اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید بیت کوین توسط مایکرو استراتژی

salamcrypto

مایکل سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی گفت که این شرکت قصد ندارد حتی بعد از خرید میلیارد دلار بیت کوین دیگر، دست از خرید بیت کوین بکشد.
شرکت تجاری مایکرواستراتژی پس از خرید 19452 بیت کوین دیگر، تعداد بیت کوین های خود را 27 درصد افزایش داد و مجموع آنها به 90531 عدد رسید.
اطلاعیه خرید بیت کوین توسط این شرکت در روز چهارشنبه اعلام شد و بنظر می‌رسد مایکرواستراتژی هر بیت کوین را 52765 دلار خریداری کرده است که ارزش آنها بیش از یک میلیارد دلار است.
مایکل سیلر مدیرعامل مایکرواستراتژی گفت که تمرکز این شرکت در حال حاضر در دو قسمت است: 1- توسعه نرم افزار تجزیه و تحلیل این شرکت 2- خرید بیت کوین بیشتر
سیلر گفت: این شرکت همچنان روی دو استراتژی متمرکز است:
رشد نرم افزار تجزیه و تحلیل و خرید و نگهداری بیت کوین طی شش ماه از زمان اعلام اولین سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری مایکرو استراتژی در بیت کوین، این شرکت حالا بیش از 4 میلیارد دلار برای این دارایی دیجیتال هزینه کرده است. سیلر گفت آنها برنامه ای برای توقف خرید بیت کوین ندارند.
” این شرکت اکنون بیش از 90 هزار بیت کوین در اختیار دارد و ما باور داریم که این دارایی دیجیتال به عنوان ذخیره ای قابل اعتماد عمل کند. ما همچنان استراتژی خود را برای به دست آوردن بیت کوین با پول نقد ادامه خواهیم داد و ممکن است هر از چندگاهی و تحت شرایط بازار بیت کوین خریداری کنیم.”
این شرکت اعلام کرده بود که 900 میلیون دلار بیت کوین خریداری خواهد کرد اما آنها فراتر از این مبلغ بیت کوین خریداری کردند.
فونگ له، رئیس و مدیر ارشد مالی مایکرو استراتژی گفت که خرید بیت کوین به شهرت این شرکت کمک می‌کند و در عین حال اطمینان آنها به شبکه بیت کوین را نشان می‌دهد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  رئیس سابق SEC در Ripple lab

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا