صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاردانو به اوج مقیاس پذیری خواهد رسید

کاردانو به اوج مقیاس پذیری خواهد رسید

به گزارش زوم ارز، یک هفته پس از فعال سازی هاردفورک آلونزو بر روی شبکه اصلی کاردانو، شرکت مادر این رمز ارز یعنی IOG توضیح مفصلی در مورد افزایش مقیاس پذیری این شبکه با استفاده از Hydra داد که در ادامه این خبر به بررسی آن خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به پست وبلاگی سباستین ناگل سرپرست مهندسی نرم افزار IOG توان مقیاس پذیری کاردانو با استفاده از Hydra افزایش خواهد یافت و هیدرا یک راه حل مقیاس پذیری خارج از زنجیره و کانال های دولتی است.

مفهوم کانال های دولتی در سال 2017 از سوی RAIDEN که نسل اول مقیاس پذیری اتریوم بود مطرح شد و حالا هیدار محاسابات را خارج از زنجیره حرکت می‌دهد تا به این طریق فشار معاملاتی بر روی شبکه اصلی را کاهش دهد و بنابراین کاردانو فقط به عنوان یک لایحه حل و فصل عمل می‌کند.

هیدرا نیازی به اجماع جهانی ندارد و بنابراین می‌تواند سرعت و عملکرد برنامه های غیرمتمرکز را افزایش دهد و زیرساخت کانال های ایزومورفیک هیدرا نیز شامل هیدرا های موازی می‌باشد.

هنگامی که هیدرا فعال شود دارایی های بومی شبکه کاردانو یعنی توکن های NFT و اسکریپت های پلوتوس می‌توانند به طور موازی همزمان اجرا شوند و چنین طرحی امکان توسعه مقیاس پذیری نهایی را برای کاردانو و علی‌الخصوص توسعه دهندگان فراهم خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  قدرت نمایی بایننس اسمارت چین

یکی از مواردی که اتریوم از آن رنج می‌برد مقیاس پذیری این شبکه است که همین موضوع منجر به مهاجرت بسیاری از تیم های توسعه دهنده به سوی شبکه های دیگر از جمله بایننس اسمارت چین و ماتیک شده است و کاردانو در صورت راه اندازی این روش از مقیاس پذیری، تهدید بزرگی برای اتریوم محسوب خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا