زوم ارز پدیا

آموزش بازی کریزی دیفنس crazy defense

آموزش بازی بلاکچینی کریزی هیرو دیفنس crazy defense

آموزش بازی کریزی دیفنس crazy defense، بازی کردن و پول در آوردن! جالب است نه؟ خیلی از افراد به دنبال چنین فرصت هایی هستند. در حوزه بلاکچین و کریپتو بازی هایی وجود دارند که شما می توانید از طریق آن ها اقدام به کسب درآمد کنید. این موضوع به این معنی است که هم شما پول در بیاورید و هم بازی کنید. البته شاید برخی از این بازی ها برای بعضی از افراد جذاب نباشند و به سراغ این نوع بازی ها نروند اما به هر حال شما می توانید با این روش به صورت دلاری درآمد کسب کنید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در این مقاله قصد داریم تا به شما یک بازی بلاکچینی را معرفی کنیم که بدون هیچ سرمایه خاصی بتوانید به راحتی در کنار بازی نمودن در آمد نیز داشته باشید. بازی crazy defense، به شما کمک می کند تا هم بازی کنید و هم به صورت دلاری درآمد کسب کنید. طبق گفته های توسعه دهندگان بازی، در بخش پاداش های روزانه بازی شما می توانید ماهانه 800 توکن تاور یا TOWER به دست بیاورید. اگر این تعداد توکن تاور در قیمت فعلی این توکن یعنی ( 0.039 ) محاسبه کنیم تقریباً شما می توانید ماهانه از این بازی 31 دلار درآمد کسب کنید. بازی کریزی دیفنس یک بازی Free to play می باشد و همان‌طور که گفتیم همانند برخی از بازی ها نیاز به سرمایه اولیه ندارند.

حال شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که در این بازی چه ارز دیجیتالی را دریافت خواهیم نمود؟ برای آشنایی با ارز دیجیتال این بازی و همچنین آموزش خود بازی در ادامه این مقاله همراه ما باشید. در صورتی که این مقاله را با دقت مطالعه کنید در انتها می توانید به صورت کاملا راحت این بازی را انجام دهید و در آمد دلاری کسب کنید.

کوین کده

در صورتی که برایتان سؤالی درباره این بازی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید تا در اولین فرصت به صورت کامل پاسخ سؤال شما را بدهیم. در ادامه همراه ما باشید.

آشنایی با بازی crazy defense

آشنایی با بازی crazy defense
آشنایی با بازی crazy defense

این بازی یکی از بازی های بلاکچینی در سبک تاور دیفنس می باشد که شما می توانید با استفاده از آن هم بازی کنید و هم پول در بیاورید. برخی از بازی های بلاکچینی امروزه برای شروع نیاز به کمی سرمایه دارند اما همان‌طور که گفتیم این بازی نیازی به سرمایه اولیه ندارد. البته اگر علاقه داشته باشید می توانید سرمایه ای وارد بازی کنید که ما انجام این کار را به شما پیشنهاد نمی دهیم.

انجام این بازی بسیار آسان است اما برای نصب و شروع بازی شاید با کمی مشکل رو به رو شوید، اما در ادامه کار برای شما راحت می شود و شما می توانید به راحتی بازی کنید و همچنین درآمد نیز داشته باشید. می توان گفت که این بازی تا حدودی جذاب است و می تواند جایگزین بازی های متفرقه برای اوقات فراغت شما شود.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا این بازی نیاز به تغییر ای پی IP هم دارد؟ بله. برای اجرای این بازی تنها برای اولین بار نیاز به یک نرم افزار تغییر ای پی دارید. پس از اینکه بازی برای اولین باز به صورت کامل لود شود، دیگر نیازی به نرم افزار برای تغییر ای پی ندارید و می توانید به راحتی بدون نیاز به هرگونه نرم افزار اضافه ای وارد بازی شوید.

اگر قصد دارید تا خودتان این بازی را بررسی کنید نیاز است که وارد سایت آن شوید. برای ورود به سایت رسمی crazy defense کنید. زمانی که وارد سایت این بازی شوید. در همان ابتدا با پیغام binance NFT رو به رو می شوید. این موضوع به این معنی است که در بخش NFT های بایننس، NFT های این بازی خرید و فروش می شود. در ادامه سایت این بازی را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

شما می توانید این بازی را در سیستم عامل های اندروید Android و ای او اس IOS نصب و استفاده کنید. برای دانلود نسخه اندروید می توانید از فروشگاه گوگل پلی و برای دانلود نسخه آیفون می توانید از آپ استور اقدام کنید. در بخش بعدی این مقاله قصد داریم تا به سؤال اکثر شما عزیزان پاسخ بدهیم. همراه ما باشید.


بررسی توکن بازی crazy defense

بررسی توکن بازی crazy defense
بررسی توکن بازی crazy defense

توکن اختصاصی این بازی TOWER نام دارد. اگر به سایت کوین مارکت کپ سری بزنید و نام این توکن را جستجو کنید می توانید به راحتی اطلاعات آن را مشاهده کنید. در زمان نگارش مقاله قیمت این توکن برابر با 0.039 دلار می باشد. شما می توانید این توکن را در صرافی های مختلف معامله کنید. برخی از این صرافی ها عبارت اند از: سوشی سواپ، کوکوین، یونی سواپ، آپ سواپ و… .

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان در این قسمت پیش بیاید این است که آیا این توکن معتبر است؟ چه کیف پول هایی از این توکن پشتیبانی می کنند؟

نمی توان به صورت دقیق مشخص نمود که این توکن معتبر است یا خیر چراکه اطلاعات کاملی در حال حاضر از این توکن وجود ندارد؛ اما شما می توانید از این جهت به این توکن اعتماد کنید که قابل معامله در صرافی های مختلف و معتبری می باشد. در بخش ولت ها نیز شما می توانید این توکن را در کیف پول های تراست ولت و همچنین متامسک ذخیره سازی کنید. در حال حاضر تنها این دو ولت از توکن Tower پشتیبانی می کند.

در این بخش از مقاله قصد داریم تا به سراغ بررسی روند قیمتی این توکن در چند وقت اخیر برویم. اگر این موضوع برایتان جذاب است حتماً این بخش را مطالعه کنید.

اگر به بخش نمودار قیمتی این توکن در سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید مشاهده می کنید که نمودار این توکن در سایت کوین مارکت کپ از اوایل سال 2021 آغاز می شود. در ابتدا قیمت این توکن معادل 0.009 دلار بود. پس از چندی قیمت آن کمی رشد کرد و به قیمت 0.12 دلار رسید.

پس از رسیدن به این قیمت تقریباً می تواند گفت که روند نزولی این توکن آغاز شد تا اینکه چندی پیش این توکن توانست قیمت جدیدی از خود ثبت کند چراکه به 0.14 دلار رسید. پس از ثبت قیمت جدید مجدد این توکن روند نزولی خود را آغاز کرد. در حال حاضر نیز این توکن در روند نزولی خود به سر می برد و همان‌طور که گفتیم قیمت آن در زمان نگارش این مقاله معادل 0.061 دلار می باشد.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با قسمت های دیگر این بازی آشنا شوید و در نهایت آموزش کامل این بازی را مشاهده کنید. اگر در هر قسمت برای شما سؤالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


بررسی سایت رسمی بازی crazy defense

بررسی سایت رسمی بازی crazy defense
بررسی سایت رسمی بازی crazy defense

برای اینکه بیشتر با این بازی آشنا شویم بهتر است سری به سایت رسمی آن بزنیم. ممکن است در زمان مطالعه شما برخی از صفحات این سایت از لحاظ طراحی تغییر کرده باشد چراکه در مدتی که ما این سایت را زیر نظر داشته ایم چندین بار اقدام به باز طراحی صفحات این سایت شده است. اگر قصد دارید تا بیشتر با این سایت آشنا شوید ادامه این مقاله را حتماً مطالعه کنید.

زمانی که وارد سایت رسمی بازی کریزی دیفنس شوید، صفحه ای همانند تصویر ذیل را مشاهده می کنید.

سایت رسمی بازی کریزی دیفنس
سایت رسمی بازی کریزی دیفنس

این صفحه، بخش اصلی سایت می باشد. همان‌طور که مشاهده می کنید قسمت های مختلفی در این صفحه وجود دارد. در ادامه به ترتیب شماره گذاری های انجام داده شده برایتان بخش های مختلفی صفحه اصلی یا Home این سایت را بررسی خواهیم کرد.

همان‌طور که مشاهده می کنید در این قسمت گزینه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید با کلیک بر روی گزینه های مختلف وارد بخش های دیگر سایت شوید.

 • معرفی بخش About TOWER:

اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، گزینه های دیگری برایتان به نمایش در می آید. با کلیک بر روی هر گزینه صفحه سایت نیز به همان قسمت می رود. در اصل باید بگوییم که این گزینه بخش های پایینی سایت را به شما معرفی می کند که درباره توکن این بازی و … توضیحاتی داده شده است که در ادامه با آن ها آشنا می شوید.

 • معرفی بخش Swap Tower:

با کلیک بر روی این گزینه به صرافی داخلی این بازی متصل می شوید. این صرافی همان صرافی یونی سواپ می باشد. توجه داشته باشید که شما در این بخش نمی توانید رمز ارز های مختلف را معامله کنید چراکه تنها امکان تبدیل استیبل کوین USDC و ارز دیجیتال اتریوم ETH را به توکن رسمی این بازی یا TOWER دارید. اگر قصد داشتید تا این توکن را خریداری کنید در این بخش به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای انجام این کار باید حتماً به کیف پول متصل شوید. به همین منظور تنها انتخاب شما ولت متامسک می باشد. در ادامه به صورت کامل طریقه انجام این کار را آموزش خواهیم داد. ( همانند تصویر ذیل )

معرفی بخش Swap Tower
معرفی بخش Swap Tower
 • معرفی بخش Earn tower:

از طریق این بخش می توانید در بازی ثبت نام کنید. متأسفانه در حال حاضر ثبت نام در بازی کریزی دیفنس کمی سخت و مشکل می باشد. به همین منظور باید برای انجام این کار کمی صبر و حوصله به خرج دهید. ممکن است برای اینکه بتوانید در سایت و همچنین بازی ثبت نام موفقیت آمیزی داشته باشید ساعت ها درگیر باشید. در تصویر ذیل شما می توانید نمایی از این گزینه را مشاهده کنید. در قسمت های بعدی مقاله به صورت کامل طریقه انجام این کار را به شما آموزش خواهیم داد.

معرفی بخش Earn tower
معرفی بخش Earn tower
 • معرفی بخش Chest sale:

در این بخش می توانید صندوق و یا Chest های بازی را خریداری کنید. اگر قصد دارید سرمایه وارد بازی کنید یکی از راه های استفاده از سرمایه خرید صندوق می باشد که با انجام این کار شما می توانید کارت های مختلفی را به دست بیاورید. خرید صندوق در این بخش بسیار آسان است. پس از اینکه ولت خود را شارژ کردید، با انتخاب صندوق مورد نظر می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. بر اساس نوع صندوق قیمت ها متفاوت می باشد. اگر قصد خرید صندوق داشتید و با مشکلی رو به شدید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید تا در اسرع وقت پاسخ بدهیم. در تصویر ذیل شما می توانید این صفحه را مشاهده کنید.

معرفی بخش Chest sale
معرفی بخش Chest sale
 • معرفی بخش Inventory:

اگر صندوقی خریداری کنید و آیتمی داشته باشید در این صفحه می توانید آیتم و همچنین صندوق های خود را مشاهده و یا باز کنید. انجام این کار به راحتی امکان پذیر است. در این بخش ما صندوق و یا آیتمی موجود نداریم و نمی توانیم به صورت کامل برای شما این موضوع را شرح دهیم. در تصویر ذیل شما می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید.

معرفی بخش Inventory
معرفی بخش Inventory

در این قسمت از مقاله قسمت های مختلف بخش اول صفحه اصلی بازی کریزی دیفنس را به شما معرفی نمودیم. در ادامه همراه ما باشید تا با بخش دیگر این صفحه به صورت کامل آشنا شوید.

 1. اگر به بخش دوم صفحه اصلی ( تصویر شماره یک ) دقت کنید مشاهده می کنید در بخش پایینی صفحه آیکون های مختلفی وجود دارد. با کلیک بر روی هر آیکون شما می توانید به شبکه های اجتماعی این بازی متصل شوید. اگر قصد دارید تا عضو شبکه های اجتماعی بازی کریزی دیفنس شوید، بر روی آیکون شبکه اجتماعی مورد نظر کلیک کنید.
 2. مجدد اگر به بالای صفحه اصلی نگاهی بیندازید قسمت های دیگری را مشاهده می کنید. در بخش 3 شما می توانید تعداد توکن TOWER خود را در صورت وجود موجودی مشاهده کنید. البته این اتفاق زمانی می افتد که شما ولت متامسک خود را متصل کرده باشید.
 3. در بخش بعدی صفحه اصلی این سایت می توانید به ولت خود متصل شوید. اگر بر روی گزینه Connect wallet کلیک کنید مشاهده می کنید که مقدمات اتصال ولت برایتان فراهم می شود. در ادامه به این موضوع بیشتر اشاره خواهیم نمود.
 4. اگر قصد تغییر زبان سایت را داشته باشید. از این بخش می توانید اقدام کنید. این سایت از زبان های مختلفی پشتیبانی می کند. برخی از این زبان ها عبارت اند از: عربی، ترکی، چینی و… .
 5. قسمت اصلی صفحه ابتدایی سایت کریزی دیفنس این بخش می باشد. در این بخش شما می توانید این بازی را برای سیستم عامل های مختلف دانلود کنید. اگر سیستم عامل اندروید دارید با کلیک بر روی Google play و اگر IOS دارید با کلیک بر روی App store می توانید نرم افزار این بازی را دانلود کنید. متأسفانه بازی کریزی دیفنس از سیستم عامل های کامپیوتری پشتیبانی نمی کند. اگر قصد دارید تا از این بازی در سیستم عامل کامپیوتری استفاده کنید بهترین را نصب نرم افزار های شبیه ساز می باشد. شما می توانید به راحتی با نصب نرم افزار های شبیه ساز به راحتی این بازی را در سیستم عامل های کامپیوتری انجام دهید.

همان‌طور که مطالعه نمودید، در این مقاله سعی داشتیم صفحه اصلی و یا Home این سایت را به شما عزیزان توضیح دهیم. در ادامه همراه ما باشید تا با دیگر قسمت های مهم سایت کریزی دیفنس آشنا شوید.

اگر صفحه را کمی به سمت پایین اسکرول کنید، با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.

اطلاعاتی درباره توکن بازی
اطلاعاتی درباره توکن بازی

در این صفحه شما می توانید اطلاعاتی درباره توکن بازی یعنی Tower به دست بیاورید. در این بخش نوشته شده است که شما می توانید این توکن را معامله کنید، با آن صندوق خریداری کنید و کارت های خود را آپگرید و یا به روز کنید. اگر قصد آشنایی بیشتر با این توکن را دارید می توانید بر روی گزینه Light Paper کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه صفحه جدیدی برایتان بارگذاری می شود که در آن صفحه می توانید اطلاعات دیگری نیز به دست بیاورید. برای اینکه مقاله طولانی نشود ما از این فاکتور خواهیم گرفت و به سراغ قسمت های دیگر سایت می رویم.

اگر مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید، می توانید با یکی دیگر از قسمت های سایت رسمی این بازی آشنا شوید. در این قسمت به بخش مجزا وجود دارد که در هر بخش توضیحاتی داده شده است. به ترتیب شماره گذاری هر بخش را به شما توضیح خواهیم داد.

به ترتیب شماره گذاری هر بخش را به شما توضیح خواهیم داد.
به ترتیب شماره گذاری هر بخش را به شما توضیح خواهیم داد.
 1. در این قسمت توضیحاتی درباره بازی نوشته شده است. در ابتدایی ترین این توضیحات آورده شده است که این بازی 2 میلیون بار دانلود شده است و هزاران کاربر فعال دارد. در بخش بعدی نوشته شده است که شما می توانید با استفاده از کارت های کمیاب و قدرت های مختلف این بازی را انجام دهید و توکن TOWER کسب کنید.
 2. در قسمت دوم این صفحه مجدد کمی توضیحات درباره توکن TOWER داده شده است. در این بخش آورده شده است که این توکن در بستر بلاکچین اتریوم و شبکه ERC-20 می باشد. همچنین گفته شده است که این توکن وسیله ای برای تبادل و همچنین سودمندی می باشد. شما می توانید با استفاده از توکن TOWER کارت های بازی NFT ها را خریداری کنید و یا در صورت نیاز هزینه ورود به مسابقات را بپردازید.
 3. در بخش بعدی نوشته است نسخه جدید بازی Crazy kings برای سیستم عامل کامپیوتر و یا PC در دست ساخت می باشد. این بازی نیز توسط توسعه دهندگان بازی crazydefenseheroes تولید شده است. شما می توانید از توکن TOWER در این بازی نیز استفاده کنید.

تقریباً مواردی که گفته شد، اطلاعاتی بود که شما می توانستید از این بخش به دست بیاورید. اگر مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید می توانید با قسمت دیگری از این سایت رو به رو شوید. ( همانند تصویر ذیل )

شما می توانید با استفاده از توکن TOWER محصولات NFT بازی را خریداری کنید
شما می توانید با استفاده از توکن TOWER محصولات NFT بازی را خریداری کنید

در این بخش مجدد درباره توکن TOWER اطلاعات وجود دارد. برای مثال گفته شده است که شما می توانید با استفاده از توکن TOWER محصولات NFT بازی را خریداری کنید و یا اینکه دارندگان توکن TOWER می توانند پیشنهاد‌های خود را برای بازی جدید ( Crazy King ) ارسال کنند و همچنین در این بازی حق رای نیز دارند.

برای آشنایی بیشتر با سایت رسمی این بازی صفحه را مجدد به سمت پایین اسکرول می کنیم. در این بخش نیز مجدد اطلاعات جدیدی در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. به ترتیب شماره گذاری می توانید با هر بخش به صورت جداگانه آشنا شوید.

معامله کردن توکن
معامله کردن توکن
 1. در این قسمت نوشته شده است که شما می توانید توکن TOWER را با رمز ارز های دیگر در صرافی یونی سواپ و چندین صرافی تجاری دیگر معامله کنید.
 2. در این بخش نوشته است که با فرماندهی قهرمان خود در برابر دشمنان شیطانی دفاع کنید. در این قسمت منظور از قهرمانان هیرو هایی می باشند که شما می توانید در داخل بازی از آن ها استفاده کنید. در آینده با تمامی هیرو ها آشنا خواهید شد.
 3. در بخش بعدی نیز نوشته شده است که شما می توانید بازی Crazykings را برای سیستم عامل ای او اس IOS دانلود و نصب کنید. متأسفانه این بازی نسخه اندروید ندارد و مشخص نیست که آیا قرار است داشته باشد یا خیر؟

برای اینکه با سایت رسمی کریزی دیفنس بیشتر آشنا شویم، مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنیم. این بار با نام صرافی هایی رو به رو می شویم که می توان در آن توکن TOWER را معامله کنیم. همان‌طور که گفتیم شما می توانید این توکن را در صرافی هایی همچون یونی سواپ، سوشی سواپ و کوکوین معامله کنید.

صرافی های پشتیبان کننده
صرافی های پشتیبان کننده

اگر مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید، با قسمت دیگری از سایت رسمی این بازی رو به رو می شوید. در این بخش می توانید اخبار مربوطه را با عنوان آخرین خبر ها مشاهده کنید و از مسائل مختلف بازی اطلاعات کسب کنید.

آخرین خبر ها
آخرین خبر ها

در این بخش از مقاله بررسی سایت کریزی دیفنس به پایان رسیده است. تمامی اطلاعات گفته شده در داخل سایت را در این بخش به شما انتقال داده ایم. اگر سؤالی درباره سایت این بازی برایتان پیش آمد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


آموزش نصب بازی کریزی دیفنس crazy defense

آموزش نصب بازی کریزی دفنس crazy defense
آموزش نصب بازی کریزی دیفنس crazy defense

همان‌طور که در طول مقاله اشاره شد، متأسفانه این بازی نسخه کامپیوتری یا PC ندارد و شما تنها می توانید این بازی را در سیستم عامل های اندروید Android و ای او اس IOS نصب کنید. برای این بازی در هر سیستم عامل بهتر است به مارکت های اختصاصی آن ها سری بزنید. برای مثال می توانید برای دانلود این بازی برای سیستم عامل اندروید یا Android سری به مارکت آن یعنی فروشگاه گوگل پلی بزنید و یا برای سیستم عامل ای او اس IOS به مارکت آن یعنی App Store مراجعه کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً این بازی را از مارکت و یا سایت های معتبر دانلود کنید تا گرفتار بدافزار ها نشوید. اگر علاقه مند بودید می توانید برای دسترسی راحت تر به سایت رسمی بازی مراجعه کنید. اگر به ابتدای مقاله بروید و به تصویر اول نگاهی بیندازید، مشاهده می کنید که از داخل سایت می توانید به صورت مستقیم از مارکت سیستم عامل مورد نظرتان دانلود کنید. پس از اینکه بازی دانلود شد آن را نصب کنید و ادامه این مقاله را مطالعه کنید.


طریقه اتصال کیف پول به بازی crazydefense

طریقه اتصال کیف پول به بازی crazydefense
طریقه اتصال کیف پول به بازی crazydefense

در حال حاضر در این بازی به ولت احتیاج نیست اما نیاز دانستیم تا قبل از شروع بازی ابتدا به شما طریقه انجام این کار را آموزش دهیم. توجه داشته باشید که برای اتصال ولت به کیف پول متامسک احتیاج دارید. به همین منظور باید افزونه کیف پول متامسک را در مرورگر خود نصب کنید. اگر از طریقه انجام این کار بی خبر هستید، می توانید با مراجعه به مقاله آموزش نصب کیف پول Metamask انجام این کار را به صورت کامل آموزش ببینید. اگر در این قسمت برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را از ما بپرسید. برای اتصال ولت در سایت رسمی کریزی دیفنس ابتدا باید:

 1. در صفحه اصلی سایت بر روی گزینه Connect wallet کلیک کنید.
 روی گزینه Connect wallet کلیک کنید.
روی گزینه Connect wallet کلیک کنید.
 1. حال در صفحه جدید باید بر روی گزینه Connect کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
روی گزینه Connect کلیک کنید
روی گزینه Connect کلیک کنید
 1. پس از کلیک بر روی این گزینه، باید منتظر باشید تا ولت متامسک شما بارگذاری شود تا عملیات اتصال انجام شود. پس از اینکه این مرحله به پایان رسید بخش Connect ولت به شکل تصویر ذیل تبدیل می شود. زمانی که این صفحه را مشاهده کردید یعنی اتصال ولت با موفقیت انجام شده است.
منتظر باشید تا ولت متامسک شما بارگذاری شود
منتظر باشید تا ولت متامسک شما بارگذاری شود

آموزش ثبت نام در بازی crazy defense

آموزش ثبت نام در بازی crazy defense
آموزش ثبت نام در بازی crazy defense

پس از اینکه بازی به صورت کامل برای شما نصب شد. حال بر روی آیکون بازی کلیک کنید تا بازی برای شما اجرا شود. پس از اجرا برای بار اول ممکن است کمی اذیت شوید. اگر نتوانستید با موفقیت برای بار اول وارد بازی شوید یک بار اینترنت و یا نرم افزار تغییر ای پی خود را تغییر دهید. اگر مجدد مشکل داشتید، این دو مرحله را باید به قدری تکرار کنید که مشکل شما برطرف شود و بدون مشکل وارد شوید. ممکن است همان‌طور که گفتیم کمی اذیت شوید اما باید حوصله به خرج دهید و کمی صبر کنید. پس از اینکه وارد بازی شدید برای ثبت نام ابتدا:

 1. بر روی علامت چرخ دنده که در تصویر ذیل مشاهده می کنید کلیک کنید.
بر روی علامت چرخ دنده کلیک کنید.
بر روی علامت چرخ دنده کلیک کنید.
 1. حال نوبت به این رسیده است که بر روی گزینه Login کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه به سراغ بخش بعدی خواهیم رفت.

نکته:

توجه داشته باشید که در همین بخش برای شما یک User ID نمایش داده می شود. طبق پیشنهاد بازی بهتر است از صفحه ابتدایی که حاوی User ID می باشد اسکرین شات تهیه کنید و از آن محافظت کنید. در مواقع ضروری شما می توانید حساب خود را با استفاده از User ID مجدد بارگذاری کنید.

بهتر است از صفحه ابتدایی که حاوی User ID می باشد
بهتر است از صفحه ابتدایی که حاوی User ID می باشد
 1. در این بخش برایتان 3 گزینه نمایش داده می شود. شما می توانید از هر سه گزینه برای ورود به بازی اقدام کنید. سریع ترین راه انتخاب Google است. در نتیجه این گزینه را باید انتخاب کنید. در صورتی که با ارور مشکل در اینترنت رو به رو شدید، تنها راه حل تغییر اینترنت و تغییر نرم افزار تغییر ای پی می باشد. همان‌طور که گفتیم تا به حدی باید این کار را تکرار کنید تا مشکل شما برطرف شود.
شما می توانید از هر سه گزینه برای ورود به بازی اقدام کنید
شما می توانید از هر سه گزینه برای ورود به بازی اقدام کنید
 1. پس از اینکه توانستید ثبت نام کنید، نوبت به این رسیده است که در سایت نیز با همان حساب وارد شوید تا بازی و سایت به یک دیگر متصل شوند. به همین منظور حال وارد سایت می شویم و برای ثبت نام طبق مراحل ذیل عمل می کنیم.
 2. ابتدا وارد سایت رسمی بازی کریزی دیفنس می شویم. حال باید در این بخش بر روی گزینه Earn Tower کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.
ابتدا وارد سایت رسمی بازی کریزی دیفنس می شویم
ابتدا وارد سایت رسمی بازی کریزی دیفنس می شویم
 1. حال همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید باید بر روی گزینه Login your CDH user ID کلیک کنید.
روی گزینه Login your CDH user ID کلیک کنید
روی گزینه Login your CDH user ID کلیک کنید
 1. پس از کلیک بر روی این گزینه با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این صفحه نیز باید بر روی Sign in with Google کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه باید حساب گوگلی را انتخاب کنید که در بازی به آن متصل شده اید. معمولاً در سایت شما با اروری خاصی مواجه نمی شوید و می توانید به راحتی وارد شوید. پس از اینکه وارد حساب گوگل خود شوید. با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.
در این صفحه نیز باید بر روی Sign in with Google کلیک کنید
در این صفحه نیز باید بر روی Sign in with Google کلیک کنید

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید عبارت همچون No user id fund برای ما نمایش داده شده است. زمانی شما با این ارور مواجه می شوید که هنوز در بازی ثبت نام نکرده باشید. اگر در بازی ثبت نام کرده باشید این عبارت برای شما نمایش داده نمی شود. اگر به بالای تصویر دقت کنید قسمت دیگری را برایتان مشخص کرده ایم.

در این قسمت موجودی کوین های TOWER داخل بازی نمایش داده شده است. اگر موس خود را بر روی این قسمت نگه دارید مشاهده می کنید که یک کادر برایتان نمایان شده است. شما می توانید با کلیک بر روی گزینه How to earn this اطلاعات مناسبی درباره کسب درآمد از این بازی به دست بیاورید. به دلیل اینکه سیاست های کسب درآمد این بازی تغییر پیدا می کند، به همین دلیل بهتر است از این بخش خودتان روش های مختلف درآمدزایی را مشاهده کنید. در ادامه ما تنها به روش درآمدزایی روزانه اشاره خواهیم کرد.

همان‌طور که مطالعه کردید، اگر بحث ارور ها را فاکتور بگیریم، به همین راحتی توانستید در بازی ثبت نام کنید. امیدواریم که در آینده باگ های ثبت نام و همچنین برداشت وجه برطرف شود تا افراد بیشتری به این بازی جذاب بپیوندند. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه انجام این بازی را آموزش ببینید.


آموزش کامل و جامع بازی crazy defense

آموزش کامل و جامع بازی crazy defense
آموزش کامل و جامع بازی crazy defense

تقریباً تا به این قسمت با بازی crazy defense به صورت کامل آشنا شدید. حال نوبت به اصل ماجرا یعنی آموزش بازی رسیده است. در این قسمت از مقاله ما قصد داریم تا به صورت قدم به قدم این بازی را آموزش دهیم. اگر تا کنون نتوانسته اید این بازی را انجام دهید، نگران نباشید و فقط این بخش از مقاله را دنبال کنید. قبل از اینکه بخواهیم آموزش این بازی را آغاز کنیم لازم است تا نکاتی را به شما بگوییم.

نکته یک:

در حال حاضر حسابی که با آن در حال آموزش هستیم لول و یا سطح آن 9 می باشد. برخی از گزینه ها لول و یا سطح پایین تر فعال نمی باشد؛ بنابراین در صورتی که گزینه ای در بازی شما وجود نداشت فکر نکنید که مشکل از برنامه است و باید صبر کنید تا لول و یا سطح شما بالاتر برود.

نکته دو:

اگر در حین بازی با ارور اینترنت رو به رو شدید، باید طبق دفعات گذشته اینترنت و یا نرم افزار تغییر ای پی خود را تغییر بدهید. در صورتی که در آن زمان از نرم افزار تغییر ای پی استفاده نمی کنید، باید نرم افزار تغییر ای پی خود را فعال کنید. در کل باید از این راه مشکل اینترنت خود را حل کنید.

برای شروع گیم، بر روی آیکون بازی کلیک می کنیم. پس از بارگذاری بازی با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

برای شروع گیم، بر روی آیکون بازی کلیک می کنیم
برای شروع گیم، بر روی آیکون بازی کلیک می کنیم

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، در صفحه ابتدایی قسمت های مختلفی وجود دارد. در این بخش قصد داریم تا به صورت کامل تمامی قسمت ها را به شما معرفی کنیم. به ترتیب شماره گذاری ها می توانید با هر قسمت آشنا شوید.

 1. در این بخش سطح و یا لول هر بازیکن نمایش داده می شود. همان‌طور که مشاهده می کنید لول و یا سطح حساب کاربری ما 9 می باشد.
 2. این قسمت نمایان گر انرژی شما در بازی می باشد. برای اینکه بتوانید هر مرحله را شروع کنید باید مقداری انرژی بدهید. انرژی ها پس از تخلیه طی یک زمان کامل می شوند. هر زمانی که انرژی های شما کامل شد می توانید آن ها را جز بازی کردن خرج کنید. در ادامه این موضوع را به شما آموزش خواهیم داد.
 3. در این بخش طلا های شما نمایش داده می شود. این طلا ها برای آپدیت کارت ها نیاز می شود. اگر شما بخواهید کارتی را در این بازی آپدیت کنید باید از طلای خود استفاده کنید.
 4. در این قسمت می توانید تعداد جم و یا الماس های خود را در داخل بازی مشاهده کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که جم ها در داخل به چه استفاده ای می شوند؟ شما می توانید از طریق جم ها انرژی و یا صندوق در داخل بازی خریداری کنید. ناگفته نماند که در داخل بازی نیز می توانید جم های خود را خرج کنید. برای مثال اگر در یک مبارزه جان هیرو های شما به اتمام برسد، می توانید با پرداخت جم به هیرو خود جان مجدد ببخشید.
 5. در این قسمت می توانید به ازای هر روز حضور خود در این بازی جایزه ای دریافت کنید. این جایزه با عنوان جایزه حضور یاد می شود. هر روز جایزه های مختلفی می باشد. شما می توانید در تصویر ذیل این صفحه را مشاهده کنید.
در این قسمت می توانید به ازای هر روز حضور خود در این بازی جایزه ای دریافت کنید.
در این قسمت می توانید به ازای هر روز حضور خود در این بازی جایزه ای دریافت کنید.
 1. این بخش مختص به تنظیمات بازی می باشد. در صورتی که بخواهید تنظیمات بازی را تغییر دهید باید از این بخش اقدام کنید. برای مثال شما از این قسمت می توانید زبان بازی را تغییر بدهید و یا نوتیفکیشن های بازی را ویرایش کنید و… . در تصویر ذیل می توانید نمایی از این پنجره را مشاهده کنید.
این بخش مختص به تنظیمات بازی می باشد
این بخش مختص به تنظیمات بازی می باشد
 1. با کلیک بر روی این قسمت می توانید وارد بازی شوید. این صفحه، بخش اصلی بازی می باشد. از این طریق می توانید به راحتی مراحل بازی را طی کنید. شما در هر بازی باید 3 ستاره کسب کنید. اگر ستاره های کمتری در هر بازی بتوانید دریافت کنید، غنیمت های دریافتی شما نیز کمتر می شود.
با کلیک بر روی این قسمت می توانید وارد بازی شوید
با کلیک بر روی این قسمت می توانید وارد بازی شوید
 1. اگر در خاطرتان باشد در بخش قبلی گفتیم اگر انرژی شما زیاد شده باشد می توانید جز بازی کردن آن ها را خرج کنید. دقیقاً این قسمت، بخشی است که شما می توانید انرژی های خود را بدهید و در ازای آن غنیمت دیگری دریافت کنید. در تصویر ذیل می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید.
در این بخش شما می توانید انرژی های خود را بدهید و در ازای آن غنیمت دیگری دریافت کنید
در این بخش شما می توانید انرژی های خود را بدهید و در ازای آن غنیمت دیگری دریافت کنید
 1. در این بخش می توانید به صورت دیگری این بازی را در 3 حالت آسان و متوسط و سخت انجام دهید. توجه باشید که این مرحله در لول های پایین تر خاموش می باشد.
در این بخش می توانید این بازی را در 3 حالت آسان و متوسط و سخت انجام دهید
در این بخش می توانید این بازی را در 3 حالت آسان و متوسط و سخت انجام دهید
 1. در این بخش نیز شما می توانید به گروهی دیگر حمله کنید. توجه داشته باشید که این بخش نیز شامل 3 حالت آسان و متوسط و سخت می باشد. اگر لول و یا سطح شما پایین باشد، این مرحله نیز مجدد برای بسته است و امکان استفاده از آن وجود ندارد.
در این بخش نیز شما می توانید به گروهی دیگر حمله کنید
در این بخش نیز شما می توانید به گروهی دیگر حمله کنید
 1. در این بخش از بازی نیز مجدد می توانید به گره های دیگری حمله کنید. این مرحله در لول و یا سطح 12 قابل استفاده می باشد. همان‌طور که می دانید لول و سطح ما در بازی 9 می باشد. به همین دلیل امکان استفاده از این سطح برای ما وجود ندارد.

حال اگر به تصویر اول دقت کنید، تعدادی گزینه در انتهای تصویر قرار دارد. در ادامه قصد داریم تا به تمامی گزینه های فوق اشاره کنیم. برای آشنایی با آن ها در ادامه همراه ما باشید.

 1. این بخش مختص به کارت های شما می باشد. اگر در طول بازی کارتی را به دست بیاورید از این قسمت می توانید کارت های خود را مشاهده کنید. همان‌طور که مشاهده می کنید تا مرحله 9 بازی ما توانستیم کارت های فوق را به دست بیاوریم. اگر به هر کارت دقت کنید، در کنار هر کدام یک عدد نوشته شده است. برای مثال اگر به عدد اولین کارت نگاه کنید، عدد 336 را مشاهده می کنید. اگر به کارت دوم نگاه کنید عدد 279 را مشاهده می کنید. این اعداد به‌منظور قدرت هر کارت می باشد. هر چه کارت های خود را آپدیت کنید قدرت آن ها بیشتر می شود. در بخش بعدی به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید کارت مورد نظرتان را آپدیت کنید.
در این قسمت می توانید کارت های خود را مشاهده کنید
در این قسمت می توانید کارت های خود را مشاهده کنید

اگر بر روی هر کارت کلیک کنید، با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت شما می توانید کارت مورد نظر خود را آپدیت کنید. در این بخش تمامی مشخصات کارت مورد نظرتان موجود است. جز کارت شما می توانید جز هیرو اصلی، دیگر هیرو های خود را نیز آپدیت کنید. برای انجام این کار نیز تنها کافی است در مرحله قبل یک بار بر روی آن ها کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:  حمله داستینگ Dusting Attack چیست؟ | راه جلو گیری از حمله ی داستینگ

پس از تایید تمامی موارد برای آپدیت شدن کارت مورد نظر بر روی Upgrade کلیک کنید. به همین راحتی هیرو شما یک مرحله آپدیت می شود. در صورتی که پس از کلیک بر روی گزینه Upgrade باز هم این گزینه برایتان نمایان شد، مجدد بر روی آن کلیک کنید. این کار را ادامه دهید تا دیگر این گزینه برایتان نمایش داده نشود. در این صورت در سطح فعلی دیگر برای کارت مورد نظر آپدیتی وجود ندارد.

در این قسمت میتوانید کارت های خود را اپگرید کنید
در این قسمت میتوانید کارت های خود را اپگرید کنید
 1. یک مرحله به قبل باز می‌گردیم تا به سراغ ادامه گزینه ها برویم. همان‌طور که مشاهده می کنید با کلیک بر روی این گزینه یا Inventory با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این صفحه شما می توانید با ابزار و یا و آیتم هایی که در طول بازی کسب کرده اید آشنا شوید.
در این صفحه شما می توانید با ابزار و یا و آیتم هایی که در طول بازی کسب کرده اید آشنا شوید.
در این صفحه شما می توانید با ابزار و یا و آیتم هایی که در طول بازی کسب کرده اید آشنا شوید.
 1. اگر بر روی گزینه quests کلیک کنید با صفحه ای جدید رو به رو می شوید. این صفحه مختص به مأموریت های شما می باشد. همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید ما در حال حاضر 3 مأموریت داریم که می توانیم آن ها را انجام دهیم. در صورتی که مأموریت های گفته شده را انجام دهید، می توانید جعبه های فوق را باز کنید.
در این صفحه مختص به مأموریت های شما می باشد
در این صفحه مختص به مأموریت های شما می باشد
 1. این قسمت نیز مختص به مأموریت ها می باشد. در این بخش باید خودتان کارت ها را قرار دهید و سپس مأموریت را برای کارت های خود مشخص کنید. پس از اینکه مأموریت کارت ها به پایان رسید شما غنیمت هایی را دریافت خواهید کرد.
این قسمت نیز مختص به مأموریت ها می باشد.
این قسمت نیز مختص به مأموریت ها می باشد.
 1. اگر بر روی گزینه chest کلیک کنید می توانید صندوق های خود را مشاهده کنید. اگر عبارت Open را مشاهده کردید، با کلیک بر روی آن می توانید صندوق خود را باز کنید. پس از باز نمودن صندوق جایزه های مختلفی را می توانید دریافت کنید. برای مثال ممکن است در این بخش کارت دریافت کنید. اگر به تصویر ذیل دقت کنید مشاهده می کنید که یک صندوق با نام Daily chest وجود دارد. همان‌طور که از نام این صندوق مشخص است به آن صندوق روزانه می گویند. شما می توانید هر روز به این بخش سر بزنید و این صندوق خود را باز کنید تا جوایزی دریافت کنید. جز این صندوق یک صندوق 4 ساعته دیگر وجود دارد. این صندوق نیز هر 4 ساعت یک بار باز می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید.
اگر بر روی گزینه chest کلیک کنید می توانید صندوق های خود را مشاهده کنید
اگر بر روی گزینه chest کلیک کنید می توانید صندوق های خود را مشاهده کنید
 1. این بخش مختص به کلن می باشد. اگر قصد دارید تا در کلن های دیگران عضو شوید باید وارد این قسمت شوید. اگر قصد انجام این کار را ندارید، می توانید خودتان کلن ایجاد کنید. در تصویر زیر شما می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید. اگر در کلی عضو شوید می توانید با دیگر افراد چت و یا گفتگو کنید و یا از آن ها آیتم هایی را درخواست کنید.
اگر قصد دارید تا در کلن های دیگران عضو شوید باید وارد این قسمت شوید.
اگر قصد دارید تا در کلن های دیگران عضو شوید باید وارد این قسمت شوید.
 1. این قسمت مختص به تنظیمات کلن است. برای مثال اگر صاحب کلنی باشید در این قسمت می توانید مراحلی را برای کلن خود طی کنید تا لول و یا سطح کلن شما افزایش یابد.
 2. در این قسمت شما می توانید منابعی را خریداری کنید. برای هر کدام باید مقداری طلا و یا الماس پرداخت کنید. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.
این قسمت مختص به تنظیمات کلن است
این قسمت مختص به تنظیمات کلن است
 1. در این بخش ( Shop ) شما می توانید خرید هایی را انجام دهید. متأسفانه در حال حاضر به دلیل غیر فعال بودن این بخش برای ما نمایش داده نمی شود. شما می توانید با دلار، یورو، الماس آیتم های مختلفی را خرید کنید.
در بخش Shop شما می توانید خرید هایتان را انجام دهید
در بخش Shop شما می توانید خرید هایتان را انجام دهید
 1. در بخش دوستان یا Friends شما می توانید دوستان خود را اضافه کنید. با انجام این کار می توانید با دوستان خود بازی کنید. برای اضافه نمودن فردی در این قسمت کافی است بر روی Add friends کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این بخش به راحتی می توانید دوستان خود را اضافه کنید. در صورتی که قصد داشتید دوست خود از لیست حذف کنید می توانید بر روی گزینه Remove friends کلیک کنید.
در بخش دوستان یا Friends شما می توانید دوستان خود را اضافه کنید
در بخش دوستان یا Friends شما می توانید دوستان خود را اضافه کنید
 1. در این بخش نیز شما می توانید در شبکه های اجتماعی این بازی عضو شوید. برای عضویت کافی است بر روی آیکون شبکه اجتماعی مورد نظرتان کلیک کنید.

در این بخش از مقاله به صورت کامل با تمامی گزینه های صفحه ابتدایی بازی آشنا شدید. حال به سراغ اصل مطلب یعنی آموزش بازی می رویم. انجام این بازی بسیار راحت است. شما می توانید به راحتی این بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید. اگر از بحث کسب درآمد این بازی نگذریم، در کنار لذت بردن از این بازی می توانید کسب درآمد هم داشته باشید. همان‌طور که گفتیم برخی از افراد به دلیل باگ های بازی بی‌خیال انجام آن می شوند.


طریقه انجام بازی crazy defense

همان‌طور که گفتیم این بازی بسیار آسان است. باید کمی دقت کنید و با دقت نیرو های خود را جای گذاری کنید. برای شروع بازی ابتدا بر روی گزینه Campaign کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه مراحل برای بازی برای شما اجرا می شود. حال باید مرحله به مرحله پیش بروید. ما به صورت تصویری در این قسمت تمامی مراحل را اجرا می کنیم. اگر برایتان در این بخش سؤالی ایجاد شد، ابتدا به بخش سؤالات متداول مراجعه کنید. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در بخش نظرات سؤال خود را برای مطرح کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه Campaign صفحه ای همچون تصویر ذیل برایتان نمایان می شود. حال باید مرحله مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر برای بار اول وارد این بازی می شوید، مراحل دیگری پیش رویتان قرار می گیرد؛ اما انجام بازی به همین شکل می باشد.

طریقه انجام بازی crazy defense
طریقه انجام بازی crazy defense

حال در مرحله جدید که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، باید بازی خود را انتخاب کنید. گاهی اوقات دو انتخاب دارید و گاهی نیز یک انتخاب. در حال حاضر همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید در این قسمت ما تنها یک انتخاب داریم. در نتیجه بر روی گزینه new برای شروع بازی کلیک می کنیم.

بازی خود را انتخاب کنید
بازی خود را انتخاب کنید

پس از انتخاب مرحله، با تصویری همانند ذیل رو به رو می شوید. در این بخش اطلاعاتی از مرحله مورد در اختیار شما قرار می گیرد. برای مثال در بخش شماره ( 1 ) می توانید سطح این مرحله را ببینید. همان‌طور که نوشته شده است سطح این مرحله متوسط می باشد.

در بخش ( 2 ) می توانید زمان تقریبی انجام مرحله را مشاهده کنید. این مرحله تقریباً 4 دقیقه زمان نیاز دارد. در بخش بعدی ( 3 ) گزینه AutoPlay وجود دارد. با کلیک بر روی این بخش بازی به صورت خودکار انجام می شود؛ اما از شما منابع دیگری نیز کسر می کند.

در بخش بعدی تصویر قسمت ( 4 ) را مشاهده می کنید. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید شما وارد بازی می شوید. توجه داشته باشید که برای شروع بازی نیاز به 6 انرژی دارید. به محض کلیک بر روی این گزینه از شما 6 انرژی کم می شود. در بخش ( 5 ) نقشه بازی وجود دارد. شما می توانید قبل از بازی نقشه را مشاهده کنید و استراتژی خود را برای شروع بازی بچینید. پس از چک نمودن تمامی موارد بر روی Play کلیک کنید تا وارد بازی شوید.

پس از چک نمودن تمامی موارد بر روی Play کلیک کنید تا وارد بازی شوید.
پس از چک نمودن تمامی موارد بر روی Play کلیک کنید تا وارد بازی شوید.

در قسمت جدید کارت های فعال شما نمایش داده می شود. باید کارت مورد نظرتان که در این بازی قصد استفاده از آن را دارید انتخاب کنید و در بخش پایین یا ( 4 ) بچینید. پس از چینش کارت ها باید بر روی گزینه To battle کلیک کنید تا بازی برای شما اجرا شود. قبل از شروع بازی نیاز است تا کمی درباره این صفحه به شما توضیح دهیم. تصویر ذیل نمایان گر این صفحه می باشد.

در قسمت جدید کارت های فعال شما نمایش داده می شود
در قسمت جدید کارت های فعال شما نمایش داده می شود

در بخش ( 1 ) شما کارت های اصلی خود را مشاهده می کنید. این کارت ها در مکان های مشخصی باید قرار بگیرند و از محدوده شما در برابر عبور دشمنان محافظت کنند. اگر در چینش کارت ها دقت کنید، می توانید به راحتی مرحله مورد نظر را با موفقیت به پایان برسانید.

در بخش ( 2 ) با هیرو های خود رو به رو هستید. جز هیرو های این بخش یک هیرو اصلی دیگر وجود دارد که کارت این هیرو در این بخش وجود ندارد. شما می توانید به راحتی هیرو خود را در داخل زمین بگذارید تا به صورت زمینی با دشمنان بجنگند. همان‌طور که مشاهده می کنید هر هیرو یک قدرت مشخصی دارد.

در بخش بعدی ( 3 ) کارت های کمکی را مشاهده می کنید. زمانی که دشمنان شما با موفقیت از کارت های شماره یک و همچنین هیرو ها بگذرند، شما می توانید از نیرو های کمکی استفاده کنید تا بتوانید دشمنان را نابود کنید و به آن ها اجازه ورود ندهید. در بخش بازی با این نوع کارت ها بیشتر آشنا خواهید شد.

در بخش ( 4 ) می توانید کارت های خود را قرار دهید. هر قسمت مخصوص یک کارت می باشد. توجه داشته باشید که در سطح و یا لول های پایین برخی از خانه ها قفل هستند و امکان استفاده از آن ها وجود ندارد. برای مثال اگر به 3 قسمت آخر نگاه کنید می بینید که برای ما قفل هستند و در سطح و یا لول های 14 و 20 و 35 آزاد و قابل استفاده می شوند. شما هر کارتی که در این بخش قرار دهید را می توانید در داخل بازی از آن استفاده کنید.

در بخش ( 5 ) شما می توانید به منوی خود بازگردید. اگر قصد انتخاب مرحله ای دیگر داشته باشید با کلیک بر روی این گزینه یک مرحله به عقب باز می‌گردید. اگر بر روی بخش ( 6 ) و یا Sciut کلیک کنید می توانید اطلاعات این مرحله را مشاهده کنید. برای مثال می توانید ببینید که دقیقاً چه دشمنانی در این مرحله حضورت دارند.

اگر بر روی بخش ( 7 ) و یا گزینه Avatar کلیک کنید می توانید با هیرو اصلی که به صورت قابت در تمامی بازی ها حضور دارد آشنا شوید و اطلاعات آن هیرو را مشاهده کنید. برای شروع بازی نیز باید بر روی گزینه آخر یا ( 8 ) و یا To battle کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این قسمت بازی برای شما اجرا می شود.

پس از اینکه صفحه ذیل برای شما نمایان شد یعنی بازی شروع شده است اما هنوز دشمنی وارد زمین نشده است چراکه برای ورود دشمنان باید بر روی گزینه Start battle کلیک کنید؛ اما قبل از اینکه بخواهید این گزینه را انتخاب کنید نیاز است کارت های خود را در محل درست بچینید. می توانید طبق یک استراتژی مناسب کارت ها را در مکان های مشخص قرار دهید.

برای چینش کارت ها باید به قسمت ورود دشمنان دقت کنید. کارت های خود را دقیقاً باید از همان قسمت قرار دهید تا بخشی که دشمنان قرار است خارج شوند. اگر به ردپاهای نقشه دقت کنید می توانید مسیر حرکت دشمنان خود را ببینید. توجه داشته باشید که در حین بازی امکان دارد مسیر دشمنان تغییر کند.

در نتیجه حتماً حواستان به این موضوع باشد و در تمامی قسمت ها نیرو های خود را قرار دهید. طبق ردپا در نقشه تصویر ذیل دشمنان ما از سمت نشانه‌گذاری شده وارد می شوند و از قسمتی که مجدد نشانه‌گذاری شده اند خارج می شوند. در نتیجه ما باید کارت های خود را در این مسیر قرار دهیم.

طبق ردپا در نقشه تصویر ذیل دشمنان ما از سمت نشانه‌گذاری شده وارد می شوند
طبق ردپا در نقشه تصویر ذیل دشمنان ما از سمت نشانه‌گذاری شده وارد می شوند

در تصویر فوق همان‌طور که مشاهده می کنید باید کارت های خود را در مکان مشخص شده ( با رنگ سبز ) قرار دهید. پس از اینکه کارت های خود را در آن بخش ها قرار دادید، حال باید بر روی گزینه Start battle کلیک کنید تا بازی آغاز شود. اگر به کارت های ما در این بازی دقت کنید، دو کارت آخر هیرو های ما می باشند.

هیرو ها قابلیت قرار گیری در مکان های مشخص شده را ندارد و می توانند در هر بخشی از زمین قرار بگیرند. در کل باید بگوییم که سعی داشته باشید که دشمنان نباید از سپر آبی رنگ که با رنگ سبز در سمت راست و چپ مشخص شده اند بگذرند. اگر دشمنان شما بتوانند این سپر را رد کنند، یک جان از شما در بازی کسر می شود. در هر بازی تعداد جان های مختلفی دارد. برای مثال در این بازی شما 10 جان دارید. در ادامه به شما در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

اگر دشمنان شما بتوانند این سپر را رد کنند، یک جان از شما در بازی کسر می شود
اگر دشمنان شما بتوانند این سپر را رد کنند، یک جان از شما در بازی کسر می شود

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، ما نیروهایمان را در مکان های مشخص شده گذاشته و بازی را شروع کرده ایم. حال دشمنان وارد زمین بازی شده اند و در حال جنگیدن هستند. اگر دقت کنید در کنار نیرو هایمان دو علامت ( + ) قرار دارند. اگر بر روی هر نیروی خود کلیک کنید می توانید آن ها را تنها در داخل این بازی آپدیت کنید.

با انجام این کار قدرتشان کمی بیشتر می شود و بهتر می توانند دشمنان را نابود کنند. در این بازی دشمنان در 4 گروه وارد زمین می شوند. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه متوجه ورود دشمان شده ایم؟ اگر به بالای تصویر دقت کنید گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید. در ادامه درباره تمامی این گزینه ها صحبت خواهیم کرد.

اگر به تصویر ذیل دقت کنید مشاهده می کنید که جز هیرو اصلی ما از یک هیرو دیگر در بازی استفاده کرده ایم. در تصویر ذیل هیرو های ما با رنگ سبز مشخص شده است. اگر به سمت چپ تصویر دقت کنید یکی از دشمنان ما در حال خروجی از بازی می باشد. برای اینکه نگذاریم این اتفاق بیفتد به دلیل اینکه به سپر نزدیک شده است ما از آیتم نیزه استفاده می کنید.

اگر در بین کارت ها به نیزه دقت کنید، یک کارت همانند نیزه می باشد. اگر این کارت را در بالای سر دشمن قرار دهید، چندین نیزه به سمت دشمن از بالا فرود می آید. این کار باعث می شود تا در همان قسمت دشمن ما نابود شود. البته جز نیزه کارت های دیگری نیز در این دسته وجود دارد که ما در این بازی از نیزه استفاده کرده ایم. یکی دیگر از کارت های این دسته تله می شود.

تله مخصوص یک دشمن است اما نیزه مخصوص چندین دشمن است. اگر در این قسمت مشاهده شد که دشمنان زیادی در حال خروج هستند، شما می توانید با یک بار استفاده از نیزه، اکثر آن ها را نابود کنید. توجه داشته باشید که اگر یک بار از نیزه استفاده کنید، باید حدوداً 30 ثانیه صبر کنید و مجدد از یک نیزه دیگر استفاده کنید. این محدودیت زمانی یکی از معایب نیزه و یا دیگر کارت های این دسته می باشد.

آموزش بازی
آموزش بازی

پس از اینکه بازی در این مرحله تمام شود، با تصویر ذیل رو به رو می شوید. متأسفانه به دلیل اینکه تعدادی دشمن از زمین بازی خارج شدند، ما نتوانستیم امتیاز کامل این مرحله را کسب کنیم. به همین دلیل تنها 2 ستاره از این مرحله کسب کردیم. شما می توانید در بخش ( 1 ) امتیاز دریافتی خود از این مرحله را مشاهده کنید.

متأسفانه به دلیل اینکه تعدادی دشمن از زمین بازی خارج شدند، ما نتوانستیم امتیاز کامل این مرحله را کسب کنیم
متأسفانه به دلیل اینکه تعدادی دشمن از زمین بازی خارج شدند، ما نتوانستیم امتیاز کامل این مرحله را کسب کنیم

در بخش ( 2 ) می توانید آیتم های به دست آمده از این مرحله را مشاهده کنید. اگر این مرحله برای شما مهم بود و نتایج به دست آمده قابل قبول نبود، می توانید با کلیک بر روی بخش ( 3 ) این مرحله را مجدد تکرار کنید. توجه داشته باشید که برای تکرار مجدد این مرحله باید مجدد انرژی پرداخت کنید.

اگر بر روی بخش ( 4 ) کلیک کنید به صفحه آپدیت کارت ها می‌روید که در بخش های قبلی به صورت کامل این موضوع را توضیح داده ایم. در انتها با کلیک بر روی بخش ( 5 ) وارد مپ و یا نقشه می شوید. در اصل باید بگوییم که با کلیک بر روی این گزینه صفحه ذیل برایتان نمایان می شود.

مپ یا نقشه بازی crazy defense
مپ یا نقشه بازی crazy defense

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، این بار می توانید مراحل جدید را انتخاب کنید. اگر دقت کنید در این بخش برای ما 2 مرحله بارگذاری شده است که ما می توانیم از هر دو مرحله استفاده کنیم. شما می توانید به دلخواه یکی از مراحل را اجرا و بازی کنید. اگر به باقی نقشه دقت کنید می توانید دیگر نتایج بازی خود را مشاهده بفرمایید.

اگر در خاطرتان باشد کمی قبل تر در هنگام بازی چندین گزینه در بالای صفحه قرار داشت. در این قسمت قصد داریم تا توضیحات مربوط به آن نوار را بدهیم. اگر به تصویر ذیل دقت کنید می توانید مجدد آن نوار را مشاهده کنید. به ترتیب شماره گذاری می توانید توضیحات را مطالعه کنید.

به ترتیب شماره گذاری می توانید توضیحات را مطالعه کنید.
به ترتیب شماره گذاری می توانید توضیحات را مطالعه کنید.
 1. در این بخش شما می توانید جان خود را در این مرحله مشاهده کنید. شما تنها 10 جان دارید. البته لازم به ذکر است که تعداد جان در هر مرحله متفاوت است. پس از اینکه 10 جان شما تمام شود، این مرحله را می بازید. همان‌طور که مشخص است از 10 جان موجود برای ما 7 جان مانده است چراکه 3 دشمن توانستد با موفقیت خارج شوند. توجه کنید که هر کاراکتر دشمن 1 جان محسوب می شود. 10 جان در این مرحله به این معنی است که اگر 10 دشمن بتوانند از سپر رد شوند، بازی شما به اتمام می رسد.
 2. در این قسمت شما می توانید تعداد مراحل این مرحله از بازی را مشاهده کنید. عدد 4 در این بخش به این معنی است که دشمنان در این مرحله در 4 گروه وارد نقشه می شوند. همان‌طور که در تصویر مشاهده می کنید از 4 گروه، 3 گروه آمده و تنها یک گروه مانده است. اگر این گروه نیز با موفقیت به پایان برسد شما برنده این مرحله هستید. توجه داشته باشید که در هر مرحله تعداد گروه ها متفاوت است. همچنین باید دقت کنید که معمولاً هر چه تعداد گروه ها بالاتر بروند، آن مرحله کمی سخت تر می شود. برای مثال ممکن است تعداد دشمنان در مرحله 4 که آخرین مرحله می باشد بیشتر شود.
 3. در این قسمت جم و یا الماس های شما مشخص شده است. اگر در حین بازی قصد خرج نمودن جم و یا الماس داشته باشید می توانید تعداد الماس های خود را در این بخش مشاهده کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که در حین بازی الماس ها را در کجا می توانیم خرج کنیم؟ اگر در حین بازی هیرو های شما در مبارزه جانشان را از دست بدهند و اگر شما به آن ها نیاز داشته باشید، می توانید با تایید کسر جم به راحتی دوباره به هیرو های خود جان مجدد ببخشید. به همین راحتی شما می توانید از جم و یا الماس ها استفاده کنید.
 4. در بخش دیگر پول های داخل بازی و یا مانا وجود دارد. این مانا ها برای استفاده کارت ها در داخل بازی و یا آپدیت کارت در داخل بازی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهید در داخل بازی از کارتی استفاده کنید باید تعداد مشخصی از این نوع پول و یا مانا هزینه کنید. برای مثال اگر بخواهید از برج بمب انداز در بازی خود استفاده کنید باید 125 مانا پرداخت کنید. این مقدار ثابت است تا زمانی که شما این کارت را آپدیت کنید. با هر آپدیت مقدار آن ها تغییر می کند.
 5. اگر فرصت کافی برای بازی کردن نداشته باشید، می توانید با کلیک بر روی این گزینه انجام این مرحله را به صورت اتوماتیک پیش ببرید. زمانی که بر روی این گزینه کلیک کنید از تمامی کارت ها در هنگام مورد نیاز به صورت خودکار استفاده می شود و شما دخالتی در این هنگام دیگر ندارید. به راحتی می توانید از این گزینه در زمان هایی که وقت کمی دارید استفاده کنید. این گزینه در لول و یا سطح های پایین نیز قابل استفاده است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
 6. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، سرعت بازی شما بسیار افزایش می یابد. اگر قصد دارید خودتان بازی کنید و در عین حال وقت کمی نیز دارید می توانید از این گزینه کمک بگیرید. با کلیک بر روی این گزینه سرعتتان فوق العاده زیاد می شود. اگر حرفه ای هستید بهتر است از این گزینه استفاده کنید اما اگر مبتدی هستید و به بازی تسلط کافی ندارید استفاده از این گزینه کاملا اشتباه است چراکه به ضرر شما تمام می شود.
 7. این گزینه نیز همانند گزینه قبلی عمل می کند یعنی سرعت شما را افزایش می دهد اما سرعت بازی نسبت به گزینه قبلی کمتر افزایش پیدا می کند. اگر فردی مبتدی هستید و قصد دارید سرعت بازی را بیشتر کنید می توانید از این گزینه استفاده کنید اما با این حال باید دقت کنید که تمرکزتان روی بازی از بین نرود. اگر نتوانید به خوبی عمل کنید این گزینه نیز می تواند به ضرر شما عمل کند.
 8. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید نمایی همچون تصویر ذیل برایتان نمایش داده می شود. شما می توانید در این قسمت برخی از تنظیمات را در حین بازی انجام دهید. برای مثال شما می توانید صدا و یا موزیک پس زمینه بازی را قطع کنید و یا اینکه مثلاً می توانید بازی را مجدد شروع کنید توجه داشته باشید که برای انجام این کار بازهم از شما مقداری انرژی کسر می شود.
اگر بر روی این گزینه کلیک کنید نمایی همچون این تصویر برایتان نمایش داده می شود.
اگر بر روی این گزینه کلیک کنید نمایی همچون این تصویر برایتان نمایش داده می شود.

اگر دقت کرده باشید، با کلیک بر روی گزینه 5 ( حالت اتوماتیک ) کارت های دیگری برای شما بازی را ادامه می دهند. این موضوع به این معنی است که باید کارت های حالت اتوماتیک را پیش‌تر انتخاب کنید. حال شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم؟ اگر در خاطرتان باشد قبل از شروع بازی در یک بخش باید کارت های بازی را مرتب کنید.

دقیقاً کارت های قسمت اتوماتیک را نیز باید از همان بخش تغییر دهید. برای انجام این کار باید بر روی آیکونی که در تصویر ذیل مشخص شده است کلیک کنید. حال می توانید کارت های حالت اتوماتیک را مرتب کنید. پس از انجام این کار زمانی که بر روی حالت اتوماتیک ضربه می‌زنید از این کارت ها استفاده می شود. در اصل شما دو چینش متفاوت از کارت ها را دارید.

کارت های حالت اتوماتیک را مرتب کنید
کارت های حالت اتوماتیک را مرتب کنید

طریقه کسب درآمد از بازی crazy defense

کارت های حالت اتوماتیک را مرتب کنید
کارت های حالت اتوماتیک را مرتب کنید

در این قسمت قصد داریم تا اشاره به کسب درآمد روزانه بازی کریزی دیفنس کنیم. طبق گفته توسعه دهندگان بازی در سایتی که در ابتدای مقاله معرفی کردیم، این نوع درآمدزایی در January 2022 یعنی اواسط دی ماه 1400 تا اوایل بهمن ماه 1400 تغییر پیدا می کند. به همین دلیل اگر شما این مقاله را پس از این تاریخ مطالعه می کنید، حتماً سری به سایتی که کمی پیش‌تر درباره درآمدزایی این بازی معرفی کرده ایم بزنید. لازم به ذکر است که احتمالاً این تاریخ در بازی تمدید گردد چراکه کمی پیش تر این تاریخ تا December 2021 بود.

اگر به جدول ذیل دقت کنید، می توانید مقدار درآمد هر روز از این بازی را مشاهده کنید. همان‌طور که می بینید در یک ماه شما می توانید از این بازی 832 توکن تاور TOWER کسب کنید. در این جدول (Day ) به معنی روز می باشد؛ بنابراین منظور از Day 1 روز اول و منظور از Day15 روز پانزدهم می باشد. اگر دقت کنید در زیر هر روز یک عدد نوشته شده است.

این عدد به معنای تعداد توکن تاوری است که شما در آن روز به دست میاورید. برای مثال اگر به روز 28 یا Day 28 دقت کنید، در این روز شما می توانید 28 توکن تاور به همراه 147 توکن که به عنوان جایزه است دریافت کنید. در مجموع تعداد توکن های تاور هفته شما 322 توکن می شود. اگر دقت کنید در روزهای 7 و 14 و 21 همانند روز 28 جز توکن تاور روزانه، تعدادی توکن تاور هدیه نیز به شما تعلق می گیرد؛ بنابراین به تعداد نیز دقت کنید.

مقدار درآمد هر روز از این بازی
مقدار درآمد هر روز از این بازی

سوالات متداول

پیش آمدن برخی از سوالات پس از مطالعه این مقاله برای شما کاربران عزیز امری طبیعی می باشد. ما در این قسمت از مقاله تصمیم گرفته ایم که برخی از سوالات پرتکرار شما کاربران عزیز را با عنوان سوالات متداول مطرح کنیم. اگر با مطالعه این قسمت متوجه شدید سؤال شما جزء سوالات ذیل نمی باشد حتماً در بخش نظرات سؤال خود را مطرح کنید.

 1. توکن بازی کریزی دیفنس Tower در روی کدام بلاکچین لانج شده است؟

این توکن بر بستر بلاکچین اتریوم ERC-20 می باشد. این موضوع سبب شده است تا کارمزد معاملات این توکن کمی بالا باشد. همان‌طور که گفتیم شما می توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ با این توکن بیشتر آشنا شوید.

 1. آیا با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز می توان به راحتی این بازی را در سیستم عامل های کامپیوتری اجرا کرد؟

بله همان‌طور که گفتیم این کار به راحتی انجام می شود و شما می توانید به آسانی از این بازی در سیستم عامل های کامپیوتری استفاده کنید. یکی از نرم افزار های مناسب این کار برای سیستم عامل اندروید NOX می باشد. اگر این نرم افزار را در سیستم عامل کامپیوتر خود نصب کنید، می توانید سیستم عامل اندروید را شبیه سازی کنید و این بازی را در سیستم عامل کامپیوتری خود داشته باشید.

 1. می توانیم بر روی توکن رسمی بازی یعنی Tower معامله های مختلفی را باز کنیم؟

بهتر است پاسخ این سؤال را خودتان بدهید. برای انجام این کار مناسب ترین راه این است که ابتدا نگاهی به چارت این توکن بیندازید. اگر توکن Tower در محدوده های مناسبی قرار داشت و نقاط ورود مثبتی را مشاهده کردید، می توانید بر روی این توکن معامله کنید.

 1. آیا استفاده از این بازی ما را به یک درآمد مناسب می رساند؟

از این بازی می توانید درآمد داشته باشید اما نه به صورتی که این کار را به عنوان شغل اول خود انتخاب کنید. این درآمد می توانید کمک درآمد شما باشد؛ بنابراین به هیچ عنوان بر روی درآمد این بازی حساب باز نکنید.

 1. توسعه دهندگان این بازی چه کسانی هستند؟

این بازی توسط شرکت ( آنیموکو برندز ) یا (Animoca Brands ) توسعه داده شده است. شرکت آنیموکو برندز در سال 2014 در هنگ کنک توسط یات سیو تاسیس شد. این شرکت سازنده بازی های ویدیویی می باشد. از دیگر اثرات آنیموکو برندز می توان به بازی Crazy kings اشاره نمود. متأسفانه همانند برخی از گیم ها تمامی افراد شرکت آنیموکو برندز در سایت رسمی این بازی وجود ندارد. اگر قصد دارید بیشتر با شرکت سازنده این گیم آشنا شوید، می توانید نام آن را در گوگل جستجو کنید.

 1. آیا می توان بدون توجه به کسب درآمد بازی کریزی دیفنس را انجام داد؟

بله. اگر بازی خوشتان آمده است می توانید بدون در نظر داشتن بحث کسب درآمد به راحتی بازی کنید. همان‌طور که مطالعه کردید متأسفانه به دلیل باگ های بازی بخش کسب درآمد مشکلات مختلفی دارد و این موضوع باعث شده است تا بسیاری از کاربران دلسرد شوند.

 1. هر چه سعی می کنم با ارور مشکل در اینترنت مواجه می شوم. مشکل از کجاست؟

متأسفانه این مشکل در حال حاضر به دلیل باگ های بازی می باشد. اگر به صورت مدام ارور مشکل در اینترنت را مشاهده می کنید باید اینترنت و نرم افزار تغییر ای پی خود را تغییر دهید. تا حدی باید این کار را ادامه بدهید که مشکلتان حل شود. این قسمت نیاز به کمی حوصله دارد. در صورتی که حوصله انجام این کار ندارید بهتر است منصرف از انجام این بازی و یا کسب درآمد از این بازی شوید.

 1. در کیف پول ارور insufficient funds را دریافت می کنم. مشکل از چیست؟

تقریباً می توان گفت که این ارور بدترین ارور این بازی می باشد که بسیار ما را درگیر کرد. برای اینکه بتوانید مشکل این ارور را حل کنید باید اینترنت و همچنین نرم افزار تغییر ای پی خود را تغییر دهید. در بازی کریزی دیفنس این ارور تنها با یک راه حل می شود. در صورتی که نتوانستید مشکل خود را حل کنید، باید وقت بگذارید و سعی کنید تا مشکل حل شود.

 1. بهترین نرم افزار تغییر ای پی برای حل مشکلات این بازی چیست؟

نرم افزار دقیقی وجود ندارد. شما باید با نرم افزار های مختلف تست کنید تا بتوانید نتیجه بگیرید. تیم بررسی زوم ارز در هنگام اتصال به این بازی از نرم افزار های مختلف اعم از اشتراکی و رایگان استفاده نمود تا در نتیجه یک نرم افزار نتیجه مناسبی داد. شما نیز باید از نرم افزار های مختلف استفاده کنید.

 1. از چه اینترنتی باید برای اتصال به این بازی استفاده کنیم؟

اینترنت نیز همانند نرم افزار تغییر ای پی مشخص نیست. اگر اینترنت های مختلفی در اختیار دارید، حتماً تمامی آن ها را تست کنید تا بالاخره یکی از آن به شما پاسخ درست بدهد.

 1. پس از نصب بازی در صفحه ابتدایی برای من مانده است و اجرا نمی شود. مشکل از کجا است؟

اگر این مشکل برای شما پیش آمده است حتماً یک بار اینترنت خود را تغییر دهید. در صورتی که مشکل حل نشد با نرم افزار های تغییر ای پی مختلف و یا سرعت بالا تست کنید. معمولاً این مشکل در سیستم عامل های اندروید گزارش شده است و کمتر پیش می آید که برای سیستم عامل های ای او اس یا IOS این اتفاق بی افتد.

 1. سیستم عامل تلفن همراه من اندروید است و بازی پس از دانلود برای من نصب نمی شود. مشکل از کجا می باشد؟

اینکه بازی برای شما نصب نمی شود دیگر به اینترنت و یا نرم افزار تغییر ای پی مربوط نیست. اگر شما این مشکل را دارید احتمالاً برنامه ای که دانلود کرده اید ایراد دارد و بهتر است از یک مکان دیگر آن را مجدد دانلود کنید. برای مثال اگر از سایت های متفرقه دانلود کرده اید بهتر است به فروشگاه سیستم عامل مورد نظرتان بروید و از آن جا اقدام به دانلود این بازی کنید.

 1. آیا بازی Crazy kings نیز قابلیت درآمد زایی دارد؟

همان‌طور که پیش تر مطالعه کردید، هنوز درباره این موضوع اطلاعات کاملی وجود ندارد اما احتمال اینکه بتوان از این بازی کسب درآمد داشت زیاد است. به هر حال اگر قصد انجام این بازی را دارید می توانید تنها بر روی سیستم عامل ای او اس آن را نصب کنید. در صورتی که سیستم عامل مورد نظر شما اندروید است باید صبر کنید تا نسخه کامپیوتر یا PC این بازی منتشر شود.


سخن آخر درباره ی آموزش بازی کریزی دیفنس Crazy Defense

همان‌طور که در این مقاله مطالعه نمودید، ما سعی کردیم که این بازی را به صورت کامل به شما معرفی کنیم. اگر قصد انجام این بازی را دارید توجه داشته باشید که ممکن است به درآمد نرسید. همان‌طور که گفتیم این بازی یک گیم Free to play است. این موضوع یعنی شما نیازی به سرمایه اولیه ندارید و کاملا رایگان است اما همان‌طور که مطالعه کردید برای کسب درآمد این بازی باگ های مختلفی دارد. درکل اگر قصد انجام این بازی را دارید، باید کاملا به تمامی مسائل موجود دقت کنید. توجه داشته باشید که این مقاله صرفاً یک مقاله آموزش می باشد ما به هیچ عنوان این بازی را توصیه و یا پیشنهاد نکرده ایم. در صورتی که برایتان سؤالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

منبع: Zoomarz


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

قانون‌گذار بانکداری آفریقا: ممنوعیت بیت کوین برقرار است

قانون‌گذار بانکداری آفریقا: ممنوعیت بیت کوین برقرار است

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

دستگیری مدیرعامل کمپانی رمز ارز نیویورکی به جرم کلاهبرداری

دستگیری مدیرعامل کمپانی رمز ارز نیویورکی به جرم کلاهبرداری

انفجار رشد 200 درصدی در حجم معاملات لونا

انفجار رشد 200 درصدی در حجم معاملات لونا

مدیرعامل بایننس: برنامه‌ی بازیابی لونا نتیجه نخواهد داد

مدیرعامل بایننس: برنامه‌ی بازیابی لونا نتیجه نخواهد داد

1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام، ممنون از آموزشتون،،، سوال من اینه چطوری توکن رو در کیف پول خودمون مشاهده کنیم من یه مدت هس دریافت میکنم توکن رو از شبکه پولیگان ولی نمیتونم موجودی توکن رو در کیف پولم ببینم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام جلال جان امیدوارم حالت عالی باشه
   اول ازت یک سوال دارم! آیا تعداد توکن هایی که به دست آوردن داخل سایت بالا سمت راست نمایش داده میشه؟ اگر نمایش داده میشه یکبار ولت حذف کن و دوباره نصب کن
   اگر دیدی اونجا هم نمیتونی ببینی، این مشکل بر میگرده به همون باگی که داخل بازی بهش اشاره کردیم. برای حل این مشکل باید وقت بزاری و از نرم افزار های تغییر ای پی مختلفی استفاده کنی. امیدوارم به زودی مشکلت حل بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا