صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش سرمایه تحت کنترل شرکت های مدیریت سرمایه

دارایی های تحت مدیریت شرکت های کنترل سرمایه رکورد جدیدی را ثبت کرد و به 59 میلیارد دلار رسید.
به گفته شرکت تجزیه و تحلیل داده های CoinShares سرمایه تحت کنترل شرکت هایی که سرمایه ی سرمایه گذاران را مدیریت می‌کنند در سه ماهه اول سال 2021 رکورد جدیدی را ثبت کرده و به 4.5 میلیارد دلار رسیده است.
این رقم در سه ماهه اول سال 2020 3.9 میلیارد دلار بود.
در حالی که جریان ورودی موسسه ها در بازار ارز های دیجیتال کند شده است ولی سرعت سپردن سرمایه ی شرکت ها به شرکت های مدیریت دارایی شتاب گرفته است.
در هفته گذشته 83 میلیون دلار و 20 میلیون دلار اتر توسط این شرکت ها خریداری شده است. بیت کوین 78 درصد از جریان خریدی شرکت های مدیریت سرمایه را شامل می‌شود.
دارایی های تحت مدیریت شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری ارز های دیجیتال در مجموع به اوج خود یعنی 59 میلیارد دلار رسیده اند.
از این مقدار پول، سهم شرکت گری اسکیل 46 میلیارد دلار یا 78 درصد از کل این سرمایه است. دومین صندوق سرمایه گذاری CoinShares  است که 5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.
این شرکت سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال یعنی کوین شیرز این هفته صندوق سرمایه گذاری لایت کوین خود را راه اندازی کرد. صندوق لایت سومین صندوق سرمایه گذاری است که این شرکت در سال 2021 راه اندازی کرده است.
کوین شیرز در ماه ژانویه 2021 صندوق سرمایه گذاری بیت کوین و صندوق سرمایه گذاری اتر را در فوریه راه اندازی کرد.
همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است این شرکت مشارکتی با صندوق سرمایه گذاری کانادایی  3iQ آغاز کرده تا صندوق ETF بیت کوین را در کانادا راه اندازی کنند.
در آپریل 2020 شرکت 3iQ اولین صندوق  ETF بیت کوین کانادا را راه اندازی کرد که  در حال حاضر این صندوق طبق گزارشات کوین شیرز 1.7 میلیارد دلار سرمایه تحت مدیریت خود دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  افزایش تنوع و قدرت معاملاتی در سلام کریپتو

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا