اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همکاری دو بانک سوئیسی

بانک Bordier & Cie  با بانک دارایی دیجیتال  Sygnumبرای ارائه خدمات ارز دیجیتال به مشتریان همکاری خواهد کرد.
Bordier & Cie که یک موسسه مالی(بانک) سوئیسی ست که بیش از 170 سال از فعالیت آن می‌گذرد، اعلام کرده است که با بانک دارایی دیجیتال Sygnum همکاری می‌کند تا به مشتریان خود اجازه دهد دارایی های رمزنگاری شده برای خود خریداری کنند.
همکاری با پلتفرم بانکی تجارت به تجارت Sygnum به مشتریان Bordier اجازه می‌دهد تا بیت کوین کش، اتریوم و بیت کوین و تِزوس خریداری کنند.
در این اطلاعیه آمده است که : این اقدام برای ایجاد بنیانی برای عرضه گسترده تر محصولات و خدمات دارایی های دیجیتال تنظیم شده است. از جمله دارایی هایی که توکنیزه شده اند.
یکی از مدیران بانک بوردیر یعنی اورارد گفت:
با همکاری با  بانک Sygnum، ما در حال ارائه یک راه حل یکپارچه به مشتریان خود هستیم که آنها را قادر می‌سازد تا با اعتماد کامل در این تجارت با ارزش و پتانسیل رشد زیاد سرمایه گذاری کنند.
در بیانیه شرکت بوردیر آمده است که پس از اینکه مشتریان از آنها خواستند که به دنبال متنوع سازی اوراق بهادار خود با دارایی های جدید و دیجیتال هستند، آنها هم این همکاری را آغاز کردند. این شرکت با تأکید بر عدم ارتباط بین ارز های دیجیتال و بازار های اصلی مالی، دارایی های رمزنگاری شده را به عنوان “ابزاری قدرتمند برای افزایش متنوع سازی و دستیابی به بازدهی عالی همراه با ریسک” توصیف کرد.
Bordier & Cie یک بانک خصوصی مستقر در ژنو است که در سال 1884 تأسیس شد و به مدت پنج نسل تحت مالکیت و مدیریت خانواده بوردیر فعالیت کرد. بسیاری از موسسات و بانک های بزرگ دیگر به دنبال پیوستن به دنیای رو به رشد ارز دیجیتال در سال 2021 هستند و بنظر می‌رسد که این بانک بزرگ سوئیسی پیش قدم شده است.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  "صعودی شدن بازار بیت کوین" تحت تاثیر نهنگ های بیت کوین

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا