اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیرعامل CryptoQuant معتقد است که ماینرهای بیت کوین می توانند بازارهای صعودی را تحریک کنند

مدیرعامل CryptoQuant معتقد است که ماینرهای بیت کوین می توانند بازارهای صعودی را تحریک کنند

به گزارش زوم ارز، کی یانگ جو Ki Young Ju مدیرعامل CryptoQuant معتقد است استخراج کنندگان بیت کوین می توانند حرکتی صعودی ایجاد کنند، اما به سرمایه گذاری هایی از سوی TradFi و شرکت های فناوری برتر در ایالات متحده نیاز دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این باور خوش بینانه در حالی است که میانگین سختی استخراج بیت کوین در تاریخ 16 ژانویه به بالاترین حد تاریخ 37.59 تریلیون رسید و طبق داده های ارائه شده توسط Ycharts تا امروز تثبیت شده است.

علاوه بر این، جو معتقد است که یکی از نکات مهم برای سختی استخراج جدید ATH این است که استخراج کنندگان برتر ایالات متحده با تمام انرژی خود برای بازپرداخت بدهی تامین مالی مربوط به تجهیزاتی که اجاره می کرند، پردازش می کنند.

طبق داده های جو، استخر Foundry USA بیشترین تسلط بر نرخ هش را دارد. دومین استخر بزرگ، AntPool با اقتدار 16.7% باقیمانده است، در حالی که استخر بایننس با 11.4% از کل نرخ هش رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

جو در مورد فروپاشی اخیر شرکت های برتر استخراج ارز دیجیتال، می گوید که شرکت های کوچک تا متوسط سعی می کنند تمام تجهیزات و ذخایر بیت کوین خود را بفروشند. مدیرعامل CryptoQuant افزود: “اما این زمان ممکن است متفاوت باشد.”

وی اظهار داشت که در حال حاضر، شرکت های برتر ماینینگ ایالات متحده به ماینرهای سازمانی تبدیل شده اند و باید با شرکت های کوچک تا متوسط رفتار متفاوتی داشته باشند. جو می گوید که شرکت های برتر TradeFi و فناوری می توانند ماینرهای ورشکسته BTC را با ذخایر ارزهای دیجیتال خود با تخفیف خریداری کنند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: Crypto.news


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا