اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شخصیت های کمیک بوک به صورت NFT

salamcrypto

یکی از تولیدکنندگان سابق کتاب های کمیک شرکت دی سی توکن NFT شخصیت Wonder Woman را با قیمت 1.85 میلیون دلار به حراج گذاشت.
خوزه دلبو از نویسندگان سابق کمیک بوک های دی سی در چهار روز 914 توکن NFT قهرمانان داستانی محبوب یعنی واندر وومن را به قیمت 1.85 میلیون دلار به فروش رساند.
خوزه دلبو کسی بود که کتاب های کمیک واندر وومن را در اواخر دهه 70 میلادی تصویرگری می‌کرد در حراجی فروش توکن های  NFT با به تصویر کشیدن واندر وومن 1.85 میلیون دلار درآمد کسب کرد.
این مرد آرژانتینی 87 ساله که کتاب های کمیکی در مورد بتمن، ترنسفورمرز و … ساخته بود، برای ساخت قطعه NFT واندر وومن با شرکت Hackatao که در میلان مستقر است همکاری کرد.
در مجموع 914 توکن NFT مجزا به حراج گذاشته شد که در آنها حدوداً 200 گیف وجود دارد که محتوای آنها تصاویری است که قدرت واندر وومن را به رخ می‌کشد.
توکن های NFT حراج شده شامل دو نسخه بودند که یکی با نام Open Limited Editions به حراج گذاشته شد که در آن مقدار نامحدودی از این توکن ها می‌توان کپی کرد و در نسخه ی دوم فقط 10 کپی از این توکن ها می‌توان تولید کرد.
گرانترین قطعه فروخته شده یک گیف متحرک بود که در آن کره زمین را  در پس زمینه با دستان خود نگه داشته است. 888 مین پیشنهاد دهنده 88888 واحد اتریوم به ارزش تقریبی 136000 دلار پیشنهاد خود را برای این قطعه داد.
خوزه دلبو در سال های 1976 تا 1981 کمیک های واندر وومن را تصویرگری کرد و با دنیای ارز های دیجیتال هم غریبه نیست و در ژوئیه سال 2020 یک نمایشگاه هنری کمیک در دنیای واقعیت مجازی Decentraland مستقر بر روی شبکه اتریوم برگزار کرد.
توکن های NFT کتاب های کمیک دچار افزایش محبوبیت شدید شده اند به طوری که شرکت مارول رسماً توکن NFT مرد عنکبوتی را راه اندازی کرد و در این قطعه هنری به قیمت 25 هزار دلار فروخته شد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  امکان اضافه شدن شبکه پرداخت رمزنگاری به ویزا

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا