اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آخرین وضعیت به روزرسانی کاردانو

تیم توسعه دهنده کاردانو و شرکت مادر آن یعنی IOHK، نقطه عطف بلند پروازانه ی این رمزارز را جشن گرفتند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طبق آخرین به روزرسانی آنها از وضعیت کاردانو، آقای تیم هریسون و دمیتریس پوپولوس اعلام کردند که اولین قرارداد هوشمند کاردانو بر رویی هاردفورک آلونزو در حال اجرا است.

قراداد های هوشمند با زبان برنامه نویسی انحصاری کاردانو یعنی Plutus نوشته شده اند و در حال حاضر این هاردفورک در اولین مرحله ی خود یعنی Alonzo Blue قرار دارد که اولین مرحله از شبکه ی آزمایشی این رمزارز است.

کوین کده

معاملات AlonzoBlue توسط گروه محدودی از اپراتور های استخر استیکینگ کاردانو و اولین علاقه مندان و حامیان این رمزارز یعنی پیشگامان تأیید می‌شوند.

آزمایش ها توسط تیم های زیادی پشتیبانی می‌شوند و انتظار می‌رود که برای مرحله ی بعدی این آزمایش یعنی AlonzoWhite در ماه جولای با 500 آزمایشگر آغاز شود.

توسعه دهندگان همچنین اعلام کردند که اولین قرارداد هوشمند کاردانو برای چه مواردی تنظیم شده است، اولین قرارداد هوشمند کاردانو بر روی امور مالی غیرمتمرکز تمرکز دارد.

تیم توسعه دهنده ی کاردانو با اوراکل های غیرمتمرکز، صرافی های غیرمتمرکز، نقدینگی ها و استخر های استیکینگ و ابزار های وام گیری و استیبل کوین ها همکاری خواهد کرد.

علاوه بر این، قرارداد های هوشمند کاردانو میزبان توکن های NFT نیز خواهند بود.

بیشتر بخوانید:  دومین پیروزی قانونی ریپل علیه سازمان بورس آمریکا

کاردانو در شبانه روز اخیر پیشرفت خوبی از نظر قیمتی داشت و حدوداً 5 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 1.44 دلار معامله می‌شود که این سطح قیمتی حدوداً 40 درصد پایین تر از اوج قیمت آن یعنی 2.45 دلار است که 28 روز قبل ثبت کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا