اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

لیست شدن دو ارز دیگر در صرافی Coinbase

لیست شدن دو ارز دیگر در صرافی Coinbase

به گزارش زوم ارز، بزرگترین صرافی دیجیتال ایالات متحده یعنی صرافی کوین بیس، دو آلت کوین که بر روی شبکه اتریوم فعال هستند را به لیست رمز ارز های مورد پشتیبانی خود اضافه خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از اینکه دو رمز ارز  BADGER و RARI بصورت اولیه بر روی صرافی کوین بیس راه اندازی شدند، اکنون برای خرید، فروش، تبدیل، ذخیره، ارسال در پلتفرم معاملاتی یعنی کوین بیس قابل دسترسی هستند.

شایان ذکر است که بدانید صرافی کوین بیس برنامه موبایلی نیز در اختیار دارد و برنامه موبایلی آنها برای دو سیستم عامل iOS و اندروید در دسترس است.

کوین کده

پروژه BADGER یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) با هدف ایجاد زیرساخت برای محصولات است که به رشد بیت کوین به عنوان یک دارایی قابل استفاده در سایر بلاکچین ها کمک می‌کند.

در زمان نگارش این خبر رمز ارز BADGER در وضعیت خوبی قرار دارد و با حدوداً 5 درصد رشد طی شبانه روز اخیر در سطح قیمت 29.50 دلار قرار دارد.

پروژه RARI نیز توکنی است که به هنرمندان دیجیتالی و بازار توکن های NFT که متعلق به جامعه Rarible کمک می‌کند است.

پروژه Rarible یک پلتفرم non-custodial است که این موضوع به معنای این است که کاربران همیشه بر توکن هایی که از سوی مدیران این پروژه کنترل نمی‌شوند کنترل خواهند داشت و بازار خرید و فروش توکن های NFT این پروژه فقط از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بخوانید:  کاهش کاربران مرورگر Chrome به دلیل عدم حفظ حریم شخصی 😥

هم اکنون در زمان نگارش این خبر رمز ارز RARI وضعیت خوبی ندارد و طی شبانه روز اخیر 4.1 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده و در سطح قیمت 22.41 دلار قرار دارد.

این دو رمز ارز پس از اینکه بصورت اولیه در صرافی کوین بیس لیست شدند افزایش قیمت خوبی را تجربه کردند.

شما همراهان زوم ارز حدس بزنید که رمز ارز بعدی که در صرافی کوین بیس لیست می‌شود چه ارزی خواهد بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا