اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قانونگذاران آمریکایی به دنبال نابود کردن ارز های دیجیتال

به گزارش زوم ارز چاک شومر رهبر اکثریت سنای آمریکا پس از جلوگیری از تلاش برای رای گیری در مورد هرگونه اصلاحات بیشتر از لایحه زیر ساخت ارز های دیجیتال خشم جامعه یکی از بزرگترین صنعت جهانی را برانگیخت.

سلام کریپتو

سناتور تد کروز (R-TX) مدعی شد که این لایحه می‌تواند ضرر بسیار زیادی به این صنعت نوپا ولی ارزشمند وارد کند.

در حالی که بنظر می‌رسد هنوز مذاکرات جریان دارند جری بریتو مدیر اجرایی Coin Center می‌گوید که فقط یک شانس کوچک وجود دارد که راه و روش محدود کننده این لایحه تغییر کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است فرآیند تصویب طرح زیربنایی فدرال که خواستار کسب گزارش دقیق کاربران در مورد تمامی فعالیت کاربران در حوزه ارز های دیجیتال است متوقف شد و چندین اصلاحیه رقابتی برای نجات این صنعت پیشنهاد شده است که بازنویسی آنها نیز توسط سه سناتور حامی ارز های دیجیتال یعنی سناتور پاتریک تومی، سناتور ران ویدن و سناتور سینتیا لومیس انجام شده است و تاکنون بهترین وضعیت برای ارز های دیجیتال نیز در اصلاحیه آنها دیده شده است.

سناتور راب پورتمن که قانون مالیاتی بحث برانگیز را ارائه کرد تصریح کرد که این قانون شامل استخراج کنندگان، مشارکت کنندگان، توسعه دهندگان نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین اعتبارسنجان نمی‌شود.

صرافی ایرانی کارت

سناتور لومیس در یک رشته توییت طولانی مدعی شد که مجلس سنا برای متقاعد کردن شومر برای اصلاح مجدد این قانون اقدام خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر مشهور: موسسات از خرید بیت کوین پشیمان هستند

با این حال، سناتور های دوستدار ارز های دیجیتال ممکن است زمان کافی نداشته باشند چرا که رای گیری درباره اصلاحیه باید صبح سه شنبه انجام شود.

به دنبال این خبر بیت کوین دچار کاهش قیمت شده و شبانه روز اخیر کاهش قیمت 3.6 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمتی 43.347 دلار قرار دارد و علاوه بر بیت کوین آلت کوین ها نیز دچار کاهش قیمت شدند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا