اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به 3 تریلیارد دلار رسید

ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به 3 تریلیارد دلار رسید 

به گزارش زوم ارز و بنا به داده های وبسایت معتبر کوین مارکت کپ و با توجه به اینکه بیت کوین کمتر از 2 درصد با اوج قیمت خود در زمان نگارش این خبر فاصله دارد و اتریوم نیز بصورت پیاپی در حال ثبت کردن اوج قیمت های جدید است و رمز ارز هایی از جمله ریپل، کاردانو و دوج کوین رشد قیمت خوبی را تجربه کردند حالا برای اولین بار در تاریخ، ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به بیش از 3 تریلیارد دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به داده های کوین مارکت کپ، ارزش کل بازار ارز های دیجیتال در 20 اکتبر به اوج خود که در سطح 2.62 تریلیارد دلار ثبت کرده بود رسید و در کمتر از سه هفته نیز افزایش قیمتی 14.5 درصدی را تجربه کرد.

ارزش بازار ارز های دیجیتال اوج قیمت قبلی خود را در تاریخ 12 می سال جاری در سطح 2.62 تریلیارد دلار ثبت کرد و این اتفاق قبل از این رخ داد که این بازار دچار کاهش قیمت شدید شود و در 20 جولای به پایین ترین سطح قیمت خود از 6 ژانویه 2018 یعنی سطح 1.24 تریلیارد دلار برسد.

کوین کده

علی‌رغم افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین طی دو سال گذشته، دامیننس آن دچار افزایش نشده و پس از اینکه در 6 سپتامبر 2019 به سطح 70.8 رسید پس از آن دچار کاهش شد و هم اکنون نیز در سطح 41.38 درصد قرار دارد که این موضوع نشان دهنده افزایش قیمت آلت کوین ها است.

بیشتر بخوانید:  کاهش قیمت 30 درصدی شیبا اینو

هم اکنون در زمان نگارش این خبر نیز دامیننس اتریوم در سطح 18.67 درصد قرار دارد.

بنظر شما همراهان زوم ارز بیت کوین اوج قیمت جدیدی را ثبت خواهد کرد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا