اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

ایجاد ترس در اذهان مردم نسبت به صرافی های داخلی

ایجاد ترس در اذهان مردم نسبت به صرافی های داخلی

به گزارش زوم ارز و به نقل از خبرگزاری ایسنا، بابایی کارنامی نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ایران گفت: تاکید مجلس برای ضابطه مند کردن فعالیت کاربران ایرانی در صرافی های داخلی ارز دیجیتال، به معنای هر نوع محدودیت بدون قانون دیگر نیست. بانک مرکزی، روی جذب اعتماد کاربران پلتفرم های ایرانی تمرکز کند نه ترساندن آنها.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش ایسنا، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «تاکید مجلس برای ضابطه مند کردن فعالیت کاربران ایرانی در صرافی های داخلی ارز دیجیتال، به معنای انسداد درگاه یا هر نوع محدودیت بدون قانون دیگر نیست.

بانک مرکزی، روی جذب اعتماد کاربران پلتفرم های ایرانی تمرکز کند نه ترساندن آنها.»

کوین کده

اخیرا بانک مرکزی قوانین جدیدی را برای فعالیت و اخذ مجوز صرافی‌ها تدوین کرده است تا کار با رمزارزها صرفا باید با دستورالعمل بانک مرکزی انجام شود که انتقاد برخی از نمایندگان مجلس به توقف فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال توسط بانک مرکزی را در برداشت.

یکی دیگر از نمایندگان یعنی مصطفی طاهری که عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس است نیز از رفتار بانک مرکزی در اعطانکردن درگاه های رسمی پرداخت به بستر های ایرانی و مسدودسازی آنها در تبادل ارز های دیجیتال انتقاد کرد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید:بیت کوین در نیمه دوم 2021 به 100 هزار دلار خواهد رسید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ISNA


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا