اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ساخت شهر رمزنگاری شده 🌇

salamcrypto

جفری برنس مدیرعامل شرکت Blockchains LLC می‌گوید که این شهر هوشمند می‌‌تواند پرداخت با ارز دیجیتال برای کالا ها و  خدمات و همچنین سوابق مربوط به بلاکچین را در خود داشته باشد.
شرکت سرمایه گذاری  Blockchains LLC می‌خواهد با ساخت یک شهر هوشمند برنامه های خود را یک گام جلوتر ببرد. این شهر قرار است در صحرای نوادا و در شرق رنو ساخته شود.
در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس، مدیرعامل شرکت  Blockchains LLC  یعنی جفری برنس گفت که او از ایالت نوادا خواسته است تا به او اجازه دهند که در 67 هزار هکتار زمین موجود در استان استوری یک دولت محلی و کوچک را تأسیس کند. اگر درخواست او موفقیت آمیز باشد، این شرکت مجاز است تا یک ” منظقه نوآوری” تأسیس کند. جایی که یک شرکت قادر به وضع مالیات و ایجاد دادگاه و قانون برای خود است. علاوه بر این شامل پرداخت کالاها و خدمات با ارز دیجیتال و نگهداری سوابق بازار ها نیز می‌شود.
برنس ادعا کرد که راهی که دولت در حال حاضر در پیش گرفته است برای ایجاد جامعه ای مبنی بر ارز دیجیتال، بلاکچین و سایر تکنولوژی های نوآورانه ایده آل نیست. وی شهر رمزنگاری را با عنوان ” مکانی که مردم در آن مایلند از ابتدا شروع کنند” پیشنهاد داد.
این شرکت در ابتدا این زمین را با قیمت 170 میلیون دلار در ژانیه 2018 خریداری کرد. در آن زمان برنز گفت که این شهر رمزنگاری شامل محوطه ای برای بلاکچین، یک استودیوی تولید محتوا، یک ورزش الکترونیکی و ویژگی های مسکونی ست.
جفری برنس مدیرعامل انی شرکت گفت که امیدوار است تا 75 در مدت 75 سال، 15000 خانه در شهر رمزنگاری احداث کند، اما هم‌اکنون اجازه ساخت و ساز مسکونی در بیشتر زمین های این شرکت وجود ندارد و به نظر می‌رسد در منطقه ای که اجازه ی ساخت و ساز دارد فقط می‌توان 3500 خانه بنا کرد.
اگر قانون‌گذاران نوادا این مناطق نوآوری را بپذیرند، سه نفر به طور بالقوه می‌توانند این شهر را رهبری کنند و ساخت و ساز کنند که نوید یک میلیارد دلار سرمایه گذاری را می‌دهد. با توجه به علاقه ظاهری مدیرعامل شرکت تسلا یعنی ایلان ماسک به ارز های دیجیتالی مثل بیت کوین و دوج کوین یکی از این افراد باشد و یک کارخانه تأسیس کند. همچنین آمازون می‌توانند یک مرکز تحقیق در این منطقه احداث کند.
منبع: Cointelegraph.com

بیشتر بخوانید:  مورد تمسخر قرار گرفتن دارندگان دوج کوین از سوی ایلان ماسک

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا