اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: هاردفورک کاردانو با موفقیت راه اندازی شد

خبر جدید: هاردفورک کاردانو با موفقیت راه اندازی شد

به گزارش زوم ارز، در 12 آگست تیم توسعه دهنده کاردانو خبر از راه اندازی قطعی هاردفورکی داد که قرارداد های هوشمند را بر روی این شبکه به ارمغان میاورد و حالا این موضوع به حقیقت پیوسته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با وجود جشن گرفتن این نقطه عطف بسیار مهم، تیم کاردانو خاطر نشان کرد که هنوز روز های اولیه این پروژه است و در پست وبلاگی آنها آمده است که ماموریت واقعی آنها هم اکنون آغاز می‌شود و در این پست آنها آمده است:
اینجاست که ماموریت ما واقعاً آغاز می‌شود و ما شروع به ارائه چشم اندازی کردیم که مدتهاست در جهت آن تلاش کردیم و هدف ما ایجاد یک سیستم غیرمتمرکز که هویت اقتصادی و فرصت هارا برای همه و در همه جا گسترش دهد.

هاردفورک آلونزو این امکان را می‌دهد تا قرارداد های هوشمند برای کاردانو با استفاده از اسکریپت های پلوتوس نوشته شوند.

کوین کده

تیم توسعه دهنده کاردانو از جامعه این رمز ارز درخواست کرد که انتظارات خود را برای آلونزو پایین آورده و اظهار داشتند:
انتظارات زیادی در مورد این ارتقا وجود دارد و برخی از آنها بی مورد هستند و ممکن است کاربران شبکه کاردانو منتظر یک اکوسیستم پیچیده از برنامه های غیرمتمرکز باشند که بلافاصله پس از به روزرسانی در دسترس آنها قرار گیرند و در همین نقطه انتظارات باید مدیریت شود.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی اولین لایه 1 طراحی شده برای دیفای توسط Acala

کاردانو که بزرگترین شبکه الگوریتم گواه اثبات است توسط چارلز هاسکینسون راه اندازی شد و به عنوان رقیب مستقیم اتریوم شناخته می‌شود.

چارلز هاسکینسون در ابتدا جزو هشت بنیانگذار اصلی اتریوم بود ولی بعداً از این تیم و ویتالیک بوترین جدا شد و شبکه و رمز ارز خود را راه اندازی کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا