اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جایگزین غیر متمرکز رمز ارزها در یوتیوپ

پس از محدود شدن ویدیوهای مرتبط با رمز ارزها در یوتیوپ وخبر بازیابی مجدد آنها برخی معتقدند باید به فکر یک جایگزین غیرمتمرکز باشیم.خبرگزاری Altcoin buzz پنج جایگزین غیرمتمرکز را به شما معرفی می‌کند.
پروتکل Lbry اجازه نمیدهد هیچ فرد یا گروهی محدودیتی بر محتوای تولید شده اعمال کند. به تولید کنندگان محتوا در این شبکه پاداش نیز داده می‌شودوبه هر شخصی اجازه می‌دهد برنامه بسازد و محتوای دیجیتال تولید کند. این پلت‌فرم رایگان و متن باز است .
پلت‌فرم Uptrennd اکنون متمرکز است ولی در یک برنامه سه ساله قرار است به طور کامل غیرمتمرکز شودومحتواهای دیگر نیز به این شبکه اضافه شود.
شبکه Steemit بر روی بلاک‌چین Steem توسعه پیدا کرده است. رمز ارز این شبکه Steem است. محتواها بر روی بلاک‌چین استیم ذخیره می‌شونددر استیم شما می‌توانید با به اشتراک‌گذاری مطالب پاداش دریافت کنید و تولیدکنندگان و مخاطبان این محتواها بر اساس الگوریتم خاص شبکه پاداش میگیرند.

سلام کریپتو

پلت‌فرم Theta آپدیتی از SLIVER.tv است. نردبانی پیشاروی توسعه دهنده‌های نسل بعدی ویدیو و رسانه‌های دیداری است. این پروژه هم اکنون در حال اجرای نسخه آزمایشی است وتوکن وبلاگچین مخصوص به خود دارد

در انتها پلت‌فرم Minds یکی از پیشرفته ترین پلت‌فرم‌ها است که سانسور در شبکه صفر می شود. پلت‌فرم Minds اکنون بر روی شبکه اتریوم طراحی شده است. این شبکه نیز به کاربران خود پاداش می‌دهد. مایندز یک پروژه متن بازاست که کاربران می‌توانند تغییرات مد نظر خود را ارائه دهند.

بیشتر بخوانید:  سیگنالی که می‌گوید بازار خرسی به پایان رسیده است

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا