اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سومین پیروزی ریپل در دادگاه علیه سازمان بورس آمریکا

salamcrypto

ریپل لبز که شرکت مادر توکن XRP می‌باشد پیروزی قابل توجه دیگری را در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده کسب کرد.
قاضی فدرال سارا نتبورن درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر دستیابی به مشاوره های حقوقی که ریپل در مورد وضعیت نظارتی توکن XRP دریافت کرده است را رد کرد.

در دفاعیه ی ریپل آمده است که این سازمان قادر به اطلاع رسانی مناسب مبنی بر اینکه این رمزارز اوراق بهادار ثبت نشده می‌باشد نبوده است، آنها نتوانستند به خوبی به این شرکت و شرکای آنها و سایر فعالان بازار هشدار بدهند.

همانطور که توسط  U.Today گزارش شد، خورخه تنیرو وکیل ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار مدعی شد که اگر ریپل بخواهد از مشاوره حقوقی وکلای خود پیروی نکند، هیچ شانسی در این پرونده ندارد و بازی برای آنها به اتمام می‌رسد.
تنیرو گفته بود:
اگر وکیلشان به آنها بگوید که شما هنوز هم باید با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برخورد کنید، این بازی برای آنها به پایان می‌رسد، آنها گیج شده اند.

راه زیادی تا پیروزی نهایی ریپل باقی مانده است

با این حال، قاضی می‌گوید که او هنوز هیچ موضع و تصمیمی در مورد درست یا غلط دفاعیه ی ریپل نگرفته است.
سارا نتبورن گفت:
دادگاه هیچ موضعی در مورد درست بودن دفاعیه ی ریپل اتخاذ نکرده است.

بیشتر بخوانید:  مک کلب بنیان‌گذار ریپل، ریپل های خود را فروخت!

در اواخر آپریل کمیسیون بورس و اوراق بهادار با استناد به اقدامات  اجرایی بی‌شمار تقاضای دفاع در برابر دفاعیه ی ریپل را ارائه داد و آن را “از نظر قانونی نادرست” توصیف کرد.

به نظر این خبر تأثیر خوبی بر توکن XRP گذاشته است چرا که این رمزارز در شبانه روز اخیر 5.1 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 0.89 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا