اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاردانو در برابر بیت کوین

salamcrypto

بیت کوین فاصله بسیار کمی تا رسیدن به سقف قیمتی خود و ثبت رکورد جدیدی داشت اما حالا کاردانو با تبدیل شدن به با چهارمین ارز دیجیتال با ارزش جهان کانون توجهات را از بیت کوین ربود.
پس از افزایش قیمتی که بیت کوین را به 41 هزار دلار رساند حالا این ارز دیجیتال در زیر سطح 40 هزار دلار معامله می‌شود.
سقف بازار ارز دیجیتال به سقف خود یعنی 1.2 تُن دلار رسید اما دوباره اصلاح شد زیرا اکثر Altcoin ها اندکی اصلاح شدند. اما کاردانو بر خلاف دیگران با 20 درصد افزایش به بالاترین سطح خود در 3 سال اخیر رسید.

بیت کوین به 41 هزار دلار رسید اما اصلاح شد

این ارز پس از افت قیمت به تدریج رو به افزایش بود تا اینکه چند روز پیش از 37 هزار دلار فراتر رفت. با این حال با توجه به هجوم خریداران و رو به رشد بودن بازار قیمت بیت کوین به 40 هزار دلار رسید. بیت کوین به بالاترین قیمت یعنی 41 هزار دلار سید و فقط هزار دلار ( حدود 2 درصد ) با ATH خود فاصله داشت.
با این حال پس از اینکه خریداران کم شدند افزایش قیمت بیت کوین کم شد و بیت کوین شروع به بازگشت به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 38 هزار دلار کرد. با این وجود بیت کوین دوباره سطح 39 هزار دلار را بازپس گرفت. با این حال از نگاه فنی بیت کوین همچنان باید قبل از رسیدن به 42 هزار دلار، خطوط مقاومت 40,000 دلار، 40,735 و 41,000 را پشت سر بگذارد.
متناوباً در صورت سقوط مجدد قیمت خطوط حمایتی 38,550 دلار و 38,000 دلار می‌توانند به آن کمک کنند.

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار بیت کوین هشت سال قبل در چنین روزی از یک میلیارد دلار عبور کرد

رکورد جدید کاردانو در حالی که Altcoin ها اصلاح قیمت داشتند

در چند روز گذشته اکثر آلت کوین ها با افزایش قیمت جدی ای رو به رو شدند که منجر به به اوج‌گیری Polkadot، Ethereum و Binance Coin شده است که باعث شد ارزش کل بازار به 1.220 تریلیون دلار برسد.
با این حال وضعیت در 24 ساعت گذشته تا حدودی تغییر کرده است و اتریوم بیش از 2% درصد کاهش یافته است و در حال حاضر زیر 1650 دلار است، بیت کوین کش 5% کاهش یافته و پایین تر از 460 دلار است.
منبع: cryptopotato.com


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا