اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سازمان بورس آمریکا به جنگ دیفای می‌رود

سازمان بورس آمریکا به جنگ دیفای می‌رود

به گزارش زوم ارز، هستر پیرس کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌گوید که زبان مبهمی که در پیشنهاد جدید آژانس که هدف آن مدن سازی تعریف بورس است، می‌تواند تهدیدی برای تامین مالی برنامه های غیرمتمرکز باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در بیانیه ای که در 26 ژانویه منتشر شد، گری گنسلر رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مدعی شد که برای همگام شدن با سیستم های الکترونیکی که اوراق بهادار دولتی را معامله می‌کنند، سازگاری به روزرسانی قوانین بسیار مهم است و وی در این خصوص گفت:
در طول دهه ها از زمانی که کنگره تعریف مبادله را ارائه کرد، تغییرات زیادی در پلتفرم ها بوجود آمده است. به ویژه اینکه آنها بطور فزاینده ای الکترونیکی می‌شوند.

در حالی که این پیشنهاد به ارز های دیجیتال اشاره ای نمی‌کند، پیرس هشدار می‌دهد که این قانون، می‌تواند برای گسترش نظارت بر پلتفرم های معاملاتی کریپتو استفاده شود. وی در این خصوص گفت:
این پیشنهاد می‌تواند به انواع بیشتری از مکانیزم های معاملاتی از جمله پروتکل های بالقوه دیفای برسد.

کوین کده

گنسلر بارها اعلام کرد که پروتکل های دیفای در واقع متمرکز هستند و از کارآفرینان این پلتفرم ها می‌خواهد که سازمان خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت نام کنند. وی همچنین معتقد است که اکثریت قریب به اتفاق ارز های دیجیتال، اوراق بهادار ثبت نشده هستند.

بیشتر بخوانید:  سیلی محکم به صورت تتر، شکایت جدید از استیبل کوین برتر

در ماه سپتامبر، وال استریت ژورنال گزارش داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحقیقات خود در مورد غول دنیای دیفای یعنی یونی سواپ را آغاز کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا