی‌توانند آینده را پیش‌بینی کنند. این چارت‌ها و استراتژی‎‌های ارائه شده تنها در آن دسته از برنامه‌ها و استراتژی‌های تریدینگ با مدیریت مطلوب ریسک کاربرد دارند.

وی افزود که اگر قیمت بیت کوین ثابت بماند، تریدرها باید مراقب باشند. این هشدار احتمالا به طمع حاضر در بازار، هنگامی که ذهنیت جامعه پیرامون بازار به شدت گاوی می‌شود، اشاره دارد. در اینجا، احتمال یک رشد بلند مدت و سپس افت ناگهانی ظاهرا در حال افزایش است.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین در مسیر سخت 100 هزار دلار😏😏

بنا به چارت وبسایت تریدینگ‌ویو، بیت کوین با موفقیت از سطح مقاومت محدوده‌ی صعودی عبور کرده و حال در حدود سطح قیمت 47000 دلار در حرکت است. اوج امروز در سطح 47800 دلار ثبت شده است.

علاوه‌بر گذر از سطح مقاومت، همچنین بیت کوین از میانگین متحرک نمایی 200 روزه‌ی خود عبور کرد، که از ماه دسامبر 2021 به عنوان یک سطح مقاومت قوی ایفای نقش کرده بود. در لحظه‌ی نگارش این خبر، بیت کوین در سطح قیمت 46989 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا