اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اندازه بلاک کاردانو 11 درصد افزایش یافت

اندازه بلاک کاردانو 11 درصد افزایش یافت

به گزارش زوم ارز، شرکت Input Output که بعنوان شرکت مادر کاردانو فعالیت می‌کند، اعلام کرد که اندازه بلاک های شبکه کاردانو در مسیر افزایش 11 درصدی به عنوان بخشی از تلاش برای بهینه سازی شبکه قرار دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اندازه کل بلاک ها از اندازه فعلی یعنی 72 کیلوبایت به 80 کیلوبایت افزایش خواهد یافت. این بدان معناست که بلاک های کاردانو می‌توانند تراکنش های بیشتری را انجام دهند. با افزایش تعداد پروژه هایی که در شبکه اصلی راه اندازی می‌شوند، بلاکچین باید ترافیک بیشتری را پردازش کند. ماه گذشته، به دلیل افزایش پذیرش، بار این شبکه به 90 درصد افزایش یافت که نیاز فوری به افزایش مقیاس شبکه را برجسته می‌کند. بنا به داده های ارائه شده توسط Cardano Blockchain Insights، از اول فوریه تقریباً تمامی بلاک ها پر شده و میانگین بار بالای 85 درصد باقی مانده است.

علاوه بر این، محدودیت های حافظه Plutus از 12.5 میلیون به 14 میلیون واحد در هر تراکنش افزایش خواهد یافت. همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی گزارش داد، افزایش قبلی در ماه ژانویه رخ داد.

کوین کده

پیشرفت های اخیر در 4 فوریه اعمال خواهند شد. آنها به برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو اجازه می‌دهند تا در میان تقاضای رو به رشد، روان تر اجرا شود.

بیشتر بخوانید:  بیست درصد از سرمایه‌ی اولیری را رمز ارز تشکیل می‌دهد

شرکت Input Output قبل از اینکه تغییرات جدید را اجرا کند، سلامت کلی شبکه را به دقت بررسی خواهد کرد.

کاردانو طی شبانه روز اخیر رشد قیمتی 1.7 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 1.07 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا